Jump to content

atkal VIASAT


sirsenis
 Share

Recommended Posts

Dažādu iemeslu dēļ nācās pārvietot antenu un sākās problēmas ar Siriusa atrašanu, veselu dienu meklējām - neatradām otrajā atradām - rāda visus normālus procentus, bet kad sāk meklēt kanālus, pie Siriusa šams neatrod neko, bet atrod lērumu ar Astras kanāliem. Kas varētu būt par problēmu?

 

Viasats parastais 1Ls Thomsona komplekts.

Link to comment
Share on other sites

sashock

Nu tas ar nozīmē ka esi uz astras, tagad griez lēnām uz labo pusi

Link to comment
Share on other sites

sirsenis

Tātad nu un kas ka Sirius rāda pilnus % ? Paldies! Vienīgi tāds pastulbs jautājums anteni griezt nedaudz pa labi ja es atrodos priekšā antenei vai aizmugurei tai? Jo man tas jāpārstāsta vienam pieredzējušam onkam, kuram vienmēr viss pašam jādara :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa labi, kad stāvi aizmugurē antenai! :)

Ar viasat uztvērēju šķīvja regulēšana pārvēršas par konkrētu čakarēšanos, izmanto kādu Openbox vai Humax.

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

ja esi aizmugure tad griez lai galva iet uz labo pusi,

ja esi prieksha tad uz kreiso pusi

Link to comment
Share on other sites

Delphin

Tos "pilnos %" tev rāda tapēc ka Astrai daudzi transponderi ir tajās pašās frekvencēs kas Sirius'am, pats esmu uz šitiem grābekļiem reiz sakāpis.

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai apstiprināt ,Viasat uztvērēji ir paredzēti tikai to konkrētai pielietošanai.Antenu regulēšanai ,it sevišķi ,ja nav pieredzes ,lietojiet Openbox,Va-fox utml. komplektā ar televizoru,līdz jūs redzat bildi un nav ko uzbraukt citiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vajag pagriezt arii ~2 graadus mazaak, tb, galvinju uz leju, lai atrastu siriusu. ar grieshanu pa labi vien nepietiks

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nu vot, man tas pats... Pārcēlos uz citu dzīvesvietu un antenu paķēru līdzi.

Nodarbojos pats ar sķīvja uzstādīšanu, jo iepriekšējo reizi foršais Unisat meistars pat nebija spējīgs antenu pistiprināt pie sienas, ko es pēc tam izdarīju pats... :D

Tad man bija uzregulēts uz Siriusu, a pārējās 2 LNB tā arī nepieregulēju.

 

Šoreiz 2x "izķēru" signāla stiprumu uz 67, bet kvalitāti uz 100. Bet, nekā. Visu ķeršanu tas Thomson rāda, ka veic uz Sirius.

Sanāk, ka es esmu "noķēris" kaut kādu Astru?

Cik grādos man vajadzētu uzstādīt to LNB turošo kātu? 180? Tieši pret dienvidiem? pēc metodes, "kā kaimiņam"- sanāk, ka jāliek pret DA... :D Kaut kā tak jāizķer tas Sirius... :(

 

Kā man pēc tam uzregulēt atlikušās 2 LNB uz Astru un Hotbird? Mērīt grādus pret "šķīvi" un iestatīt tādā veidā uz tās sliedes uz kuras atrodas tās 3 LNB?

Kabeļa garums apm 4m.

 

 

 

ā, un pa vertikāli pēc antenas mehānisma antena ieregulēta 24 grādos.

Link to comment
Share on other sites

Ieteicamais variants butu,ta galva kas vidu uz Hotbird13,pec tam viena puse sirius otra Astra,astras galva jaliek ljoti tuvu hotbirda galvai,ar pikstuli shadas mahinacijas ir izdarit ljoti viegli.

Link to comment
Share on other sites

Laabakais variants ir aiznemties no kada sat uztvereju ar jau saprogrammetiem kanaliem,bus vieglak noregulet,tikai sakuma nelaidi cauri diseqam.Vai ari aiznesi pie kada lai uzinstale uz saveja tjunera hotbirda kanalus.Galvenais ir atrast hotbirdu parejo var pieregulet negrozot skivi.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies jums!

Nu vot, tā arī gribēju, uzķert vienu un pārējās abas LNB pieregulēt negrozot...

Skaidrs.. tātad, Disequ uz pirmo brīdi rauju nost...

Nav Rīgā kāds kantoris, kurš uzinstalē visus trīs S H A?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Sancho1

Aizbraucu uz Unisat, šie man saprogrammēja visas 3 LNB par velti.

Uzregulēju visas 3 sākot ar Hotbird, it kā viss ok, bet, no Astras rāda tikai VIVA un MTV Germany... :( Kas par lietu? :(

Signāla stiprums 63, kvalitāte 100%...

Nav neviens normālais RTL, Pro7, Sat1, utt nav...

Link to comment
Share on other sites

noregulē bļodu kārtīgāk.tavi nosauktie kanāli(viva,mtv,rtl utt)raida no jaudīga transpondera,kas Latvijā par ar šķīvi kam ir 3 galvas signāla stiprumam jābūt 87-95%.pro7 ar uz 60% jāturas(par sat1 neatceros)ja jau tev šie kanāli nerāda,tad citas programmas,kas ir uz citiem transponderiem vispār nerādīs.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77
Aizbraucu uz Unisat, šie man saprogrammēja visas 3 LNB par velti.

Uzregulēju visas 3 sākot ar Hotbird, it kā viss ok, bet, no Astras rāda tikai VIVA un MTV Germany... :( Kas par lietu? :(

Signāla stiprums 63, kvalitāte 100%...

Nav neviens normālais RTL, Pro7, Sat1, utt nav...

kāds Tev ir aparāts, ja kāds no viasata brīnumiem tad viņi rāda "signāla stiprumu" visādus brīnumus kuriem īpaši nevar ticēt. :(

Link to comment
Share on other sites

Sancho1
noregulē bļodu kārtīgāk.tavi nosauktie kanāli(viva,mtv,rtl utt)raida no jaudīga transpondera,kas Latvijā par ar šķīvi kam ir 3 galvas signāla stiprumam jābūt 87-95%.pro7 ar uz 60% jāturas(par sat1 neatceros)ja jau tev šie kanāli nerāda,tad citas programmas,kas ir uz citiem transponderiem vispār nerādīs.

 

Protams, pamēģināšu, bet par 65% augstāk nevarēju dabūt... :(

 

kāds Tev ir aparāts, ja kāds no viasata brīnumiem tad viņi rāda "signāla stiprumu" visādus brīnumus kuriem īpaši nevar ticēt. :(

 

 

Tas pats, Thomson... :)

Jāpiekrīt vien būs Tev, jo Hotbird programmas man labāk rāda uz kvalitāti ar 87% nevis 100%!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Sancho1
paloci nedaudz astru uz leju.

 

 

Visu to "kāju" uz kuras Astra pieskrūvēta?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...