Jump to content

m79 garantija


Domugrauds
 Share

Recommended Posts

lieta tada vakar peksni saka neskanet 1 tumbina. tagad skana nak caur subi un caur 1 tumbinu. skiet ka jasuta uz garantiju, cik ilgi ir jagaida lai to preci salabotu vai apmaninitu :?:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Nepateikšu neko par garantijas laikiem, bet varu izteikt pieņēmumu, ka pie vainas ir bojāts audio vads, kas signālu no PC padod uz tumbiņām. ;) Ja vada nomaiņa nelīdz, tad gan nes uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

conected tad es ar tevi runaju pa skaipu? vadus nemainisu vedisu uz garantiju

Link to comment
Share on other sites

paarliecinies ka probleema ir tumbinjaa, pastuuzii . Tad nes uz garantiju. Protams praatiigi buutu pazvaniit uz servisu, bet nu labaak tomeer aiznest un pa to laiku lieto austinjas.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

pieveinoju pie mp3 pleijera tapat neskan ta viena tumbina skana nak pa otru tumbinu un subi

Link to comment
Share on other sites

viennoziimigi ved uz garantiju, pienjemot ka vadi nava traumeeti :) katraa zinjaa tur tev dos 95% atbildi.

Link to comment
Share on other sites

ar garantiju sai bodei viss kartiiba, man pat panema suda veco aceru sorry apacer pleijeri uz garantiju un gods, kam gods samainija pret jaunu...samais peksnji kadu dienu vienkarsi vairs negaja, bet paldies garantija limeni, nekadas piepisanas, utt. :-)

Labots - L.R
Link to comment
Share on other sites

jaa, un garantijaa pateiks ka pats sabojaaji to vadu... .

 

Shinii valstii paardeveejs nav vainiigs. PAr to man buus driiz cits staasts, sakaraa ar K-RAUTA veikalu... .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Domugrauds

mhh nu ko jau 3 nedelas pagajusas no tumbam nezinas ne vests, kadsi ir ilgak pa 3 nedelam gaidijis no m79 kautko? :sad:

Link to comment
Share on other sites

skaidrs rit jadodas uz pastu

 

Es domāju, ka šeit jāmeklē atbilde, kāpēc 3 nedēļās nav nekāda ziņa.

Link to comment
Share on other sites

Pacieties vēl nedēļu +/- pāris dienas.. jo garantijas remonts jāveic 30 dienu laikā.. + pats varēji pazvanīt M79 kas un kā.. + nezinu vai bija prāta darbs sūtīt skandas uz remontu pa pastu.. cerams, ka apdrošināta paka bija?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ne pačku neapdrosinaju un pastnieki zinami nezags neviens neko

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ne skiet ar kurjerpastu vai expres pastu aziveda

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...