Jump to content

FinePix S1000fd


Cepums89
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties jaunu kameru līdz 150 ls. Tādu lai sanāk diezgan smukas bildes. Azgāju FUJIFILM S1000FD

Izskatās ļoti ok gan aparāts gan parametri, bet neesmu nekāds foto tehniaks pazinējs tādēļ jautāju jūsu viedokli. Varbūt pa šo naudu var dabūt kko labāku ?

 

Parametri :

 

http://www.dpreview.com/news/0801/08012408fujifS1000fd.asp

 

mhm ?

 

vai labak nemt Kodak Easyshare Z7590 ?

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

smukas bildes sanāk arī ar ixus..vai tiešām gribi vienmēr taskāt šito līdzi...un tālajā galā no rokas nekas smuks tur nesanāks rudens un ziemas dienās...

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku ka ixus jāņem...bet vienkārši jāsaprot kāda tipa aparātu gribi...lielo ne vienmēr ir vērts nēsāt līdzi...150 Ls grupā ir daudz aparātu pieejami...

Link to comment
Share on other sites

man ir s6500fd,jā viņi ir lielāki nekā citi ziepīši,bet ļoti ērti iegulst rokā un cik ātri cilvēks pierod pie mehāniskā zūma riņķa-daudz ērtāk nekā spaidīt kaut kādas pogas,vienīgi rēķinies ka šitiem aparātiem ir laba hardware,bet diezgan slikta software,jo vismaz uz mana labas bildes sanāk tikai uz M režīma,uz pārējiem režīmiem ir kā ir.

Link to comment
Share on other sites

sirmagalva

Bilžu paraugus pameklē fotki.lv, bet cik man iznākusi darīšana ar Fuji un Kodak pirmais ir atstājis daudz labāku iespaidu. Vienīgi mega zūmiem man nepatīk zoom poga - daudz ērtāk ja zoomot var ar gredzenu uz objektīva. Un tikai nevajag salīdzināt šīs klases aparātus ar IXUS - tas ir kabatas aparāts ar ko paknipsēt tusiņos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...