Jump to content

Par Univ.Pult.


stendec
 Share

Recommended Posts

Jā, man arī šis jautājums interesē -apnicis jau ar 6 pultīm operēt :)

Link to comment
Share on other sites

pašlaik ievērtēju harmony 555 un filips SU9600. Visticamāk ņemšu harmony 555.

Link to comment
Share on other sites

Bračkam ir 525 modelis ar zilo apgaismojumu, it kā ir ok, no neta novelk kodus. izskatās ka tā 555 nav LV veikalos uz vietas - tikko atzvanīja +- 2 nedēļas...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nezinu vai esmu gatavs maksāt 80 ls par pulti :) kuru tāpat agri vai vēlu kāds salauzīs/uzsēdīsies virsū ut.t. :mrgreen: tā, jau laba protams.

Link to comment
Share on other sites

Liek lietota Harmony 555 pults.

Nekādu sūdzību.

Tiek "pārvaldīts" LCD TV, Sat uztvērējs, 10mit gadus vecs CD centrs, kā arī DVD mājas kinozāle..

Link to comment
Share on other sites

galvenaa atskiriiba man liekas ka ir ka uz one var skriptus salikt cik grib,bet uz 555 tie ir ierobezhotaa skaitaa

Link to comment
Share on other sites

cik pagooglēju, 555 varētu būt uizlabota ergonomika (tipa zilais ekrāns 525 bija grūti salasāms) un uzlabota pogu kvalitāte un dizains IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko šīs pultis atšķiras no tām, kuras par 5Ls var dabūt Rimčikā?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Ar ko šīs pultis atšķiras no tām, kuras par 5Ls var dabūt Rimčikā?

 

es domāju - viņas ir identiskas ar šīm. :-D

Link to comment
Share on other sites

Pag, nu, es tomēr ticu, ka Logitech Hamony One maksā tos daudzsimt latus kaut kāda nebūt iemesla dēļ. Bet kas tas ir, es nekad neesmu sapratis. LCD displejs? Iespēja rakstīt skriptus un spēlēt tetri? Kas tieši no pults funkcijām tur ir tāds pārāks?

Link to comment
Share on other sites

1.logitech one ir toucscreen

2.skriptu programēšana nozm ka tu ar vienas ikonas nospiešanu uz pults palaid skriptu,kurš piemēram ieslēdz tv,resīveri ieslēdz vajadzīgajā režīmā un dvd palaiž play

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Jā, kādreiz tādu problēmu nebija. Bija šitāds vai ļoti līdzīgs televizors

4dbaf430faf3bb8299136070f1410e71.jpg

 

Uz četrām kājām. Un ar veiklu rokas kustību - klik, klik, klik varēja uzslēgt sev vajadzīgo kanālu, piemēram vakarā LTV1 Miedziņu. Šitādam pulti būtu grūti piemeklēt, kaut cik kontrolēt viņu varēja, tikai ja sēdēja blakus pagarinātājam. :D

 

Par pultīm runājot, ja ir kaut kur aizķēries kāds vecs Palm PDA, tad ja viņam ir infrasarkanie stari, bija tāda programma NoviiRemote, tā bij labu labā, arī varēja slēgāt visādas ierīces + arī programmēt, ja kāda pults jau nav datubāzē.

Link to comment
Share on other sites

Skaists TV, bet nopietni.... Man Tv nobeidzās pūlts un vajag kas atbalstītu specifiskās funkcijas, tapēc man nederēs tā kas maximā pa 5 ls, pie ta,m ar maximas pulti var darbionātr reāli 2 iekārtas tikai :( Un mūsdienās pat tosterim ir jābūt displejam :)

Link to comment
Share on other sites

IMHO šitās 5Ls pultis bija arī apmācāmas. Vai tad nevar visas specfunkcijas vienkārši samācīt uz dažādām pogām?

Link to comment
Share on other sites

Arī vecajiem TV ar klikšķināmo kanālu pārslēdzēju veikli zēni savā laikā meistaroja distances vadību ar elektromotoru un reduktoru :D Par lētajām pultīm-tās atpazīst visas jaunās ierīces, izņemot Dreambox.Ebayā iegādājos ,,learning,, pulti-arī tā it kā uztver komandas no DM pults, bet ārā neko nedod....Pārējās ierīces vada normāli...

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta ka lētās pultis tikai teorētiski atpazīts kaut ko, praktiski bieži vien nereāli viņas apmācīt. pats sveros uz 555, redzēs vai ir tik kaut kur uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

It kā tas Philips 9600 man arī tīk, bet kā no pieredzes tas grozāmais ripulis ? ir gana ērts? un touch screens ? Makrosi strādā labi ?

Link to comment
Share on other sites

RIMI nopirktajām pultīm var ieprogrammēt pogu funkcijas un tikai (piemēram kanālu pogas un skaļuma pogas), bet šīm dārgākajām var ieprogrammēt tā, ka nospiežot vienu pogu, piemēram - DVD, automātiksi ieslēdzas TV vajadzīgajā kanālā, automātiksi ieslēdzās resīveris vajadzīgajā kanālā. Ļoti ērti - saku no pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mājās tiek lietota šāda pults. Iegādāta sen iekš ebay.de. Nevienas sūdzības. Daudz labāka par touch-screen pultīm, jo ir reālas pogas un līdz ar to nav jāblenž uz pulti, lai pagriestu skaļāk/klusāk. Programmējas ļoti elementāri. Bet tev vajadzēs tomēr tādu pašu pulti kāda tika iznīcināta, lai varētu visu uzprogrammēt.

 

Tagad grūti pateikt, bet bija sen arī LCD touch-screen pults, kas sajuka prātā. Ne par to stāsts, jo LCD pults bija samērā cimperlīga un nebija piedabonama iemācīties dažu ražotāju pultis (neņēma pertī NAD FM radio un Sony ES procesoru). ... Nē, nevaru atminēties ražotāju.

 

O, par Maximas 3Ls pultīm. Tur tā lieta ļoti vienkārša - ir 2 dažada veida pultis. Vienas ir jau apmācītas (ievadi attiecīgam ražotājam kodu un skaļumu un programmas var pārslēgt), otras vari pats apmācīt, bet parasti tas viss ir kaķim zem astes. Ne TV spēj saprast jau saprogrammēto, ne tu pats esi spējīgs uzprogrammēt to pulti. Sviests.

Link to comment
Share on other sites

pasūtīju to One- jo 555 nav uz vietas un gadīt 3 ned. negribas, bet 525 ir vecs modelis. It kā jau biku cena "kož" :evil: atsauksmes iemetīšu :) Philips cik sapratu ir problēmas ar makrosiem (tipa nevar ar vienu pogu ieslēgt visus devaisus un sakomutēt izejas/ieejas.) Galvenās bažas par ekrāna praktiskumu, bet nu tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Kur sūtīji un pa cik?

Skatos, ka visās i-bodēs cenas no 80 ls uz augšu.

Pats ar tāka skatos.

Link to comment
Share on other sites

nesaskaņotājā reklāmā:) ja m79 ir pa 80 ņemu :) skat.pz

 

IMG-0319.jpg

dabūju šodien pulti :)

 

 

 

pirmie iespaidi :

 

kvalitatīva,

laba lādēšanas stacija ar iespēju nomaskēt barošanas vadu no aizmugures vai sāniem. Lādēšanas stacijai 3 līmeņu gaismiņa. tipa lai tumsā var atrast;

pults apgaismojums iedegas kad pulti paceļ;

makrosi strādā;

LCD ikonas krāsainas un redz uzreiz kas par devaisiem;

 

 

 

nedaudz nepatīk:

spīdīga (taukainām rokām labāk neaiztikt, bet mūsdienās jau visi ražotāji pavelkas uz spīdīgumu)

nedaudz iebremzē pults ātrums uz HTPC ja salīdzina ar microsofta pulti.

manis pēc skārienjutīgais varēja nebūt - bet nu labi.

 

 

Par programmēšanu:

 

no manām 6 pultīm automātiski atpazina:

 

LG TV - nbez problēmām;

Panasonic DVD-bez problēmām;

Sony Resīvers-bez problēmām;

home made HTPC - bez problēmām;

Panasonic mini sistēma - neatpazina (iebaroju līdzīgu modeli jo paniem 10 gadus pultis vienādas :D)

WellAV ķīnas DVB-T neatpazina (piedāvāja citu modeli, bet ar to negāja) - nācās manuāli apmācīt ar pulti.

 

 

Kopsummā esmu apmierināts :)

Link to comment
Share on other sites

Ak ta tomēr paņēmi to one,es vēl pagaidām neesmu apklusinājis iekšējo skopuma velniņu,bet arī sliecos arvien vairāk ka man arī tāda pults vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

jā žaba jau nu baigi dušīja :) bet tagad jau ir ok :mrgreen: ja būtu 555 uzvietas nevis pēc 3 ned. ņemtu to. Bet par cik nebija - pagrābu šo. izrādās pogu atrdarbību (aizturi) var regulēt, izskatās ka visu vakaru te programmēšos :)

 

iespējas jau nu viņai gan daudz...praktiski var sakonfigurēt visu kā vēlies....esmu šokā :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

dieva pirksts ka nebija 555,vareetu veel ko interesantu pastaastiit par pulti,piemeeram cik noprotu var pats savas iconas ielaadeet un uzspiezhot piemeeram uzrakstu "radio viesistabaa" pults pati iesleegs resiiveri un palaidiis raadzinju,ja taa var ta laikam mans skopuma velns shodien nospraags,ja kas atmet uz pm kuraa veicii njeemi?

Link to comment
Share on other sites

jā ir tā ka tu saki - tipa uzspiežot uz aktivitātes TV notiek:

 

TV ieslēgšanās un inputa pārslēgšanās uz component;

resīvera ieslēgšanās un outputa pārslēgšanās uz komponenta;

DVB-t ieslēgšanās.

 

Pults pogas attiecīgi kontrolē - skaļumu uz recīveri, kanālus uz dvb-t,

+ ekrānā esmu uzlicis ikonas

 

4:3 (tv)

16:9(tv)

2Ch(resis)

5.1(resis)

 

pašas ikonas vel neesmu atkodis kā vizuāli mainīt.

Link to comment
Share on other sites

vsjo,es arī gribu tādu,būs nākamnedēļ jāpasūta,paldies par atbildēm osccar.

P.S. žēl ka M79 tāda uzskrūvēta cena,patīk man viņu piegāde,bet nekas,gan jau atradīšu vēl kādu inetveici.

Link to comment
Share on other sites

jo vairāk palietoju - jo vairāk patīk - ergonomika ideāla (atskaitot taču - tas ir gaumes jautājums un ir kam patīk un kam nepatīk, man tīri ok patīk,un jamo jau arī nav pārāk bieži jāspaida.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

šodien piezvanīja, ir uz vietas tā 555, tas tā - tiem kas te interesējas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hey, es nopirku kautkadu leeto universalo pulti, jo tv originalaa pults izspaidiita taa ka spied cik gribi to pogu nestradaa. Bet nu universalaa pults cik saprotu ir jaieprogrammee kautkaa lai stradaa jo vienkarshi taa apt vinja neiet. Kaa es varu ieprogrammeet un kas man jadara? Signals no vecaas pults vajadziigs vai kas? nav ne saprashana.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā pults ir universālā, tad jāievada kodi vajadzīgajiem aparātiem pēc klātesošās instrukcijas.Ja pults ir apmācāmā(learning) , tad to apmāca ar vecās pults komandām.Līdzi tak ir instrukcija.

Link to comment
Share on other sites

4dbaf430faf3bb8299136070f1410e71.jpg

 

skaļruņiem priekšā restes, tādas pašas kā psrs laika ventilācijas trubām tualetēs, vannasistabās un virtuvēs, bloku mājās :D

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...