Jump to content

Sony PSP remonts


Verneris
 Share

Recommended Posts

Vai kaads zin kur par sapraatiigu cenu labo Sony PSP?

Googleee izmekleejos, bet tur tik vienu cenu atradu par ekraana mainju 50Ls. Vairaak info nekaada.

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
burvigais

ekranu psp var nopirkt ebay tikai jazin kadu tev vajaga ir 2vi veidi 1000 un 2000 serija pasties zem baterijas uz uzlimes tur bus rakstits. 1000 maksaa ap 16 lvl 2000 ap 27 lvl plus piegade , man paveicas nopirku pa 25 kopaa ar piegad 2000 seriju, nomainiit vari pats http://www.llamma.com/PSP/PSPTearDown.htm :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Vai kāds zin kas noticis ar manu psp phat 1004 man vinjss ar bateriju nesleedzas iekssaa un man vinjss ir atkodēts un arī ar lādētāju neslēdzas iekšā ieslēdzas backlight un un pēc brītinja izlsēdzas un ekrāns neieslēdzas vispār ;(;(;(

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds zin kas noticis ar manu psp phat 1004 man vinjss ar bateriju nesleedzas iekssaa un man vinjss ir atkodēts un arī ar lādētāju neslēdzas iekšā ieslēdzas backlight un un pēc brītinja izlsēdzas un ekrāns neieslēdzas vispār ;(;(;(

 

Kad tad tev viņš noklājās? vienkārši vienā dienā palika melns ekrāns un viss, stāsti visu lai var palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

<div>nu kā es vinju downgreidoju no 5.50 gen-d3 versijas uz 4.03 laikam vai kautkaa tamliidziigi un tad kad es saaku instaleet ;to 4eturto versiju es vinju netiissaam izsleedzu un kopss taa briizza vinjss vairs neiet

Labots - MaksizZ
Link to comment
Share on other sites

... laikam vai kautkaa tamliidziigi...

...es vinju netiissaam izsleedzu un kopss taa briizza vinjss vairs neiet

Ar Tavām spējām laiks ķerties pie kā nopietnāka, piemēram PC, TV... upgreida/remonta. :on_the_quiet2:

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...