Jump to content

Par Philips Ambilight


UberFly
 Share

Recommended Posts

ko tur daudz teikt ... taa jau prikoliigi naktii ;) dienaa dazhreiz prasaas aizvilkt aizkarus :)

no problemo

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka bez tā var iztikt, bet ja finanšu iespējas atļauj, tad noteikti iesaku. Izskatās skaisti, tik ļoti nespiež uz acīm pati bilde, piešķir noskaņu. Man ļoti patīk skatīties koncertierakstus, gaismu efekti turpinās ārpus TV robežām. Action filmās sprādzieni utt. Nu smuki,, bet lai efekts būtu, ideālā gadījumā TV jābūt piestiprinātam pie sienas, nu var 10-20 cm attālumā uz skapīša vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

biistama shtelle, ja reizi ir palietoc tv ar Ambilight tad bez vinja ir gruushi

 

cenjiku gan uzkruuveejushi nemeeriigi, tik daudz jau vinsh nemaksaa

bet kaa visai muusdienu tehnikai cena ir vairaak atkariiga no marketinga daljas skaitljojumiem par cik var paardot nevis cik izmaxaa razhoshana

 

ir arii samopali, bet taados beernu autinjos takaa:

http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

biistama shtelle, ja reizi ir palietoc tv ar Ambilight tad bez vinja ir gruushi

 

tieši tā, un ja tagad būtu jāizvēlas, tad atkal ņemtu tikai ar ambilight, turklāt Philips pats par sevi ļoti labs LCD

Link to comment
Share on other sites

nu ko varu pateikt, fīča jau afigenā, baigi iet pie sirds, pats lietoju un citiem iesaku.

Link to comment
Share on other sites

UberFly

3 Ambilight veidi laikam pastāv, 2x, 3x, un pilnais. To pilno versiju maitas liek tikai dargajā galā. Ko šajā jautājumā varat teikt?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Aurea protams ir uberkruta, bet nu cenjiks + 1/3 pret zemaako braali ir perebors

kas skaidri pasaka ka shis aparaac naf domaac mirstiigajiem, bet ar kuru izstaadees un reklaamas rulliishos ziimeeties

 

Ambi arii ir dazhaadas paaudzes,

vecaakiem visa puse vienaa kraasaa, jaunajiem jau sadaliic pa sektoriem

un ar diodeem nevis dienasgaismas spuldzeem kas druscinj siica

 

42PFL9703h

katraa saanaa pa diviem neatkariigiem sektoriem(katraa 4x diodes)

un augshaa triis neatkariigi sektori pa 6x diodeem

 

p.s.

kameer nav iznaakusi shii gada Aurea(PFL9903) bija drusku vieglaak izveeleeties PFL9703,

bet ja ir pacietiiba un nauda(~2.2kLs) tad noveelu sagaidiit un pieskaitiit mani pie "latvieshiem" kam skauzh :)

Link to comment
Share on other sites

Ambilight TV ir dārgi ne dēļ paša Ambilight. Protams tas arī ietekmē cenu, bet ja nemaldos Ambilights bija sastopams tikai 7xxx un 9xxx sērijas aparātos, kuros ir sagrūstas labākās attēla tehnoloģijas un tas jau to piķi maksā. Pats savā laikā paņēmu 32" 9 sēriju, kaut arī par to naudu varēja dabūt 42" apakšējo galu. Ne mirkli nenožēloju savu izvēli - bilde super, nevar salīdzināt ar 400Ls lētučiem + Ambilight. Ļoti labi!

Labots - mexis
Link to comment
Share on other sites

UberFly

Kurā no letiņu i-veikaliem un ne i veikaliem ir labākā philips TV izvēle? Ir kāda specializēta Philips bode ar kompetentu info? Plānoju tērēt ~600-700 Ls TV iegādei. Sanāks ambilight'am, vai atmest šai extrai ar roku un skatīties citā virzienā? Ak jā, un Izmēram arī ir nozīme, 90+ cm gribās :)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums, kādēļ tiem televizoriem ir apkārt tā caurspīdīgā plastmasa? No sākuma, kad pirku, domāju, ka tā spīd, bet izrādās, ka lampas ir aizmugurē :mrgreen: .

Bet tā - tās ambigaismas tiešām ir labas!

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Tas stikls ir dizains. Man personīgi patīk, pat ĻOTI!!!

 

UberFly, tas takš vecais modelis.

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

UberFly
(labots)

Mēģinu atrast modeli ar 37''+ un Ambilight ,un Full HD zem 800 Ls vienalga vai jaunākais modelis, vei "vecais" ...

Pagaidām bez panākumiem, but im still trying...

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Mēģinu atrast modeli ar 37''+ un Ambilight ,un Full HD zem 1000 Ls vienalga vai jaunākais modelis, vei "vecais" ...

Pagaidām bez panākumiem, but im still trying...

Philips 42PFL7603D i-neta vikalos apmēram 850 Ls

Turklāt jaunie modeļi ir lētāki par vecajiem, "neticami, bet fakts"

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

UberFly
(labots)

nāksies līst zem 800 Ls :/

 

Un atsķirība starp Ambilight / ambilight spectra ir monolīta gaisma / diodes. am i right ?

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

njaa par 42 ar ambi un aatro matricu ~850 tas ir leeti ...

pats pirku nedaudz mazaaku pa lielaaku cennjiku :oops:

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

labāk atdod naudu par `Perfect Pixel HD` (9x03 sērija) nevis par labāku Ambilight un izmēru :)

 

Mauprāt visideālākais modelis priekš dzīvokļiem - http://www.salidzini.lv/search.php?q=42PFL...amp;cn=&cl=

 

400Ls kredītā paņemt. ja pirkt mantu, tad pirkt uzreiz labu. Šis tev kalpos ilgi un dikti. 1080p TV vēl ne tik drīz būs :)

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

UberFly
(labots)

Viss būs kredītā (bagāžā vēl 5 kredīti >.<) + doma paņemt kādu resīveru Y7111 nomaiņai un pārīti tumbas + vēl šādus tādus sīkumus. Tāpēc 1000+ par TV nevaru izdot :/

 

...bet sieva skatās stulbām acīm uz mani un rāda bukletiņus no pastkastes ar 300 un 400 Ls TV piedāvājumiem.

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

O! jebkura lizinga kompanijas sapnis - dzekam 5 krediti bet tas vel papildus grib uzkarinat LCD un resiveri :D

Link to comment
Share on other sites

UberFly

Tā nu tas ir, viss krītā, kad krīts izmaksāts, nemam jaunu tehniku :)

Link to comment
Share on other sites

šito gan es nesaprotu - sanak parmaksat par visu tehniku 30%.

gan jau ka summa meneshmaksajumi ir kadi 20-30% no katras atseviskas tehnikas cenas.

tatad ik pa 3 meneshiem varetu bez kredita pirkt mantu.

Link to comment
Share on other sites

UberFly
(labots)

TV, reciveri, vienu tumbu, otru tumbu, trešo, un pēc pusotra gada varētu baudīt surround :D

 

Pagaidām izfiltrēju:

 

http://www.neostore.lv/item/NS-00033724/

http://www.neostore.lv/item/NS-00032763/

http://www.neostore.lv/item/NS-00034453/?l...%C4%B7in%C4%81t

http://www.neostore.lv/item/NS-00032766/?l...%C4%B7in%C4%81t

 

Ziedot izmēru par labu spectrum ?

 

Jūsu viedās replikas (: ?

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

Jā Pasaulē nekas nemainās. Kādreiz jūrasbraucēji no Holandes aborigēnus apčakarēja ar stikla krellītēm, bet tagad Philips cilvēkus ar pāris pilnīgi bezjēdzīgām gaismas diodem televizora pakaļā. Televizoram ir jāskatās uz bildes kvalitāti, nevis uz dizainu vai gaismiņām pakaļā. Ko vispār var štukot, ja naudas nav un visa dzīve uz krīta. Tāpēc jau nav tās naudiņas, ka par katru aparātu tiek parmaksāts.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Didzis, nesaki vis par bezjēdzību. Backlight ir vajadzīgs lai izlīdzinātu kontrastu, lai nenogurstu acis. tieši tāpēc strādājot pie kompja vajag gaismu, lai LCD `nespiež` acīs.

 

pasēdi tumsā pie LCD pārs stundiņas.. sapratīsi par ko ir runa.

Un filmas kāreiz skatās pustumsā.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu, ka ambilight izskatās smuki un papildina attēlu, taču, ja uzsvars ir uz to, lai tumā skatoties tv negurtu acis, tad noliekot aiz teļļuka gaismas avotu, piemēram mazu galda lampu ap 20w, rezultāts ir visnotaļ patīkams un tas nemaksā praktiski necik. es arī aiz monitora esmu nolicis tādu lampu, ko pa tumsu ieslēdzu. iesaku izmēģināt.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Es arī ilgi domāju, kādu modeli ņemt, beigās paliku pie 37 collu 9603 modeļa. Ja skatīsies teļuku ne tālāk par 3 metriem, 42 collas nav vajadzīgas. Svukārt 32 collas tomēr velk biki uz monitoru:D

Ja runā par iespējām un funkcijām, tad 9.sērijas modeļi tomēr ir drusku labāki.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

rt25, ņem 42'', jo starpība cenā,ar 37", ir tikai kādi 50 laši un uz trīs metriem viņš būs tieši laikā,

un par to 9 sēriju Tev pilnīga taisnība, viņi ir krietni labāki :-D

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Teļļuks man jau ir kādus pāris mēnešus, un reāli es skatos apmēram no 2,5 m attāluma, līdz ar to pēc lielāka nav vajadzības. Bet ja tiešām tas pats modelis ir tikai par 50 Ls dārgāks, tad noteikti ņem 42 collas. Kad es pirku, cik atceros, starpība bija daudz lielāka! Slinkums skatīties tagad:)

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

ā skaidrs, man arī jau labu laiciņu ir 42PFL9603 un skatos es no 4.5 metri :roll:

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

UberFly
(labots)

Jūsu viedās domas par 37PFL7603D lūdzu.

 

Kādam modelim ir labāka atēla kvalitāte ar vismaz 37" par 700 Ls? Varbūt atmest ar roku ambilight?

 

Jesus, kad jāpērk, tad 37PFL7603 nav uz vietas >.< pats ejošākais modelis, vai :?

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
mistachuck

Nekādi nevaru atrast, kur tika rakstīts par, piemēram, Ambilight spectra 2 gaismas projekcijas attālumu. Proti, cik tālu no TV malas uz sāniem tiek projecēta gaisma? Ja izrādīsies, ka ierobežotais attālums būs nepietiekams, lai pilnvērtīgi spētu izbaudīt to Ambilight, iespējams, nāksies izvēlēties citu no Philips modeļiem. Patlaban domas svārstās starp 42pfl9603 un 42pfl7423. Cik izdevās apskatīt dabā, uz sitiena starpību attēla kvalitātē īpaši nesaskatīju, ja bij, tad ļoti niecīga. Bet varbūt kāds, kas ir palietojis vai salīdzinājis šos modeļus rūpīgāk, spēs pārliecināt, ka atšķirība ir ievērojama?

Link to comment
Share on other sites

Jap un atstāt kā minimums 20 cm no tv malas.

TO mistachuck šeit ir daudz runāts par 74** un 9603h/d modeli, vajag tikai pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...