Jump to content

MAC'isti, gribu dzirdēt jūsu pieredzi.


Trenz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    10

  • Trenz

    10

  • Žaks Noriss

    10

  • Bonifacijs

    13

Žaks Noriss

Sorre, atradu Adobe lapā konverteri.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, man pēc win nav vajadzība radusies. Tiesa, vecais laptops caur vnc tiek lietots kā zombijs... bet arī tas tik vien kā 24/7 torentu vilcējs.

 

Nakuj to win. Nevajag viņu.

Link to comment
Share on other sites

Trenz, es savu viedokli par MacBook iegādi un izmantošanu sarakstīju te.

Proti tas ir pirmais Inteliskais MacBook un uz tām specifikācijām un testiem vari neskatīties, 2 gadi jau pagāja, nav vairs aktuāli. Bet nu tas MacBook bija mans pirmais Mac dators un pēreja no Win uz OS X.

 

p.s. MacBook vēl šodien strādā, nekas nav salūzis :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nevar jau tā teikt, ka Mac neplīst. Bet man arī darbojas vēl arvien iBook G3. Apgreidots RAM un HDD, uzlikts 10.4.11 un strādā uz urrā. Aperturi uz viņa laist nevar, jo Aperture tik uz Inteļiem iet. Fotošopu arī neesmu mēģinājis laist. Bet visas pārējās programmas strādā labi. Tagad tiek izmantots kā skaņas karte MIDI klavierēm.

Link to comment
Share on other sites

Tikai gribēju piebildi par torrentiem, bet visi mani te norēja kāds es pirāts, lai eju grēkus sūdzēt baznīcā. Itkā visi nu būtu svētuļi un maksātu paši par visiem fotožopiem, mp3, filmām u.c.

Cita grēkus nevar izmantot par attaisnojumu, pašam izdarot noziegumu.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Nu es nezinu, ko jūs tur atraduši, pirms es dabuju ar domaju: "Nu jau būs uber mega, giga" Beigās izradījas sūds spožā papīrā. Jebkurš Winda par tatu naudu vinju izbāž programatūras atbalstā un jaudā, un jebkurš normāls linux distributīvs viņu izbāž fleksibilitātē.

 

Erganomika klaviatūrai un pelei veinkārši noželojama, neko pretīgaku par to olu ar miniaturu pozinju kas ne ir laga jutama ne funkcionala nesmu redzējis.

Pilnīgi neiespējami kaut ko nokofigurēt draiveru līmenī, tīkli vispar.... uj...

Photošops vilkās kā uz sišanu, kaut kadus siikus jpg apstrādājot (legāls)

I works arī tika iegādāts un konstatēju ka ir nelietojams, un vinja izmantošana beidzas ar vienreiz aplūrēšanu, kas tur ir.

Drausmīg sūdīgs Openoffice atblsts (nu var jau droši iegādāties Office, bet tad nu nafig vispar tas maks ja vajag to .doc un .xls)

Pat disku nav iespējams dabūt ārā ja viņš nokaras, vai izbeidzas.

Pilnīgi nesakarīga failu sitēma, un vienkārši tizlā programu instalēšana,nav uninstal, kas pārvērš datoru par miskasti, ja gribas izmēģināt kādu trial

un veel daudz dažādu lietu...kas rezultējas, ka tas maks nav slēgts iekšā jau kādus pāris mēnešus. Zemē nosmesta nauda, par laimi viņš man kopā ar visu programmatūru bija par velti, tapēc po.

 

Ja gribi ko citu alternatīvu, tad lieto vari lieot SUSE kā to daru es.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Uninstall ir prasts - ieliec programmu trašā un viss.

Konfigurēt - diezgan īzī, ja atceras, ka bsd apakšā un konsole arī ir.

OpenOffice vietā lietoju NeoOffice.

Failsistēma bikiņ savādāka kā BSD, bet ir Ok.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

To: nigerskijs gangsterskijs

 

Pamato sho: "Erganomika klaviatūrai un pelei veinkārši noželojama, neko pretīgaku par to olu ar miniaturu pozinju kas ne ir laga jutama ne funkcionala nesmu redzējis."

Shis pamatojusm ir tuksh no tavas puses. Un ljoti nepreciizs.

 

2.pamato sho: "Pilnīgi neiespējami kaut ko nokofigurēt draiveru līmenī, tīkli vispar.... uj..."

Ko nevareeji nokunfigureet? Kas nekonfigureejas?Kaadi driveri?Peec shii teksta viss skaidrs, par tevi.

Kad pastradasi patieshaam ar Mac, tad piekaap padiskuteet.

 

3.Pamato sho: "Photošops vilkās kā uz sišanu, kaut kadus siikus jpg apstrādājot (legāls)"

Kaads Macs un PS?Nepuut piiles ne pa teemu.

 

4.Sho:"Drausmīg sūdīgs Openoffice atblsts (nu var jau droši iegādāties Office, bet tad nu nafig vispar tas maks ja vajag to .doc un .xls)"

Vispaar ir arii Microsoft Office 2004/2008 ir arii NeoOffice.Laikam taalaak par OO.org neko nezini, liidziigi kaa par Win un Linux...

 

5.Sho:"I works arī tika iegādāts un konstatēju ka ir nelietojams, un vinja izmantošana beidzas ar vienreiz aplūrēšanu, kas tur ir."

Kursh perk programmu kameer nav palietojis Trial? Tu te galiigi puut oftopic... Vieniigi kas man skaidrs ne vella tu neesi darbojies ar Mac.

 

6.Sho:"Pat disku nav iespējams dabūt ārā ja viņš nokaras, vai izbeidzas."

Disku var dabuut aaraa. vispaar ir vairaaki veidi kaa speciaala poga uz klaviaturas, vilkt disku uz trash un treshais ir caur konsoli. Basta...

 

7.Sho:"Pilnīgi nesakarīga failu sitēma, un vienkārši tizlā programu instalēšana,nav uninstal, kas pārvērš datoru par miskasti, ja gribas izmēģināt kādu trial

un veel daudz dažādu lietu..."

Paskaidro kaa izpauzhas nesakariiga failu sisteema? Kas tur nesakariigs?Atradies pingviinists. Failu sisteema ir ok. BSD kodols HFS+ Journaled failu sisteema tiek izmantota. Tu laika domaa ka uz pasaules ir tikai FAT32/FAT16/NTFS/EXT2/EXT3/RaisersFS. Bet paareejaas ir pakaljaa kas nav shajaa kategorija???

Instaleeshana ir iemet applications mape un dzeshana ir izmet no applications miskastee... Viss ir vienkaarshaak.

 

8. "Ja gribi ko citu alternatīvu, tad lieto vari lieot SUSE kā to daru es."

Ej un lieto, bet nestaasti citiem to ko tu nejeedz. Pingvins tu...

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

1. Mana gadījuma ir mac mini un Imac, pirmajam ir klaviatura pretiga, no letas caurspidigas plastmasa, otram aluminaija ta vel ir okei, pele ir vienada abiem - balta ola argartigi neerta mani rokai

2. A tu pamegjini mac piemeram peidabut dual indentity vlanus? Veiksmigus meigjinajumus, man diemzjel neiznaca.

3. Par fotoshopu nesatraucies ja doma ka tads nav uz Mac rit tev nobildeshu karbinju varbut tas tev ieviesis ticiibu

4. Neooffice ir porteets OO un vinjsh nestrada stabili, kaut izstiepies

5. zjel ka tu ta doma, ka man pec jebkada apple izstradata softa butu jabut sajutai ka esmu sveetits

6. Es runaju par gadijumu kad tas dzelzis ir kirdik, disku dabut ara nav iespejams, man personigi bija gad mini uzskatija ka tur diska nav un iepuut, pamegjini pa to skjirbu dabut lauka

7. Tieshi taa iemet un vinjsh vinju uzstada taja vieta diska kur pats veelas, peec tam iemetot misene diemzjel programaa netiek pilniiba dzeesta

8. Lietoju, gan SUSE, Xandros, XP, gan Tiger, gan Leopardu, bet nemuzjam nedziedashu tadas slavas dziesmas kaa sheit, jo ne tuvu mac nav pilniiba

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Es nelieku dziedaat dziesmas par MacOS X. Bet izsakies tieshi un pamato kapeec... Nez man ir pierasts pie klavas kas ir caurspiidiiga, kaa ari vienpogas vai divpogas peles ar bumbinju.

Uz otro punktu uzrakstiishu atbildi.

NeoOffice ir tas pats kas OO.org, kur tad ir probleema?OO.org protams ka nebija un joprojaam nav gatavs kaut arii ir porteets Native veidaa prieksh Mac.

Nu dzelzis kirdik, ieksh ebay ir iespeejams dabuut.. Tikai vajag arii taisnas rokas.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

necenties, nav verts veidot religjijas kadrus, tikai skumji, ka cilvekam kas velas pirkt bet shaubas tiek skalotas smadzenes ka viss ir nenormali ideaali nopirksi Mac nu tik buus, vispar bedu nezinasi un taa taalak.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Es arii esmu viilies ieksh Mac. iMac G5 1.9Ghz PPC proc straada aman aatraak nekaa Intel iMac. Joprojaam neizprotu kamdeelj panjeemu veel iMac?Tad labaak butu panjemis vecu pisli lai win var palietot.

Jaunajiem Maciem naak nu bezgala suudiigas v.kartes. Nu n** taadas? Par softiem kad paargaaja uz Intel Mac. Lietotaajus atstaaja ideotiskaa poziicijaa. Un tikai peec vairaak kaa pusgada izlaida programmas normaali prieksh Intel Based maciem... Liels fuj apple par to.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Labs Dators, protams savi plusi un mīnusi. Un Apple prot slēpt savus mīnusus.

 

Neertākais ar ko nāksies sastapties būs taustiņu kombinācijas, kuras sastav no 5 simboliem un pat vairak, bet tev diez vai nebūs jālieto šīs kombinācijas. Ja vajag apstrādāt attēlus un video, tad MAC ir domāts tev. Bet mūsdienās jebkurš MAC ir īstens studenta darba rīks. Piem ASV MAC tendēts uz studentiem un jauniešiem, jo viņi domā Inovatīvi, un bizesā Inovatīva domāšana ir apsveicama, tāpēc lietojot MAC tu parādīsi saviem partneriem, ka tu domā savādāk nekā vairums... un ne jau savādak sliktajā ziņa, bet labajā. BEt jāņem MAC melnajā krāsā, tas būs ar jaudīgāks un tā...

Link to comment
Share on other sites

Es arii esmu viilies ieksh Mac. iMac G5 1.9Ghz PPC proc straada aman aatraak nekaa Intel iMac. Joprojaam neizprotu kamdeelj panjeemu veel iMac?Tad labaak butu panjemis vecu pisli lai win var palietot.

Jaunajiem Maciem naak nu bezgala suudiigas v.kartes. Nu n** taadas? Par softiem kad paargaaja uz Intel Mac. Lietotaajus atstaaja ideotiskaa poziicijaa. Un tikai peec vairaak kaa pusgada izlaida programmas normaali prieksh Intel Based maciem... Liels fuj apple par to.

Vajadzēja palikt uz hacka,es pats jau mājās vairāk kā pusgadu uz hackintosh un jau tik tālu esmu pieradis,ka besī kāpēc windows vidē logus aiztaisīt ir labajā pusē jo kreisājā daudz ērtāk aizvērt.Pareizi pielasīti dzelži un hackintosh strādā kā zvērs.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

nu ierēc ierēc,,, tik ieej apple.com un paskaties kas ir viņu mērķauditorija, un tad padomā ar ko atšķiras viņu mērķauditorija un kāpēc tiesi viņi

 

apple- think different

Link to comment
Share on other sites

1. Mana gadījuma ir mac mini un Imac, pirmajam ir klaviatura pretiga, no letas caurspidigas plastmasa, otram aluminaija ta vel ir okei, pele ir vienada abiem - balta ola argartigi neerta mani rokai

2. A tu pamegjini mac piemeram peidabut dual indentity vlanus? Veiksmigus meigjinajumus, man diemzjel neiznaca.

3. Par fotoshopu nesatraucies ja doma ka tads nav uz Mac rit tev nobildeshu karbinju varbut tas tev ieviesis ticiibu

4. Neooffice ir porteets OO un vinjsh nestrada stabili, kaut izstiepies

5. zjel ka tu ta doma, ka man pec jebkada apple izstradata softa butu jabut sajutai ka esmu sveetits

6. Es runaju par gadijumu kad tas dzelzis ir kirdik, disku dabut ara nav iespejams, man personigi bija gad mini uzskatija ka tur diska nav un iepuut, pamegjini pa to skjirbu dabut lauka

7. Tieshi taa iemet un vinjsh vinju uzstada taja vieta diska kur pats veelas, peec tam iemetot misene diemzjel programaa netiek pilniiba dzeesta

8. Lietoju, gan SUSE, Xandros, XP, gan Tiger, gan Leopardu, bet nemuzjam nedziedashu tadas slavas dziesmas kaa sheit, jo ne tuvu mac nav pilniiba

Tas ir tāpat, kā nopirkt Ferrari un činkstēt, ka pa granteni sūdīgi iet un sēnēs uz mežu nevar aizbraukt. Un ka dīvānu nevar bagažniekā ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Cita grēkus nevar izmantot par attaisnojumu, pašam izdarot noziegumu.

 

"lai akmeni met pirmais tas, kas pats bez grēka"

 

Vil, tad reāli te neviens nedrīkstēja iepīkstēties par pirātismu, ja tu tā sāc.

 

Lai nu kā, paldies visiem par info, un savu lēmumu esmu pieņēmis.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds ir lēmums?

Link to comment
Share on other sites

"lai akmeni met pirmais tas, kas pats bez grēka"

Vil, tad reāli te neviens nedrīkstēja iepīkstēties par pirātismu, ja tu tā sāc.

Bībele ir nepareizā grāmata, jālasa kriminālkodekss.

 

Bībeliskie principi neļauj apkarot noziedzību. Var teikt pat skarbāk - tie to sekmē.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Trenz , par tālu aizfilozofējies , kam lietosi torrent klienta programmu un rezultātā trāpīja daži akmeņi .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
Bonifacijs

Labrīt!

 

Vajadzētu tā kā padomu/viedoki sekojošā jautajumā - tātad lieta tāda ka sievai par labu darbu uzdāvināja iPad mini 2 (tos tagat sviež visiem pakaļ, man paziņu lokā ap 10 gab. ir uzdāvināti, nezin kur likt). Nu paspaidīja podziņas, pagrozīja un saprata ka nekam neder un nav saprotams ko ar to iesākt. Nu ņēmos es to ērmu pētīt - izbojāti nervi un vakars. Un attiecīgi radas sekojoši jautajumi:

 

 

1) vai tiešām iPad tiek tirgots bez iebūvēta native file manager???? Varbūt es vienkārši nemāku viņu atrast? Nomocījos visādi beigās sapratu ka ir jameklē alternatīva un drīz vien Aplle Store sapratu ka tur ir pilns ar kreisu programmatūryu kuru pat bail likt virsū, devos jau caur PC pētīt un tad izvēlejos kaut kādu "Documents 5" kas nu esot labākais - uzstādīju, bet nu lai to izdarītu bij x reizes jāievada Aplle ID parole un vēl piespiedu kārtā jāatbild uz 3 angliskiem jautājumiem un jāpieraksta atbilde - fucking security WTF?!?!?!? biju jau nokaitinats līdz baltkvēlei, bet nu neko proga uzlikta un...   neko viņa neredz izņemot 1 vienīgu mapīti documents - nu manā skatījumā tāds failu menedžeris ir vienkārši jāizmet miskastē. Nu kā ar tādu var atrast kādus uz iPad diska no PC ierakstītus kādus prezentācijas video materiālus, nemaz nerunājot par to ka varētu caur OTG vadu pieslēgt kādu Flash atmiņu un nospēlēt video no tās???  Es pareizi saprotu ka tas nav iespējams uz Aplle sistēmas? Salīdzinājumam - Samsung planšete viss no rūpnīcas ideāli darbojas itvisos variantos.

 

2) darbam vajag word, excell un powerpoint dokumentus radīt, rediģēt, glabāt uz iebūvētās atmņas diska un demonstrēt uz ekrāna vajadzības gadījumā jebkurā vietā kur nav ne WiFi ne mobīlā interneta. Ieraudzīju Aplle Store visus trīs kā Free, kačāju nost un tad pēkšņi izrādas lai varētu lietot esot jāmaksā 249 RUR ik mēnesi!!!! WTF???  Tas būtu tagat Aplle Free???? nu neko, nonesu tos office 365 mēslus nost un meklēju Libre Office - nav!?!?!?! Atkal labdien!!! Nu neko uzlieku Free!!! Polaris Office, žigli uztaisu 1 jaunu failu, saglabāju un va tu re super duper labākais Aplle file manager "Documents 5" viņu nespēj nu nepakam atrast, papetot sīkāk izrāas ka šis no visas ierīces redz vien 1 vienīgu mapīti documents a Polaris var saglabāt vien 1 vien viņiem vien zināmā vietā jaunos dokumentus, cik sapratu tas vispār ir mākonis, un kamēr nesāksi abonet premium account neko izmainīt arī nevarēs.  Es pareizi saprotu ka izmantot darbam nu tur word, excell powerpoint iPad bez nenormālas maksas abonēšanas vispār nav iespējams???

 

3) ja caur PC uz ierīces atmiņas tiks ierakstīti kaut kādi video, audio un dokumentu faili, tad tos bez trešās puses file manager un media player/offisa programmatūras vispār ir iespējams kaut kā demonstrēt uz ekrāna?

 

 

Paldies jau iepriekš par atbildēm, ir nudien aktuāli, jo pagaidām esmu paziņojis ka to sūdu vajag izmest, ptfu pārdot un, ja dikti vajag, iegādāt vietā normālu Samsung Android planšeti, kas otrās pusītes acīs ir pilnīga "kašunstvo"

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hmmm, īsti nepalīdzēja - tur nav sadaļas iPad, nu teiksim uz MAC ir OpenOffice, uz iPhone nav, a iPadam vismaz iekš iAppStore neatrada


Nu un es tā jau sapratu ka tur ir miljoniem FAKE  Free apps, visas neizprovēsi, būtu labak ja kāds kas jau ir izbūries tam cauri un atradis kaut cik pieņemamu risinājumu ieteiktu kurā virzienā rakt un vai vispār ir vērts

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tas vien pieraada tikai to, ka jaapieturas pie paarbaudiitaam veertiibaam ;)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Šaubu nav, ne mazāko!  Vienīgi šoreiz kaut sporta pēc gribētos uzzināt - ir tas iespējams vai nav

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmmm, īsti nepalīdzēja
īsti tad nesapratu, ko tad gribēji? 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es tak nevaru kaut kā dabūt mac datoram domātu OpenOffice un uzmaukt to uz iPada? jebšu varu?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Gribēju uzlikt uz iPad ideālā gadījumā teiksim Libre Office bez maksas un mistiskiem ikmēneša maksājumiem par kaut ko. AppStore priekš iPad tādas nav tāpat kā uz mac pieejamās Open Office, no kā es arī izdaru secinajumu ka MAC un iPad nav viens un tas pats un ka nevar tā ņemt un pa vienkāršo uz iPad uzmest MAC domātu programmu

Link to comment
Share on other sites

ņem uzliec Open un viss, kur tad ir problēma?


Zēni sadalījās dēl iekšējās naudas Libre un Open, gandrīz ir vienādi! 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

To File Manager (FREE)

By TapMedia Ltd
 
 
Kaut kur pirms 3 stundam mēģināju un uzreiz izmetu miskastē, vienīgi nevaru atcerēties kas tieši lika tā darīt. Man liekas ka bij pilns ar nevēlamu reklāmu un bling bling pluss vēl neredzēja ierīces atmiņu
Link to comment
Share on other sites

iOS lietotājiem nav pieejas failu sistēmai un nebūs.. vienīgais ko vari darīt glabāt iekš appiem datus vai caur app'iem piekļūt cloud'iem.. kas tavā variantā "kur nav wifi un 3G" tev neder.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ahā, tad lūk kur tas suns ir aprakts!!!!    Pag, tad sanāk ka nav nekādīgi iespējams arī apskatīties failus kuri ar PC ir uzlikti uz ierīces atmiņas, jo to nav darījusi iOS programma un attiecīgi tā nenojauš tādu failu principiālu eksistenci? Tipo varu ar padu ierakstīt video un varu arī apskatīties, bet ja to parrakstīšu uz PC un nodzēsīšu uz pada un vēlak caur vadu no PC to pašu failu iestumšu atpakaļ, tad pads to neredzēs nekādīgi un nevarēs atskaņot, tā? Es pareizi saprotu?


Papildus jautājums ar piemēru - nu pieņemsim uz pada ir kaut kāda pasta programma, nu vai vienalga caur safari ieejam savā pastkastē, atrodam tur teiksim word failu kurš ir jāatver, jāizlabo paris rindiņas un jāaizsūta atpakaļ. To var kaut kā izdarīt? Nu tipo saglabāt no pasta failu uz ierīces atmiņas, tad failu atvērt ar kaut kādu redaktoru, izlabot ko vajag saglabat un aizvērt, tad atvērt pastu un piestiprinat vēstulei lai nosūtītu? jebšu tad tur ir jābūt kaut kadai afigennijai integracijai pastam ar programmu kas rediģē dokumentu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...