Jump to content

Nomāšu kameru uz 2 dienām


ValdisM
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka manai kamerai ir sabojājušies USB un Firewire izejas. Filmēt jorpojām ar to filmēju, taču kasetes nevaru pārdzīt uz kompi.

Vai nebūtu kāds ar mieru uz vīķendu iznomāt par $$$ savu miniDv kameru (obligāts nosacījums jābūt iespējai to pieslēgt pie PC caur USB).

Ar kameru netiks nekas filmēts, tā netiks nesta ārā no istabas, ar tehniku rīkoties protu.

Izskatīšu visus iespējamos variantus.

 

==> [VIL] laboju virsrakstu no "Iznomāšu" uz "Nomāšu". Šo vārdu nozīmēm ir neliela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

varu piedavar sony kameru, bet nu caur USB var dabut ara tikai 320x240 , bet caur Firewire laikam 640x 480 vai labak.

 

Ja nemsi kameru, preti obligati drosibas naudu, kas segs kameras vertibu un par parejo sarunasim.

 

Uz halavu nedosu nepazistamam cilvekam, kurs piedevam tik sodien te pievienojies.

Link to comment
Share on other sites

Jaa,USB kemerai nekur neder,lieto Firewire. Pilnu kameras cenu kaa droshiibas naudu jau neviens neatstaas,bet pasi vai vadiitaaja aplieciibu gan var pieprasiit. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Man domāt, ka ar pasi vai tiesībām būtu ok.. :? Tomēr pāris simti ne visiem tā vienkārši mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pasi ķīlā ņemt un dot - tas ir likumpārkāpums. Par autovadītāja apliecību nezinu, bet nedomāju, ka tas diži palīdzēs atgūt kameru problēmu gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu man ir Panasonic MiniDV kamera, kas spēj dot ārā pilnu DV strimu caur USB 2.0 (hoķ caur Movie Maker taisi capturi un iegūsti autentiskus DV-AVI failus).

Varētu par kādu čiriku dienā izīrēt...

Ir tikai viena lieta, kuras man nav - laiks, lai ap šito lietu auklētos.

Link to comment
Share on other sites

ValdisM

varu piedavar sony kameru, bet nu caur USB var dabut ara tikai 320x240 , bet caur Firewire laikam 640x 480 vai labak.

 

Ja nemsi kameru, preti obligati drosibas naudu, kas segs kameras vertibu un par parejo sarunasim.

 

Uz halavu nedosu nepazistamam cilvekam, kurs piedevam tik sodien te pievienojies.

 

 

paldies. Firewire man diemžēl neder. Nav man uz PC tādas kartes

 

Jaa,USB kemerai nekur neder,lieto Firewire. Pilnu kameras cenu kaa droshiibas naudu jau neviens neatstaas,bet pasi vai vadiitaaja aplieciibu gan var pieprasiit. :roll:

 

Kāpēc USB nekur neder.

Visus savus iepriekšejos video tikai caur USB kačāju un kvalitāte ir lieliska.

Ražotājs tā arī par to kameru ir pateicis- nav atšķirības kvalitātē starp USB un Firewire

 

Nu man ir Panasonic MiniDV kamera, kas spēj dot ārā pilnu DV strimu caur USB 2.0 (hoķ caur Movie Maker taisi capturi un iegūsti autentiskus DV-AVI failus).

Varētu par kādu čiriku dienā izīrēt...

Ir tikai viena lieta, kuras man nav - laiks, lai ap šito lietu auklētos.

 

 

TAs ir kā, ap to apklētos.

Bikin laikam nesaprotu

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

TAs ir kā, ap to apklētos.

Bikin laikam nesaprotu

Jā, "apklētos" - tas ir daudz saprotamāk. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Krishius

ValdisM - es patlaban (un vēl pāris mēnešus) tikpat kā neatrodos mājās, kur man tā kamera atrodas.

 

USB 2.0 ka ņefig velk DV bitreitu, tāpēc arī atsevišķām kamerām ir iespēja taisīt DV capturi caur USB 2.0.

Link to comment
Share on other sites

man arii liidziiga vajadziiba uzradusies - kamerai izstaas firewire noklaajies - vajaga kasetes sadziit lai varu normaali paariet uz citu standartu.

 

der arii kamera ar firewire

Link to comment
Share on other sites

ValdisM - es patlaban (un vēl pāris mēnešus) tikpat kā neatrodos mājās, kur man tā kamera atrodas.

 

USB 2.0 ka ņefig velk DV bitreitu, tāpēc arī atsevišķām kamerām ir iespēja taisīt DV capturi caur USB 2.0.

 

 

Vai tad kad Tu būsi mājās, mēs varam šo sarunu turpināt???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...