Jump to content

Tintes kārtridžs aizkalst. Vai ir kāds risinājums?


someone
 Share

Recommended Posts

Ir tintes printeris. Drukāt vajag reti (vidēji pāris reizes mēnesī). Problēma ir ka aizkalst tintes kārtridžs. Vai ir kāds risinājums? Ja to kārtridžu ņemtu ārā un liktu kaut kādā maisā (lai netiek gaiss klāt)?

Cik saprotu lāzerprinterim nekas neaizkalst?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām tik grūti reizi nedēļā (minimums reizi divās nedēļās) izprintēt kādu jau sagatavotu krāsainu dokumentu, mazu bildīti vai to pašu testa lapu?

Link to comment
Share on other sites

Ir gan grūti. Tas ir birojs, kur es parādos pāris reizes mēnesī un var gadīties, ka pēkšņi vajag kaut ko izdrukāt (atnāk kāds klients utt.). Bez printera nevar iztikt.

Ja būtu lāzerprinteris, tad nekas neaizkalstu?

Link to comment
Share on other sites

_________

Lāzerprinterim nekas neaizkaltīs, un ja nevajag krāsaino tad var nopirkt pa lēto. Bet vispār pāris reizes mēnesī izprintējot nekam nevajadzētu aizkalst. Man Canon 3000 var nostāvēt divus mēnešus un viss ir štokos. Kaut kas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir HP 4110. Speciāli nopirku jaunu kārtridžu.

Droši vien vienkāršāk nopirkt kaut kādu SAMSUNG ML-2010R un miers. cena sanāk tāda paša kā tintes printerim....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

E šādi arī karoju ar tintniekiem paretam drukājot. 1.5 gadu atpakaļ iepirku lāzernieku un vēl kartridžs nav beidzies un vecs netaisās palikt - drukā jebkurā mirklī.

 

P.S. Pat biju mēģinājis plēves kulītēs tintes kartridžus turēt - nepalīdz. Printeri - HP.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Man bija tā pati problēma ar Epson printeri! tomēr iegādājos jaunu lāzernieku un viss ir štokos! :)

Link to comment
Share on other sites

Epson un HP vecaijem modeļiem kārtridžu sprauslu aizkalšana ir ierasta problēma. Risinājums tiešām ir kāds lētā gala lāzernieks.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
kraasainais

pirms gada nopirku canon ip1800 pa 27 latiem.

vasarā kādus 2 mēnešus nekas netika printēts un tagad jau mēnesi nekas nebija printēts. tikko izlaidu cauri testa lapu un viss ir ideāli.

protams, ražotājs jau rekomendē reiz nedēļa izprintēt, bet nu nez kāpēc dažiem tā ir un dažiem tā nebūt nav problēma..

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Man ir HP Photosmart 2575 (Printeris; skeneris....), esmu nedrukājis 3 mēnešus, un kad palaiž, viss čikipiki, nekādu probzu!

Link to comment
Share on other sites

Man ir lētā gala HP printeris F2180, oriģinālie kārtridži gadu novilka, vēl biku melnā krāsa ir, dažreiz sanāca pat 2 mēnešu neko neprintēt. Kad savajadzēja tad izprintēju, par laimi neiekalta.

Link to comment
Share on other sites

divritenis

mežaveci

 

mm, nezinu kantora nosaukumu, bet sencis kārtridžus hp 3-in-one aparātam, precīzu modeli tgd nepateikšu, kad nesa no tā kantora (pa jaunu uzpildītu) , kārtridži maisiņos bija ielikti kopā ar kaut kādu mitro salveti ar nolūku lai neaizkalst.

hvz , cik tas lietderīgi, bet tā kantora censoņi tos iepakoja.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

man bija tā ka pēc ilgas stāvēšanas HP neprintēja- balta lapa bija, domāju ka kārtridz kirdik, nopirku jaunu, ieliku un - tas pats-neprintē. Grasījos jau aparātu mest ārā, bet tad nolēmu pārinstalēt tos printera draiverus. atslēdzu esošo printeri caur START-CONTROL PANEL-PRINTERS /FAXES...ieintalēju vēl vienu tādu pašu printeri.....nekas nemainījās, tad izdzēsu pilnīgi visu kas saistīts ar printeriem...ieinstalēju vēlreiz...un viss čikiniekā...iet man gan jaunais kārtridz, gan arī vecais

Link to comment
Share on other sites

Es arii iesaku panjemt lazernieku un nemociities. Man ari maajaas pieriebaas ar kartridziem mociities un panjeemu melnbalto lazernieku.

Link to comment
Share on other sites

Guest abc
Ir tintes printeris. Drukāt vajag reti (vidēji pāris reizes mēnesī). Problēma ir ka aizkalst tintes kārtridžs. Vai ir kāds risinājums? Ja to kārtridžu ņemtu ārā un liktu kaut kādā maisā (lai netiek gaiss klāt)?

Cik saprotu lāzerprinterim nekas neaizkalst?

 

Aizvietot centrālapkuri ar kaut ko, kas tik ļoti nesausina gaisu. Vai arī gaisa mitrinātāju ielikt telpā. Vasarā jau droši vien neaizkalst.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais miinuss tintes printeriem ir ja reti drukaa tas tintinieks vairaak tinti aizlaizh postaa paartiirot sprauslas nekaa izprinteejot kaadu lapu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...