Jump to content

CSDD teorijas eksāmens


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Rīt būs jāiet likt CSDD teorijas eksāmenu. It kā noteikumus zinu, pildu majas CSDD testu. No 10 reizem 7 noliku. Daudzus jautajumus esmu iemacijies no galvas. Gribeju zinat tikai vienu, vai rit eksamena mani nesagaidiis parsteigums, un jautajumi bus pirmo reizi redzeti, varbut, kads var padalities, kaa bija CSDD eksamena, tur tas bildes ir tadas pashas kaa vinju majas lapaa? Baigais stress saak paarnjemt. :roll:

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Cau. Autoskolā visas biļetes izņēmi? Ja jā tad nebūs problēmu. Paņem vēl uzdevumu grāmetu šķērseniski izej cauri vai visu saproti. Man eksāmens gan būs tik 1dien :mrgreen:

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Bildes taas pashas, tachu neiekriiti uz sajauktu atbilzhu seciibu..

Man bija kkur 10/5 pareizas pildiishanas reizes ieprieksheejaa vakaraa, kad noliku tomeer ar pirmo reizi naakamajaa dienaa.

Un tie tach ir tikai 5ls? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Medicina nevajadzetu but problemam. Autoskolaa uz PC CSDD testu izpildiju.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nūū - daži arī augstskolā pasniedzēju pirmo reizi ierauga eksāmenā. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

CSDD eksaamenaa galvenais ir nesteigties un paarlasiit vismaz divas triis reizes, jo dazhreiz tur meedz saputrot galvu.. Jautaajums var atskjirties no skolas eksaamena trakteejuma - taa kaa tiek likts uz uzmaniibu.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

shad tad medz paradities jauni autajumi, man vismaz nebija nevien jauna. Sanaca taa ka nacas likt sdd paraleli universitates saspringtajam sesijas grafikam, tamdelj noliku uz 3sjo reizi tikai. vienkārši nebija laika pamacities, atkartot.

Link to comment
Share on other sites

Jauni jautājumi būs 100%, viņiem tak db ir paliela, lai visi nesamācītos no galvas visus ;)

 

Bet nu eksāmens kā tāds elementārs, kaut gan ja esi licis mājās un no 10 tik 7 esi nolicis, tad būs kā būs.

 

Atceros, ka noliku teorijas exi autoskolā (50 jautājumi, pieļaujamas 2 kļūdas) bez nevienas kļūdas, un pa taisno devos uz CSDD, bija kādi 18:00, necerēju, ka tajā dienā vispār vel ko tur likšu, vēlējos tik pierakstīties nākošai dienai, a še tev, pasaka, ka kaut tūlīt varu likt, tā nu arī tajā pašā diena noliku CSDD. Un jaunus jautājumus kādus 6 tiešām redzēju, bet ja domāšana strādā, tad nekādu problēmu. ;)

 

 

 

CSDD eksaamenaa galvenais ir nesteigties un paarlasiit vismaz divas triis reizes,

 

Tiesa, ātrāk pabeigsi, bet tik un tā būs jaatsēž visas tās 30 minūtes.

 

Baigais stress saak paarnjemt. icon_rolleyes.gif

 

 

Ja tev tagad ir stres, tad pagaidi braukšanu, vispār no kātiem noliksies :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ir tāda lieta, ka mēdz CSDD piemest pa kādam jaunam jautājumam, bet ja tu esi izņēmis cauri un tiec galā ar visiem jautājumiem no jaunākās uzdevumu grāmatas, problēmām nevajadzētu būt. ;)

 

Un ADEX

A vot tur ir vainīgas pašas augstskolas, ja izlaiž cauri tādu slaistu, kas atnāk tik uz eksāmenu un skaitās ķipa nokārtojis... Nav runa par tiem, kas labi pārzin priekšmetu i bez visām lekcijām, bet gan par tiem, kas tikai prot sarunāt...

Link to comment
Share on other sites

Es savukārt atkal čakarējos ar skolas eksāmenu - 60jaut. un tikai 1 kļūda var būt...

 

CSDD lapā mierīgi varu nokārtot ar 1, 2, nu arī ar 3 kļūdām (pārsvarā tagad 90% gadījumu nolieku eksāmenu), bet skolas eksāmenā uzrodās kādi jauni jautājumi par kautkādām tādām niansēm, kuras ir vai nu piemirstas vai nu kā savādāk un čušs... nekā... Nu rīt atkal būs jāiet likt, varbūt rīt veiksies... :D

Link to comment
Share on other sites

Es savukārt atkal čakarējos ar skolas eksāmenu - 60jaut. un tikai 1 kļūda var būt...

 

CSDD lapā mierīgi varu nokārtot ar 1, 2, nu arī ar 3 kļūdām (pārsvarā tagad 90% gadījumu nolieku eksāmenu), bet skolas eksāmenā uzrodās kādi jauni jautājumi par kautkādām tādām niansēm, kuras ir vai nu piemirstas vai nu kā savādāk un čušs... nekā... Nu rīt atkal būs jāiet likt, varbūt rīt veiksies... :D

kas tā par auto skolu ar tik drakoniskiem notiekumiem? nu labi 1 kļuda itkā jau uz ceļa zināsi visu vienmēr u.t.t, bet nu cik zinu grosā ir diezgan grūti un 3 kludas pielaujamas...

Labots - Ansis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bij man ar te paziņām viena jautra autoskola, kurā tas pasniedzējs bija kautkāds vecs krabis, kurš vēl arvien dzīvoja pagātnē un deva kautkādas sadzeltējušas padsmit gadus vecas biļetes. Skolas eksis ar vai tik nebija 60 jautājumi un varēja būt tikai viena kļūda. Viss jau būtu OK, pamatjautājumi jau nemainās, bet nianses pa šiem gadiem ir gan izmainījušās, tādēļ pareizāk jau būtu dot biļetēs pašus svaigākos jautājumus. Nu un čaļi mocījās reizes padsmit ar to skolas eksi dēļ tiem novecojušajiem jautājumiem, turpretim CSDD eksāmenu nolika abi ar pirmo.

Laikam tomēr ir jāiet līdzi. ;)

Link to comment
Share on other sites

kas tā par auto skolu ar tik drakoniskiem notiekumiem? nu labi 1 kļuda itkā jau uz ceļa zināsi visu vienmēr u.t.t, bet nu cik zinu grosā ir diezgan grūti un 3 kludas pielaujamas...

Ir tāda mums :D Bet nu centīšos rīt... Jau 3.reizi likšu :D
Link to comment
Share on other sites

Galvenais nesteigties... es ar bildes kārtīgi neapskatot iebraucu kļūdās, jo biju iekalis no galvas...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Eh, kad es liku tiesības, mums valsts eksāmenā bija 10 jautājumi, viena kļūda pieļaujama. Skolas eksāmēnā 20 (vai 30?), 2 kļūdas. Moča tiesības vispār kā eksterns noliku - bez skolas, uzreiz uz autoinspekciju, uz valsts eksāmenu.

 

Ja ne pridurki, kam zem kapota vairāk prāta kā galvā - vēl tagad tā būtu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Pridurki nu tai vienai reizei var tos noteikumus arī iekalt, saprašanu jau tur daudz tāpatās nevajag.

 

Vispār nenāktu par ļaunu kautkāda spec komisija kurai tomēr būtu jāiziet cauri, tāda, kas spētu atsijāt potenciālos labs cilvēkus pie stūres. Tagad jau var pie pravām tikt gandrīz katrs, kam ir mony (ja nu galīgi nav kurls, akls un stulbs vienlaicīgi). :)

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ar to "labs cilvēku testu" ir pašvaki - kas var garantēt drošu atbildi uz jautājumu "kā konkrētais cilvēks uzvedīsies situācijā, kad tas netiek pārbaudīts?"

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā jau ir, protams, jā. Nav jau tā kā pārpaudīt vai cilvēks vispār ir pieskaitāms un laižams pie ripuļa.

 

Bet...

Ja ienāk uz pārbaudi čalis skūtu galvu, sporta biksēs ar trim svītrām, lakotās kurpēs, dermantīna jakā ar uzrakstu Turbo (kas vismaz divus izmērus par lielu) un rokā turot vecu, nobružātu BMW atslēgu - tad tur viss ir skaidrs - tiesības dot aizliegts! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jā, bet piemērotu pantu atrast - nevar.

Zini, kā līzinga kompānijām jānopūlas, lai čigānus kulturāli atšūtu? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

Liku pirms kaadi 2 meneshi.

90% jautaajumu (sanaak kaut kur 27 no 30) biju jau redzeejis internetaa pildot, tiesa pildiijis biju tik daudz reizhu, ka galva griezhaas. Pirms eksaamena netaa pildiiju un visas ~5 reizes peec kartas noliku pa 0 kljudaam, Beigaas arii ieskaiti nokartoju pa nulleem :wink:

 

Nezinu kaa tur tagad, bet man liekot netaa bija pieejama jau jaunaa testa versija - csdd telpaas izradijaas eksameni veel tika spaidiiti uz vecaas, takaa jautaajumi bija mazliet savadaaki.

 

Skolas eksamenaa bija 30x2 jautaajumi un attieciigi 2+2 pieljaujamaas kljuudas, noliku ar vienu.

Ja galva rubii un nenoslinko atkaartot, tad viss ir elementaari autoskolaa.

 

P.S.

Eksāmens ir beidzies.

Jūs pareizi atbildējāt uz 30 no 30 jautājumiem un eksāmenu kārtojāt 8 minūtes un 11 sekundes.

Eksāmenu Jūs esat nokārtojis.

 

:-)

Labots - Ziedonis
Link to comment
Share on other sites

Igelkott
Tagad jau var pie pravām tikt gandrīz katrs, kam ir mony (ja nu galīgi nav kurls, akls un stulbs vienlaicīgi). :)
Kā kurā medkomisijā. Mūsu poliklīnikā pietiek tikai asinspiedienam būt ne normas robežās, un medicīnisko karti nedabūn - tas nekas, ka dispansērā kartočkas nav, un lasāmdēlī pēdējo rindu spēj nolasīt bez aizķeršanās.
Link to comment
Share on other sites

CSDD Interneta eksāmenos ir tie paši jautājumi, kuri liekot tiesības CSDD. Jūs bijāt iedomājušies, ka taisot Interneta eksāmenus cilvēkiem darīt nav ko un viņi jautājumus vada pa jaunu un neievada visus? tā pati datubāze, tie paši jautājumi. Vot mustangos, vanagos un citu autoskolu webos, kur ir viņu pašu veidoti interneta eksāmeni gan datubāzes varētu atšķirties, bet CSDD jautājumi ir tie paši. Tas, ka daži te saka, ka eksāmenos 1. reizi redzējuši dažus jautājumus tikai norāda uz to, ka viņi nav lasījuši CSDD izdoto jautājumu grāmatu vai arī Interneta eksāmenos viņi uz random nekad nav tikuši pie attiecīgā jautājuma, kaut gan jautājumi pa grupām tiek izdalīti vienmērīgi.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

sn1per

Ak tā gan, ja?

Tu gribi teikt, ka CSDD eksāmena jautājumu datubāzē ir vieni un tie paši jautājumi, kas lielajā uzdevumu grāmatā un neviens lieks, mazliet citādāks jautājums tur nav (lai uzķertos tie, kas iezaurējuši jautājumus no galvas bez izpratnes par tiem)?

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

nezinu kaa csdd interneta eksaamenaa, bet pashaa csdd eksaamenaa 100% ir dazhas biljetes, kuras nav graamataa.

Link to comment
Share on other sites

pēc katrām izmaiņām noteikumos tiek izdotas jaunas grāmatas. un jā, A-Kalvis, vari mierīgi no galvas iemācīties visus jautājumus, ja tev tas liekas vienkāršāk nekā iemācīties teoriju :D

 

kalnietis - kurš jautājums ir eksāmenā, bet nav grāmatā? parādi kaut vienu piemēru. droši vari meklēt CSDD interneta eksāmenos, jo kā jau teicu - tur ir tie paši jautājumi, kas CSDD eksāmenā :)

Link to comment
Share on other sites

Es darīju tā - Lai darbā nešķirstītu lielo grāmatu, novilku netā no daudzām autoskolām testus un ar datoru pildīju. Vienīgā problēma ir tā, ka tie testi ir ar kļūdām (pirms 2 gadiem baigi kļūdains bija Mustanga tests).

Pēc tam CSDD elsis bija tīrā izprieca - izpildīju to testu pa 5min un 25 minūtes skaitīju mušas.

 

sn1per nav CSDD eksī 1:1 ar lielo grāmatu. tur dažiem jautājumiem ir bildes savādākas.

Link to comment
Share on other sites

grāmatu pēdējo reizi rokā turēju, kad pats vēl liku tiesības, bet nu tāpat grāmatām jautājumus dod tie paši cilvēki, kas tos vada CSDD datubāzē, tā kā nevajadzētu būt izmaiņām. anyway, ja esi apsēsts ar domu, ka grāmata nav precīza un autoskolā ar tev neparāda visus jautājumus, tad pildi CSDD interneta eksāmenus, jo par tiem gan varu galvot, ka visi jautājumi ir tie paši, kuri CSDD eksāmenos.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

sn1per

Tak nejauc iekšā tos interneta eksāmenus. Runa iet tikai par grāmatu un CSDD eksāmenu. Un ir tur tādi jautājumi, kur ja ne citādāks formulējums, tad vismaz atbilžu varianti ir sajaukti.

Man tie eksāmeni jau vairākus gadus vairs nav aktuāli, bet tā ir - ja tu baigi daudz ņemies ar to grāmatu, tad gribot negribot sāc atcerēties jautājumus. Un dēļ tā CSDD kautko pamaina - lai tu skatītos bildi un domātu, nevis pēc atmiņas ķeksētu A, C, vai AB

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

tikko salīdzināju jautājumus ar grāmatas jautājumiem. bildes izskatās nedaudz savādāk, jo grāmatas variantā tiek izcelta attiecīgā situācija un ir vajadzīgas saskatāmas bildes, bet db atrodas exportētās bildes, kuras mēdz būt plašākā redzes lokā. jautājumi un atbildes sakrīt 1:1, vismaz cik bij laiks un vēlme apskatīties un salīdzināt. iespējams, ka dažos jautājumos ir kaut kas pamainīts, bet nu mācīties atbildes pēc bildes ("tādai bildei pareizā ir 2. atbilde" stilā) nav prāta darbs. vienkāršāk tomēr ir izlasīt un izprast noteikumus nekā zubrīt katru jautājumu no galvas.

 

web eksāmenos vienu brīdi bija ieviesta atbilžu attēlošana jauktā secībā, bet tas tika izņemts, jo tādas atbildes kā "visas iepriekš minētās atbildes ir pareizas" sāka parādīties kā 1. atbilde uz jautājumu. iespējams, ka vēlāk atbildes tiks pielāgotas tā, lai atbildēm varētu ieviest random secību.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu tagad visi autovadītājiu tiesību īpašnieki un eksāmenu licēji jautājums na zasipku?

 

Rīgā ir tāds Aspazijas bulvāris, pa kuru braucot no Basteja bulvāra puses un griežoties pa kreisi var uzgriezties uz Barona ielas.

Tagad zinātāji var pateikt, no kuras joslas jūs veiksit kreiso pagriezienu - vai no tramvaja sliedēm, vai no kreisā malējā stāvokļa (ne no tramvaja sliedēm)?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Dunduks

Akli uzticēties zīmēm Rīgā arī nav prāta darbs - brauc tā kā to dara visi, pretējā gadījumā vienreiz izbraucot pēc grāmatas tu riskē iekļūt kādā avārijā. To jau mēs visi sen zinām, ka zīmju licējiem reizēm nav ne mazākas sajēgas par to, ko paši salikuši... :)

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

to A-kalvis:

Tur zīmes ir saliktas pareizi! Bet te ir jautājums par CSN zināšanu un interpretāciju!

Un tur visi brauc kā grib, bet es gribēju zināt, kā tajā situācijā brauksit jūs, ja jūs tur būsiet vieni paši un ments uz jums skatīsies no malas!

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa csdd interneta eksaamenaa, bet pashaa csdd eksaamenaa 100% ir dazhas biljetes, kuras nav graamataa.

 

 

Nu tak, tauta, nav mums vairs nekādu biļešu! Sen jau šie laiki pagājuši!

Link to comment
Share on other sites

Neliels review par shodienas eksamenu. No rita ap 9:00 ierados CSDD, biju uztraucies, tad saaka saukt ieksaa eksamenu klasee. Viss tiktal kartiba apsezos pie ieraditaa PC, mazliet nomierinos, eksaamens saakas. Skatos, ka baigi noveicies, daudzi jautajumi 1:1 kadi bija CSDD majas lapaa, tos zinaju no galvas, bija kadi 2 jautajumi, kurus redzeju pirmo reizi. Pie tiem arii baigi iekavejos. Bet tas mani neuztrauca, laiks tik iet un iet, blakus sedetaja, tik atruma spaida visu, es ticis pie 6 jautajumiem, vinja jau gandriz beigusi. Nu neko, biju dzirdejis, ka esot jaatsezh tas 30min shaa vai taa. Tuvojos eksamena baigam, dzirdu, ka neviens vairs neklikskina peli, karoc es esmu pedejais, nedaudz mulsums un kauns, bet nekas. Babeidzu eksamenu, 19 minutes, tagad visiem liek pakustinat peli, lai redzetu vai eksis nolikts. Pats domaju, ka bus galiga vienā vietā.

"Apsveicam eksāmens ir nokārtots" , kopaa bija 3 kluudas, viena par gaismam, un viena par staveshanu, ka ari viena jautajumaa, kuru biju redzejis pirmo reizi. Es tads atslabis un priecigs paskatos uz blakussedetaju "Eksāmens nav nokārtots, jo pieļautas 4 kļūdas" taa nu man gaaja shodien.

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

:wink:

Tad jau tikai veel braukshana...

Pats noliku braukshanu ar 9 punktiem :-D Ar instruktoru gan arii biju braucis tikai 11 stundas ne 15 minimalaas :-)

Link to comment
Share on other sites

30. jūnijā pārliku tiesības, teorijā 1 kļūda, braukšanā 1 punkts. Instruktoru ņēmu 1 reizi, lai saprastu, kas uz laukuma vispār jādara. Teikšu godīgi, mūsdienās likt tiesības ir diezgan nopietns pasākums, ja salīdzina ar 98. gadu. Bet tā viss okej, visas kategorijas atpakaļ.

Starp citu, vai kāda adrese, kur bez maksas var palūrēt cik punkti man palikuši?

Labots - Araabs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

A par braukšanu ir pilnīgi citādāk.

Principā ir tā, ka ir jau jānobrauc tās minimālās 15 stundas šā kā tā (autoskola pamatā tomēr ir bizness), bet viss šeit ir atkarīgs no braucēja prasmēm un paša instruktora. Mēdz būt tādi kadri (vismaz man bija, kad liku), kas piesēžas pie ruļļiem un instruktors pēc pusstundas brauciena pasaka, ka viss - vairāk nevajag, te viss ir skaidrs - vari iet likt kaut šodien (un kas arī noliek), un ir tādi, kas brauc tās 15, brauc 25, un vairāk (biežāk sievietes :roll: ) un instruktors tāpat saka, ka - NEBŪS! Vari iet likt - nu nebūs! Un nav arī.

Tākā ja aiziesi uz autoskolu pilnīgi zaļš gurķis - diezi vai tev pietiks ar 15 reizēm. Ja būsi jau braukājies kautkur, tad jau būs OK.

Ir arī otra galējība - tādi, kuri ir bez pravām braukājušies apkārt ļoti daudz un tiem jau ir izstrādājusies nepareiza braukšanas tehnika - tiem atkal iet pagrūti, kad instruktors liek nepārtraukti skatīties spoguļos, ievērot visas distances u.t.t, kas iepriekš nav darīts.

A pats eksāmens ir pa 50% laimes spēle - trāpīsies baigajā satiksmē, vai vietās kur ir slidena zīmju interpretācija + vēl satraukums, tad visādi var iznākt.

Ot tā.

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Ēm, minimālais ir 14 stundas, un tās ir obligātas, ne jau autoskola to nosaka, bet gan pati valsts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...