Jump to content

Baterija priekš Panasonic videokamera


eko
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Ir mega giga probleema, uz karstaam ogleem savajadzeejaas bateriju prieksh Panasonic NV-GS320 videokameras, taadu kura tureetu man vismaz stundu pusotru. Situaacija sekojosha, shaada lieta nepiecieshama tikai uz trim dienaam un tad tas kljuus vairs neaktuaali . Dzirdeeju ka ir iespeejams iegaadaaties leetaas kjiinieshu baterijas, kuras man buutu tieshi laikaa, bet nav iisti viedoklja kur ko taadu vislabaak Riigaa mekleet utt. Varat ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

tas čalis nav uz vietas, šorīt jau zvaniju, meklējot bateriju canon spoguļkamerai, atbildēja cits čalis un teica lai zvanu pēc 20ā datuma.

Link to comment
Share on other sites

Njaa 20ais datums nereaali nerullee, vajag uz riitdienu jau...faaak...nav veel kaads risinaajums un vietas nez?

Link to comment
Share on other sites

tai kamerai ir GCA-DU21 (defaultā parasti: CGR-DU06) aķis?

jaaa CGR - DU06 tagad ir, bet vajag ilgdziivotspeejiigaaku krietni, bet orgjinaalajaa nav jeegas investeet jo vajag uz 5aam dienaam, tad buus jauna kamera

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pilnīgs murgs - ja vajag, tad maksā. Ja vajag tūlīt, tad maksā vairāk. Ja vajag tūlīt un megaietilpīgu, tad maksā vēl vairāk.

 

Lēto ķīnīzeru pakaļdarinājumu par 2.5Ls kas tur pusotru stundu nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

nezinu par to kvalitāti, bet sony fočukam nopirku papildus lēto baču ēbajā par 11Ls ar visu iegādi...kalpo labi(nekādu baigo starpību kapacitātē nejūtu) (oriģinālā ap 40ls, ss.lv neoriģinālā pa 25 iet...)

Link to comment
Share on other sites

njaa bet e-bay iisti nav laika, taapeec censhos apzinaat vietas kur var nopirkt visu ko sazin ko.

 

Jo ar praatu un arii iisaa laikaa pareizu plaanoshanu var daudz panaakt...jo plaans B ir tik un taa, orgjinaalaas baterijas pilni veikali

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

esmu pircis baču tajā bodē. nopirku labāko bateriju prieks vecās sony DV kameras pa 15ls, kura veikalā maksā pie 120LS.

man nenācās gaidīt ilgi, jo baterija bija uz vietas.

pirkums notika pirms 1,5gada, bet bača vēl tagad strādā. Protams, ka viss notiek bez garantijām, bet lētāk. Un piedevām akumulātors strādāja vienlīz ilgi kā superdārgie akumulātori. :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...