Jump to content

Poker spēle


LapX
 Share

Recommended Posts

Vai kāds zin kādu Poker multiplayer spēli, kurā varētu spēlēt ar draugu internetā, bez jebkādām maksām...?

Vienkārši vēlos rīkot turnīrus, kuros nav jāmaksā...

Iesakiet lūdzu... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Cool-Tech

ir tādu daudz, piemēram, PokerStars, var spēlēt ar play-money(vai kā to sauca) jeb virtuālie žetoni. sīkāk, vai var veidot istabas nepateikšu, sen neesmu lietojis. Ja nemaldos, tad pasaka, kas tev sanāk

Link to comment
Share on other sites

piereģistrējaties kaut vai 1$+0.2$ SNG turnīrā un kapā vesals...ieskh stāriem ir pat tādi, kur piedalās 10it un pie naudām tieks pirmie 5. Viss pasākums parasti ilgst ~1h tik zemā limitā. ;-)

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

es te ar pa šitiem ieintresējos nesen kā novliku TitanPoker itkā esot vispopulārākis klients . tur var spēlēt gan pa virtuālu naudu gan pa reālu piķi, itkā sola pa pirmreizējo reģistrāciju 600$ bet kad piereģistrējos man nekā nez kā viņus var dabūt? un tur vērl ir tāda lieta kad piesaisti draugu tad draugs saņem 25$ un tu 75$

Link to comment
Share on other sites

Guest karlito

Es katru dienu kapāju Betway Hold 'em freeroll turnīros, tā, tīri jautrības pēc.

Tikai pirms pāris dienām prize pool tiem tika samazināts no 500 $ uz 100 $.

 

Poker Mavens arī ir variants.

Labots - karlito
Link to comment
Share on other sites

Betway, pasmaidi freerollos parasti var dabūt ko viegli. Tālāk jau pie parastajiem galdiņiem var uzvārīties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...