Jump to content

Viasat specīālais piedāvājums


pekausis
 Share

Recommended Posts

man piezvanīja uz mobilo, tipa speciāls piedāvājums utt. uz doto brīdi man ir kabeļtelevīzija un samērā pamaz kanālu, domāju moš paņemt to viasat digitālo televīziju, bet kā tur ir ar visiem tiem šķīvjiem, un citām lietām? Viasat lapā ir informācija par cenām, bet nesaprotu, kas tie par diviem stabiņiem ar cenām?

 

var kāds paskaidrot, cik tas kopumā izmaksās, nav kādi zemūdens akmeņi?

Link to comment
Share on other sites

Paliigs

Kāpēc turēties pa gabalu?

Lai gan ja ir kabelis tad cita runa.

Bet es esmu apmierināts ar sniegto pakalpojumu! Un man nav citu tehnisko iespēju dabūt ko vairāk par graudainu LNT un TV3 kā tikai šķīvis.

2 stabiņi laikam ir saistībā ar to ka pirmo kaut kādu periodu jāmaksā tur 6 ar cik tur, bet pēc tam 11, nu jau laikam vēl bik vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzīvo Rīgā vai kādā lielākā pilsētā kur ir normāls kabeļnieks, tad VIASAT 100 gadus nav vajadzīgs. Pašam ir Viasat Līvānos un esmu apmierināts, jo tur nekā labāka arī nav.. :) vietējais kabelis līdz privātmājām nevelk :D Tad nu atlika tikai VIASAT..

Link to comment
Share on other sites

hmm, man arii zvaniija, teicaas speciaals piedaavaajums, cik apskatiiju maajaslapaa shamajiem, tad nekaadu zemuudens akmenus nemaniiju, cik noprasiiju, tad saakumaapie uzstaadiishanas jaamaksaa 20ls, par kartes izgatavosanu 16ls un 4ls par kaut kaadu tur izmantosanu, un tad meenesii tie 6ls ar kapeikaam pirmo gadu un otro gadu 13ls meenesii it kaa 80+ kanaali, taa ka pasuutiiju un skatiishos, kas labs vai slikts buus sanaacis, visvairaak, man fascineeja, ka zvaniija sievietes krievietes, kas nespeeja izrunaat pat atseviskus tehniskus terminus latviski! he he

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Nu tak paņem un sarēķini-kopā pa 2 gadiem samaksāsi ap Ls 270 , redzēsi , maigi izsakoties, ne pārāk labu programmu paketi , kura smalki šeit aprakstīta,un pēc 2 gadiem paliks šķīvis, galva un nekam nederīgs uztvērējs.Ja dzīvo laukos, kur nav Ineta,kabeļtelevīzijas un tālāk par DTV apraides zonu, tad tas ir bezmaz vai vienīgais risinājums.Ja ir pieejams Inets, tad lētākais un daudz labāks variants būtu , piem., uztvērējs Opticum 4100 (ls55-60)vai cits dārgāks ,2 šķīvji ar galvām(Ls 30) un neliela mēnešmaksa par , piem., Via un NTV+ pakešu š**ēm attiecīgam pakalpojumu sniedzējam (2 gados ap Ls 120).Rezultātā redzēsi daudz vairāk un par mazāku maksu, nekā maksāsi Via***am un beigās paliks joprojām lietojams sat komplekts.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

pekausis

rudiger vari iemest kādu linku ar tuvāku infu, par to visu... dzīvoju Liepājā, nav jau baigā mazpilsēta.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger, kāpēc nederīgs uztvērējs.. laikam neesi lasījis VIASAT noteikumus :) pēc tiem 2viem gadiem automātiski līgums pagarinās, ja jamiem iepriekš neesi nosūtījis iesniegumu par to, ka vēlies izbeigt.. līdz ar to, kamēr darbojas karte un uztvērējs, darbosies arī viss pārējais :)

Link to comment
Share on other sites

a kas,vai tad Liepājā visas kabeļtelevīzijas apsprāgušas?

Link to comment
Share on other sites

jozziks

ostkom.lv nederees???

Autors jau paspeeja! :smile::smile::smile:

 

Cik zinu un esmu redzeejis, ssad, tad sanaak aizbrauk liidz Liepaajai ciemos, tad taa lielaakaa pakete ir o.k. a cik maksaa pazvani uzjautaa passam Ostkomam!

Labots - jozziks
Link to comment
Share on other sites

Rudiger, kāpēc nederīgs uztvērējs.. laikam neesi lasījis VIASAT noteikumus :) pēc tiem 2viem gadiem automātiski līgums pagarinās, ja jamiem iepriekš neesi nosūtījis iesniegumu par to, ka vēlies izbeigt.. līdz ar to, kamēr darbojas karte un uztvērējs, darbosies arī viss pārējais :)

 

Un vēl nevajadzētu piemirst, ka uztvērējs ir diezgan liels s**s! Varu kādam piespēlēt kārtējo mirušo THOMSON! Beidzās gan līguma termiņš, gan arī uztvērējs! Varu arī atdot zelta klienta karti! Kad tiko beidzās termiņš, tad piedāvāja vai nu turpināt skatīties, vai arī pārformēt līgumu uz kādu citu! Tā kā uzskatu, ka pakalpojums ir nesamērīgi dārgs, tad līgums netika pagarināts! Domāju, ka uztvērēju var samainīt pa garantiju, jo šo lietoju kādu pusgadu un karti iespējams atjaunot!

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Tā kā ilggadējiem klientiem nekādus bonusus nedod, tad parasti cilvji slēdz jaunu līgumu un šie uztvērēji krājas kaudzēm.Domāju, ka dārgāk par piecīti nez vai to var pārdot...Un cik viņi ,,labi,,, šeit jau neskaitāmas reizes aprakstīts...

Link to comment
Share on other sites

Gluži jau nav tā, ka nekādu bonusu nebūtu! Piemēram pastāv nedaudz lielākas iespēja izvēlēties kanālu paketes! Domāju, ka arī pieslēguma maksas varētu būt savādākas!

Link to comment
Share on other sites

lielākas iespējas izvēlēties kanālu paketes

Atsauci uz Viasata informācju, kur tas ir minēts, lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas rakstīts mājaslapā, bet telefonsarunās ar Viasat tika izteikti dažādi varianti! Tā kā es jau biju izlēmis atteikt, tad sevišķi neiedziļinājos! Bet droši vien takš var uzzvanīt un uzjautāt!

Link to comment
Share on other sites

Frāze "sevišķi neiedziļinājos" visu izsaka...

Apsveicu ar iestāšanos sliktākā Eiropas SatTV provaidera sponsoru pulciņā.

Link to comment
Share on other sites

nu,ja autoru neapmierina ostcom piedāvājums,tad nezinu....Ja man būtu tāds piedāvājums,nebūtu šķīvi pircis.tiesa.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

/me arii bija viens no tiem upuriem kuriem jamie piezvaniija (bljin no kurienes tik telefonus dabuujushi, uz dullo zvanijiushi vai?). maigi sakot pasuutiiju ar textiem "jums taadi piedaavaajumi 2x gadaa un visi balstaas uz iebiedeeshanu tipa graab ciet kameer veel pa leeto". dziivoju Juurmalaa. maajai apmeeram pirms pusgada "Elektrons" vai tamliidziigs kanoriic nolauza kolektiivaas antenas un savilka savu "kabeljteleviiziju". vecheim uzreiz pateicu "neceriet, maksaashu kaa liidz shim tikai par LV programmaam!!!" un taa arii ir 0.47Ls meenesii un uiss!!! runaajot par kabeljteleviiziju iipashi sajuusmaa neesu

JO uz mana 37'' LCD izskataas diezgan pabriesmiigi... un tie muuzhhigie texti uz ekraana "kanal atsutstvujet ilji zakogjirovan" "vstavkje kartochku v slot nomer 2" un tamliidziigi. :-x No Sat naak daudz labaakaa kvalitaatee un uz viashrota pusi pat neskatos ;o)

Link to comment
Share on other sites

hmm, man arii zvaniija, teicaas speciaals piedaavaajums, cik apskatiiju maajaslapaa shamajiem, tad nekaadu zemuudens akmenus nemaniiju, cik noprasiiju, tad saakumaapie uzstaadiishanas jaamaksaa 20ls, par kartes izgatavosanu 16ls un 4ls par kaut kaadu tur izmantosanu, un tad meenesii tie 6ls ar kapeikaam pirmo gadu un otro gadu 13ls meenesii it kaa 80+ kanaali, taa ka pasuutiiju un skatiishos, kas labs vai slikts buus sanaacis, visvairaak, man fascineeja, ka zvaniija sievietes krievietes, kas nespeeja izrunaat pat atseviskus tehniskus terminus latviski! he he

Nekas nav sakuma jamaksa,tikai meistaram cela izdevumi.Rekins pienaks pa pastu,piesleguma maksa 16.60 ,pirmaja gada 8.35ls men.otraja 15.10ls men.ja ir aktivizeta automatiskais maksajums tad var nemt nost no abon.maksas 1.60ls.

Link to comment
Share on other sites

Muah, par 15Ls mēn jau sanāk HTB+ paplašinātā bāzes pakete. Pat tai Viasac ij blakus nestāv.

Speciāli paskatījos valūtu kursus. 15LVL~770RUB.

HTB+ paplašinātā bāzes pakete maksā 750RUB:

 

Базовый

 

Спорт

Eurosport E

ОТК Спорт

Extreme Sports E

Русский Экстрим

 

Новости

 

Euronews E

Bloomberg E

РБК-ТВ

Вести

Rusiya Al-Yaum

BBC World News E

CNN International E

Russia Today E

Первый МЕТЕО

 

Кино

 

ZONE Romantica

Hallmark E

Телеклуб

Наше Кино

TCM E

Universal Channel

 

Музыка

 

MTV-Russia

Mezzo E

Муз-ТВ

MTV Dance E

VH1 Russia

MCM Top E

Music Box

 

Детям

 

Nickelodeon E

Jetix E

Бибигон

Cartoon Network E

Детский мир

 

Познавательные каналы

 

Discovery Travel&Living E

Discovery E

Discovery Science E

Совершенно Секретно

Закон ТВ

Animal Planet E

Discovery World E

Авто Плюс

Интересное ТВ

 

Другое

 

ZONE Reality E

СТС

TV5

Культура

Первый канал

ТДК

CCTV4

Настоящее смешное телевидение

СПАС

Мир

3 канал

Парк развлечений

Кухня-ТВ

Fashion TV E

РЕН ТВ

ТНТ

ТВЦ

НТВ

Россия

Инфоканал

CCTV9 E

Ностальгия

Пятый Канал

World Fashion

Звезда

TV SALE

Домашний

 

Базовый расширенный (включает все каналы пакета "Базовый")

 

Спорт

 

Боец

 

Кино

 

КИНОСОЮЗ

МНОГОсерийное ТВ

Индия ТВ

Наше новое кино

Комедия ТВ

Sci Fi

 

Музыка

 

Ля-минор

VH1 Classic E

Музыка Первого

 

Детям

 

Jetix Play E

ТелеНяня

 

Познавательные каналы

 

National Geographic Channel E

365 дней ТВ

Nat Geo WILD E

Gameland TV

24 ДОК

ВРЕМЯ: далекое и близкое

КТО ЕСТЬ КТО?

 

Другое

 

ТВ-Бульвар

Комеди ТВ

 

* ar E atzīmēju kanālus, kuri ir angliski, vai kuriem var ieslēgt angļu valodu. Vaivaisac vienkārši nobāl. Pat krievvalodīgie kanāli HTB+ ir labāki.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

izinam var ticet tik kas no bankas nak vai no kada operatora

Labots - Lampa
Link to comment
Share on other sites

kap-one

1.LTV 1

2.LTV7

3.TV3 Latvija

4.TV6 Latvija

5.LNT Latvija

6.TV1000 East

7.TV1000 Ru Kino

8.E!

9.TV1000 Nordic

10.TV1000 Classic

11.Planeta Sport

12.Viasat Sport

13. Viasat Sport 2

14. Viasat Sport 3

15.Viasat History

16.Explorer/Spice

17.Zone reality

18.Nat Geo/CNBC

19.Nature/Crime/Play....

20.Discovery EE

21.Disney Channal

22.Toon Disney

23.Playhouse Disney

24.Cartoon/TCM EE

25.3+ Latvija

26.RTR Planeta

27.NTV

29.Ren-TV B

30.TVCI

31.1st Baltic Ch.Latvia

32.3+Estonia

33.CNN

34.BBC World

35.MTV Latvja

36.MTV Eesti

37.MTV Lietuva

38.Nickelodeon nordic...

39.ztv.se

40.TV3 Lithuania

41. TV1 Lithuania

42.Tango TV

43.TV3 Estonia

44.Ticket

 

Un šie ir 80 Viasata piedāvātie kanāli.Domāju ka vēl pāris no šiem var skatīties bez maksas?Tāc patrūcīgs 80nieks.

Labots - kap-one
Link to comment
Share on other sites

Nu HTB+ paplašinātajā bāzes paketē sanāk 90 (ja es pareizi saskaitīju).

Vienīgais ko Viasac var likt pretīm ir LV kanāli (ne visur aktuāli - var saķert ar ārējo antenu) un 3 Disney kanāli. Viasat History un Xplorer ir vāja Discovery atblāzma.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

man ar šitie zvanīja. teica tikai abonēšana-6+ pirmajā gadā, padsmit + otrajā. piegāde(skivis,uztverejs), uzstādīšana esot par velti.. tā ka domāju..

Link to comment
Share on other sites

Nu,es uzskatu tā,viasats noder vai nu tiem kas dzīvo tālu no rīgas,kur ar parasto antenu nevar uzķert,vai arī tie,kas negrib privātmāju(vai daudzstāveni) nokarināt ar visa veida antenēm(uzliec vienu un miers,turklāt estētisks skats,kas iederas interjerā(zinu vienu privāteni kur mājai vienā galā 3 logi+4 loga vietā-šķīvis).Vārdu sakot vidusmēra tv skatītājam pietiek ar LV kanāliem+pāris ārzemju(lasi-krievu).

p.s.man vienai paziņa(maksā ar internetbanku)priecīga aziet vienu dienu mājās,skatīsies savu mīļo ziepju operu,bet kas tas,melns ekrāns,izrādās kaut kas bankā aizgājis greizi un viasats nav naudu saņēmis,šamējie vēsā mierā noslēdza pieeju visiem kanāliem,pat nebrīdināja ka nav samaksāts(šai vīrs gandrīz galvu norāva,domā,ka naudu iztērējusi mīļākajam:))

Link to comment
Share on other sites

Nav tādas vietas Latvija, kur nevarētu, ar parastu TV antenu uztvert vietējās TV programas. Skaidrs, ka ar poļi brīnumu par 5Ls nekas nesanaks bet ar kartīgu antenu bez problemām. Maksāt 13Ls mēnesī par panorāmas skatīšanos , nu tur galīgi jabūt galvu saspiedušam. Viasats salīdzinājumā ar NTV ir pilnīgs sū**.

Link to comment
Share on other sites

base7 - man uz viena masta ir parastā antena un šķīvis. Praktiski visiem kaimiņiem ir tā. Izskatās ļooti ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...