Jump to content

CSDD teorijas eksāmens


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Nu at teorijas eksaamenu CSDD viss ir lloti vienkaarssi,

es kaadu nedeellu pirms biju sanneemies iet uz CSDD exi nemaaciijos no graamatas un nemeegginaaju likt eksi uz autoskolas soft, tik visu laiku mocciiju CSDD lapaa to teorijas exi, jo tie jautaajumi ir tiesi taadi passi kaa tev buus exii, ar visaam nianseem viltiibaam un uttt. Kad pienaaca exis pieseedos un 15 min uz redzes atminnu noliku.

 

A vot braukssana tev buus pats jautraakais CSDD tur viss arii ir lloti atkariigs no cilveeka rozzas, instruktora garstaavoklla, un uz cikiem tev ir pieraksts. Es pirmajaa reizee braukssanaa izkritu un pa cik tiesiibas vajadzeeja steidziigi gaaju uz dziivo rindu, noseedeeju kopumaa nedeellu dziivajaa rindaa, pazinu visus tur jau kaa saveejos :D. (Braukssanu noliku ar tresso reizi.:) )

Link to comment
Share on other sites

tiesiibas vajadzeeja steidziigi gaaju uz dziivo rindu, noseedeeju kopumaa nedeellu dziivajaa rindaa

 

 

Liku no dzīvās rindas, stāvēju tur ~ 3h ;)

Vienkārši uz csdd jāiet agri no rīta, pat pirms atvēršanas!

Link to comment
Share on other sites

Man brauksanas exis tikai 8.augustaa. A vai tad var pieteikties atrak ari? (dziva rinda)

Link to comment
Share on other sites

Jap tu vari iet staaveet dzivajaa rindaa, un tev tur jaabuut vismaz 30 min pirms CSDD atveerssanas savaadaak vari nemaz neiet.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

edw

Pie pa*aļas valsti, es tev saku, kā man autoskolā notikās. Un esmu pārleicināts, ka notiek arī citur. Tas būtu pilnīgs idiotisms, ja tev, kas var pienācīgu braukšanas prasmi parādīt nu piemēram pirmajās divās trīs braukšanās, būtu obligāti jāmoka vēl tās 12 - tā saucās naudas izspiešana, nekā savādāk. Un ja instruktors ir normāls cilvēks, viņš tev ierakstīs visas nobrauktās stundas un miers mājā - ej uz braukšanas eksāmenu. Protams autoskolas biznesa intereses ir cita lieta, un kā to visu var savienot... ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 gadiem es nokārtoju CSDD teoriju ar 0 kļūdām un braukšanu ar 1 punktu. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 1,5 gadiem vsp nebija rindas uz braukšanas eksi, vismaz nemanīju :mrgreen:

a to teoriju nokārtoju ar 2 kļūdām un braukšanā ar dabūju padaudz punktus, par 2 sīkumiem..., bet nu reāli instruktors visus punktus salika tieši pēc noteikumiem, tas nekas, ka tajās situācījās reāli bremzētu visu satiksmi .

 

:mrgreen: Gribētu izbraukt ar instruktoru vēlreiz, tīri prieka pēc un lai jamis saskaita man soda punktus, pie tagadējā mana braukšanas stila :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Add1cTed

Kas tas par stulbumu, pabeidzu autoskolu nolieku autoskolas eksaamenu un pieņem noteikumus, ka CSDD var tikai no 18 gadiem teoriju kārtot :shock:

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Kas par stulbumu - mironi pirdinaat?

 

Jebkuraa gadiijumaa - likumdosjana ir likumdosjana, un, ja buutu peec mana praata, tad B vareetu ieguut no 21.g.v.

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Man korkas uz rokas jau bija, kad man vēl bij tikai 17 ar pusi. Tiesa, korkās ierakstīts datums, no kura tās stājas spēkā un datums tas sakrita ar manu 18 gadu jubileju.

 

Bet tas bija sen...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kas par stulbumu - mironi pirdinaat?

Enrike lūdzu neizrādi savu smadzeņu tilpumu, miruši topiki ir tādi kur viena un tā pati tēma par dzelžiem 1k reizes apcilāta, unikālas tēmas kuras vecas nevar palikt kā šī nav miroņi. Normāls topiks par csdd eksāmenu, un visi var spamot līdz nebaltām dienām.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Kaparz, Tavi teksti paliek arvien labāki un labāki. Vienkārši prieks lasīt. Žetons.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, tikko noliku valsts teorijas eksāmenu, un varu teikt tikai to, ka visi jautājumi jau bija redzēti pildot csdd.lv mājaslapā esošo testu un man personīgi pietika ar 7 min, katru jautājumu pārlasot 2reiz un neielaidu nevienu kļūdu. Varbūt kādam noderēs info kur var pamācīties pirms eksāmena. :)

Link to comment
Share on other sites

nu kā. tagad tu samacies teoriju, noliec eksāmenus, bet braukt vēl nedrīksti, jo tev nav 18. bet kad tev būs 18 tad tu noteikumus jau būsi aizmirsis tāpēc ka līdz 18 tu tos neesi pielietojis praksē. tāpēc arī teorija ir jākārto no 18

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...