Jump to content

Vai uz jaunajiem HP skaneriem ir vēl iespējams muzicēt?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Nav nekāds noslēpums, ka uz vecākiem HP Scanjet skaneriem var spēlēt melodijas. Ar google pat var atrast dokumentāciju, un ir pat viena programmiņa, kurai gan diemžēl vajag Linux.

 

Tāpat arī ir zināma metode, ka dažiem skaneriem var izraut elektrību, un tad to spraužot atpakaļ un vienlaicīgi turot "skanēt" pogu, un viņš arī kaut ko nospēlēs.

 

Taču, šķiet, ar jaunajiem skaneriem vairs nav tik vienkārši. Piemēram, man darbā ir HP ScanJet G3010 un HP ScanJet 4850 - un uz tiem šis triks nestrādāja.

 

Googlē neko neatradu, tāpēc vēršos pie jums, tauta - varbūt kāds no jums zin, vai šī iespēja vēl pastāv arī jauniem HP skaneriem, un kā pie tās tikt? :)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Izdzertajās pudelēs salej dažādu daudzumu ūdens un būs Tev mūzikas instruments! :)

 

Tā fīča bija sava veida easter eggs vecajiem skaneriem ar SCSI interfeisu.

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Man pašam bija skanjet's ,programma kas viņu ducināja bija netikai uz linuksa bet ar uz windows'a , programmu bija iespējams dabūtu viņa vecajās draiveru disketēs :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zini, dēļ mūzikas es skaneri nepirkšu! :D Mani interesēja, vai to var dabūt gatavu augstāk minētajiem diviem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Vilx

Man veco dzelžu, kas gaida eksperimentus, stūrītī vecs skaneris mētājās.

bilde1

bilde2

bilde3

Kā redzi, tas nav HP, bet varbūt tāpat var piedabūt padziedāt.

Ja ir interese, dod ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Mļins, es vēlreiz uzsveru: MAN NEVAJAG PRINTERI, KURŠ DZIEDĀTU. Es gribu to dabūt gatavu ar tiem diviem printeriem, kas man te jau ir birojā, lai varētu kolēģus uzjautrināt. Tas arī viss. Nevar - nevar. Nav liela bēda. Džīzus!

 

Tas par to StarWars diskešiekārtu ir labs! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...