Jump to content

Iesakiet printeri.


jazzman^
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Gribētu nopirkt printeri,bet ne ko krutu,vienkārši vaig lai var izdrukāt notis un tekstu. nekādas bildes vai kas tml. netiks printēts.. [ cerams :D ] ,nu un varbūt jūs varat ieteikt printeri. Tā ne dārgu. Laikam jau man vaig to tintes printeri,bet kā ar to uzturēšanu nesanāk pārāk dārgi utt.? Kas vēl jāpērk bez printera?

Esmu noskatiijis šo,bet neiznu ,varbūt ko vēl vaig pikr tklāt,nu tos kārtridžus utt.?

LINKS

Link to comment
Share on other sites

jazzman^

nu ja ņem to,ka neostorā pa 21.latu var dabūt printeri,tad nu līdz 30-35.latiem :D ko man vairāk,ja tikai priekš tekstiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Tekstu drukāšanai neviens tintes printeris nebūs rentabls, jo tinte ir relatīvi dārga. Manuprāt būtu jāmeklē kāds lēts (vai mazlietots) lāzerprinteris.

Link to comment
Share on other sites

jazzman^

a ko vsp vaig? noper to tintes printeri,nu vēl to tinti,cik ā tā vsp maksā? Kas vēl jāpiepērk?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku pirkt tos ko var pats viegli uzpildīt, šim kanonam jaunas kartridzas maksās no 25 līdz 30 ls, atkarībā kur pērc.Canons nav īpaši pateicīgs pildīšanai, bet var, tikai kvalitate līdz ar to zūd.

Link to comment
Share on other sites

Ņem samsung lāzernieku ML-2015, lēts, ap 35 ls, kārtridža uzpilde ap 10-15 ls ap ~2000 lapām ar vienu uzpildi, daudz reizes pildās ideāls variants.

Labots - Vectevs
Link to comment
Share on other sites

jazzman^

nu paga bļāviens,tad ko? tint or lāzers? ;D un tur nav rakstiits,ka kkas naak komplektā...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

NC, tādi un līdzīgie Canon printeri, kuriem tā vienkārši var močīt neorģinālos kartridžus - ir beigušies.

 

Nez, man, mammai un vēl dažiem mājās lāzernieki - nekas nav dārgi un kartridžs jau 2. gadu iet. Ar tintniekiem mūžīgā problēma - aizkalst un tad nekas vairs lēti nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Ieteiktais Samsung ML-2015 ir pašā laikā, labākā izvēle. Īpaši, ja netaisies drukāt neko krāsainu. Ir sanācis padarboties ar tādu. Varen labs un lēts.

 

Gribi arī krāsas, tad NC variants.

Link to comment
Share on other sites

Printējot pēc principa -> no papīra vieglāk mācīties, pats sev ieķēris esmu HP LaserJet 1022, ar 15Ls uzpildi sanāk izdrukāt pāri pa ~3,2k lpp (aptuveni) :twisted: cik ar tinti tas izmaksātu? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Laazernieks, par Brendiem kaads patiik! Skaties kuram ilgaaka garantija uzpildes visiem vairaak vai mazak vienaadaa cenaa!

NC tintenieku pasaku laiki ira beigussies, tagad vinnus vispaar razzo bllin, vienreizejos, /leeto galu/

Link to comment
Share on other sites

jazzman^

nu,pag,pag.

Teiksim tā,es nopērku to Canon ŠO PRINTERI ,cik skatos,tur nekā nenāk komplektā,vai esmu akls???

okej nopērku,bet man vēl atsevišķi tās kārtridžš jāpērk? un kur vsp šim modelim viņu var dabūt to kārtridžu? vot apskaidrojiet mani!

Link to comment
Share on other sites

NC - atdziesti!

Baigi esi iekarsis ar to savu veco tintenieku...

Tikai nesaki, ka tas lūznis iet bez problēmām?!

Parēķini pats reāli, cik izmaksā viena kopija un tad te mels niekus.

Neviens tintenieks nedrukā lētāk par lāzernieku!

Ja cilvim nevajag drukāt neko krāsainu, tad viennozīmīgi, es pasvītroju, viennozīmīgi lēts lāzernieks būs pašā laikā!!!

Vot tā. :razz:

Link to comment
Share on other sites

1. Lāzernieks būtu labāks.

2. Var nopirkt pulveri pa 2.90 - 3-90(aptuveni) un pildīt pats.

3. Lāzernieks neaizkalst ( ja kas pakrati toneri).

4. Lāserdruka ir lētāka.

5. kvalitatīvāka druka (Monitoru shēmu druka uz Canon Pixmas 2500 sērijas bija nesalasāma, bet uz laserdrukas bija OK)

6. Mans samsung lāsernieks pus gadu bija pamests novārtā un ieslēdzot printēju bez problēmām, ar tinteniekiem ir bijusi ļoti bēdīga pieredze (pēc 3-4 nedēļu dīgstāves dabūju imainīt hp printerim tinti, canonam karieti).

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

autoram:

 

hp all in one 2180

 

ja jau tev notis jaadrukaa, tad skaneris/one_button_copy arii noderees....

 

kabelis jaapeerk atsevishkji, maksaa Ls1.20-1.50

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...