Jump to content

logitech x-230 power unit


Lupin
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati!

 

pirms paaris meeneshiem, negaisa laikaa dazhu maaju elektrotiikla barojoshais tranformaators sagaajis uz iiso un nodezhis. taa rezultaataa, divi dziivoklu nami tika apdaavinaati ar 380 voltu spriegumu uz vairaakaam desmit minuutee.

Sekas varat iedomaaties, parlaimi negadiijums noticis naktii un liela dalja elektrotehnikas tika saaudzeetas ...

kaa reiz esmu naktstcilveeks un straadaaju pa naktiim,

man nenoveicaas un par izbiili dabuuju piedziivot kariem raksturiigus apstaaklus ....

 

spozhas gaismas... uzplaiksniijumi.... spraadzieni ... daardieni .... kam sekoja duumu makonji, stiklu skjindonja... tumsa un naavi veestoshs klusums.

Paareejo atstaashu juusu izteeles zinjaa...

 

 

Spuuldzes veelaak nomainiiju, datoram baroshanas bloku samainiiju .... Radio un citaam shtrunta elektrotehnikaam baroshanas elementus pashrociigi samainiiju ... (bija jautri :D) palika dazhas lietas nesataisiitas...

 

 

Taanu sanaacis ka man ir apnicis lietot lielos ausainjus, ausis paliekot stiivas... :)

noleemu ka vajag beidzot arii salabot veco labo logitech x-230 subuferiiti, nekas jau tas liels nav, grashu veerts... Shvaks bet vajadziibas apmierinaaja, kvalitaate ar laba... negribeeju to taa vienkaarshi izmest.

 

kaa jau pirms atveershanas nopratu ka AC baroshanas bloks sakusis un nedarbojaas.

Pashai sheemai nav ne vainas ...

nobaudiiju ar paaris jaunaam bateriijaam kas peec piecaam sekundeev vairs nebij jaunas :p

 

meeginaaju samekleet internetaa baroshanas transformaatora parametrus peec originaalaa elementa seerijas numura un razhotaaja iniciaaljiem, bet neveiksmiigi.

 

taapeec jautaaju peec padoma, kaads spriegums vareetu buut vajadziigs plates baroshanai?

 

uz transformaatra markeets:

x3r eu

3-8954t

 

05460

 

 

aizdomas kriit uz 9V standarta sprieguma, bet par jaudam gan nav nejausmas ...

Link to comment
Share on other sites

izravē transformatoru ārā uzmanīgi, dodies uz latgalītes tirgu, gan jau tur spēs palīdzēt... :roll:

vēl var pameklēt:

www.elfa.lv

Labots - Skeem
Link to comment
Share on other sites

paldies...

 

 

mmm, biku papeetiju ... cik nopratu baroshanai vajadziigs transformaatora bloks ar izejas jaudu 9-12v 1,5~2 A

 

elektrotehnikas puulcinji jau gadsimtiem neapmekleeti, tapeec paarjautaashu

 

kaa pareizi bija jeemeer transfomatora izejas parametri? ja nemaldos bija jaaliek rezistors, bet cik lielu pretestiibu? raksturiigu pateereetaajam?

 

un veel, vai ir iespeejams noteikt transformatora sekundaarra tinuma izejas jaudu Ampeeros, nesleedzot transofrmaatoru pie sprieguma? kazi, itkaa pastiprinaataaja sheemas maksimaalaa izejas jauda ir aptuveni virs 30w ... gribeetu paarliecinaaties cik tad bija bojaataa bloka izejas jauda, bet kaa lai noskaidro ja primaarais ir nosvilis ... ?

 

es taapat aiz gara laika vien speeleejos, uz remontu vest neatmaksaajas :p (celsh, + 8 -10 ls par remontu)

Pasuutiit adekvaatu baroshanu nebuutu nemaz tik slikti ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vispār jau transformatora jaudu rēķina pēc serdes šķērsgriezuma laukuma.,kā arī - pēc vada diametra un strāvas, kas caur to plūst. Man kaut kur vecā kladītē formulas pierakstītas. Bet domāju, ka tās var atrast arī internetā. Tikai - rēķinot pēc tām formulām, sanāk rezerve. Ķīniešiem priekš rezerves metāla žēl.

Link to comment
Share on other sites

šie pat drošinātājus nevīžo ielikt ? man te radiniekam šāda pat kaite nobeidza JVC mūzikas centru, izjaucot konstatēju, ka 3 drošinātāji barošanas blokā veseli, nekas nav svilis....beigās izjaucot slēdzīti sprieguma maiņai (110/220)- kurš ķēdē ir pirmais...a jamam iekšā melns (izsists)drošinātājs....

tas tā atkāpei....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

oskar, tavaa gadiijumaa nekas traks nebij noticis ....

droshinaataajs bij domaats lai nenodektu transformaatora 110v tinums...

maini droshinaataaju un dziivo taalaak ....

Link to comment
Share on other sites

skaidrs ka nomainīju :) tikai nomaskēts bija tā ka neieraudzīt:) bet laikam ir barokļi kuros neliek drošinātājus...

Link to comment
Share on other sites

skaidrs ka nomainīju tikai nomaskēts bija tā ka neieraudzīt:) bet laikam ir barokļi kuros neliek drošinātājus...

 

bet ka man kriit uz nerviem kad tie tiek pielodeeti patiesho uz sheemas .... :-x

 

kur tev tas trafs? :-|

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...