Jump to content

Vajag frekvenchu skaneri


rbs
 Share

Recommended Posts

:) :) :)

 

Intereses peec uzzini vai shitie joki daamai nenotiek, kad kalendaaraa ir meeness faazes - mana pieredze ir taada, ka tieshi tad daudziem aktivizeejas "raidiitaaji ieksheejie" un cilveeki saak "sajust, ka tiek apstaroti ar sliktiem vilnjiem"... :p

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

nuu, ir cilveeki, kam straadaa tikai mehaaniskie rokas pulkstenji, elektroniskie izbeidzas apmeeram 2 dienu laikaa.... naak komplektaa ar neticami biezhi izdegushaam lampinjaam jebkurai automashiinai, ko cilveeks saak lietot

 

taa ka jetija cepuriites nav miits :D

Link to comment
Share on other sites

man te vienam čomam bija tā ka visur kur šis ierodas, parstāj rādīt LTV1 televīzijas kanāls. Pareizāk sakot, rāda bet ar traucējumiem. Tad tā arī netikām skaidrībā... Velāk kad jamo satiku, šis pastāstīja ka visa lieta bijusi "žučokā" kuru kāds(kādi) esot pa kluso iemontējis viņa automobīlī.

Varbūt cilvis "fleitē", bet varbūt arī ne... hvz...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņai ir kāda mīļākā soma vai vēl kautkas, kurā ir kautkādi metāli, kas kopā ar mobilo rada kautkādus vilņus, kas izraisa tās visas problēmas.

Varbūt viņa arī par tiem 20 gadiem pārspīlē, jo diezgan daudziem patīk to darīt. Tad tas viss varetu likties ticamāk.

 

Mazliet offtopikā:

Man pašam bija prikols vienu brīdi. Es varēju pieskarties pie jebkuras 12 voltu lampiņas mīnusa un pieliekot plusu tā dega. Protams, ne tik spoži kā parasti, bet dega. Lai pārliecinātos, ka es kautkādā veidā neesmu savienots ar masu, uzvilku gumijas zābakus, uzkāpu uz gumijas plāksnes. Lampiņa tāpat dega. Tad novilku arī drēbes, lai nebūtu kautkāda statiskā strāva un atkārtoju visu to pašu. Lampiņa dega tāpat. Šis prikols ar mani notiek ik pa laikam, bet nav nekādas perioda, ar ko tas atkārtotos. Varbūt tas viss ir saistīts ar to, ka esmu dabūjis vairākas reizes ar 380. Pēdējā reize bija viskrutākā, kad man iesita ar strāvu pa pirkstu un sarāvās visa plausta uzreiz sarāvās. Kad izrāvu vadu redzēju, ka es noplēsu nost pašus vadus nost no kontakta, neizraujot tos ārā no stiprinājumiem. Tad es arī noticēju tam, ka cilvēkam bailēs rodas liels spēks, jo es mājās biju viens un neviens nebūtu, kas varētu man palīdzēt tik vaļā no elektrības. Vēl joprojām uz plaustas ir rētas no strāvas.

 

man te vienam čomam bija tā ka visur kur šis ierodas, parstāj rādīt LTV1 televīzijas kanāls. Pareizāk sakot, rāda bet ar traucējumiem. Tad tā arī netikām skaidrībā... Velāk kad jamo satiku, šis pastāstīja ka visa lieta bijusi "žučokā" kuru kāds(kādi) esot pa kluso iemontējis viņa automobīlī.

Varbūt cilvis "fleitē", bet varbūt arī ne... hvz...

A man tas ir bieži, ka manā tuvumā nerāda ltv1, tāpēc mani nekad nesūta antenu regulēt. Ienākot kojas pie kāda, kas skatās TV, uzreiz pazūd normāls signāls, ja tuvāk pieeju par 3 metriem. Ar citiem tā nav

Labots - Vikings
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Man pašam bija prikols vienu brīdi. Es varēju pieskarties pie jebkuras 12 voltu lampiņas mīnusa un pieliekot plusu tā dega. Protams, ne tik spoži kā parasti, bet dega. Lai pārliecinātos, ka es kautkādā veidā neesmu savienots ar masu, uzvilku gumijas zābakus, uzkāpu uz gumijas plāksnes. Lampiņa tāpat dega. Tad novilku arī drēbes, lai nebūtu kautkāda statiskā strāva un atkārtoju visu to pašu. Lampiņa dega tāpat. Šis prikols ar mani notiek ik pa laikam, bet nav nekādas perioda, ar ko tas atkārtotos. Varbūt tas viss ir saistīts ar to, ka esmu dabūjis vairākas reizes ar 380. Pēdējā reize bija viskrutākā, kad man iesita ar strāvu pa pirkstu un sarāvās visa plausta uzreiz sarāvās. Kad izrāvu vadu redzēju, ka es noplēsu nost pašus vadus nost no kontakta, neizraujot tos ārā no stiprinājumiem. Tad es arī noticēju tam, ka cilvēkam bailēs rodas liels spēks, jo es mājās biju viens un neviens nebūtu, kas varētu man palīdzēt tik vaļā no elektrības. Vēl joprojām uz plaustas ir rētas no strāvas.

muahhhh

ceels sacereejums! autor, raksti luudzu veel!

 

te taa par teemu, man arii ir interesants noveerojums, mhhhh

sensen atpakalj straadaaju tv darbniicaa un noveerojaas probleema - klienta atvestais televizors manaa klaatbuutnee straadaaja nevainojami :mrgreen: patiesiibaa reizeem tas ljoti kaitinaaja....

esmu noveerojis, ka elektronika mani miil :) un tas ir abpuseeji.....

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
esmu noveerojis, ka elektronika mani miil :) un tas ir abpuseeji.....

Šitam piekrītu - gadās , ka kolēģi sūdzas , ka neiet tas , karas šitais , vai vēl kaut kas , bet , kad es ierodos un apjautājos , kādas problēmas nomoka , tad izrādas , ka viss strāda pat ļoti labi . Nu vismaz uz to brīdi , kad esmu klāt .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zaljo tinti sajaucot ar dziivsudrabu (bet tiiru!) un ielejot istabas TV antenaa, pat uz vecaa melnbaltaa padomju TV var dzirdeet un redzeet kaa mazie zaljie citplaneetieshi gaanaas par Zemes iedziivotaaju aprobezhotiibu... :(

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

6dien iespeejams satikshu sho magjisko cilveeku :D tad padoshu zinju.

 

Starp citu, varētu kopā ar pašu personu aizdoties uz kādu veikalu un patestēt to pīkstēšanu... Kā arī noiet garām autombīļiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Zaljo tinti sajaucot ar dziivsudrabu (bet tiiru!) un ielejot istabas TV antenaa, pat uz vecaa melnbaltaa padomju TV var dzirdeet un redzeet kaa mazie zaljie citplaneetieshi gaanaas par Zemes iedziivotaaju aprobezhotiibu... :(

jaalej tajaa kastiitee?

Link to comment
Share on other sites

Par zagšanas ierīcēm jau apstāstīja. Man arī ir gadījies uz tīkla kabeļa rituļa uzrauties, tā kā domāju, ka kāda stieplīte organismā pilnīgi mierīgi varētu arī to izraisīt.

 

Bet par auto signalizācijām jāsaka, ka daudzas ir tādas, kurām pat lāga iemeslu nevajag, lai sāktu kaukt. Man arī ir pie mājas stāvējuši tādi auto, kuriem pietiek noiet garām, lai šis sāktu gaudot. Nemaz nerunājot par to, ka blakus nobrauktu tramvajs vai kāds aizcirstu sava auto durvis.

 

Tāpēc iesaku aizvest tantuku uz kādu stāvvietu, un to autolietu pārbaudīt tur. Ja vien nesāk masveidā kaukt, tad zini, ka ir bulšits. :p

 

Un, protams, paskatīties TV un paklausīties radio arī derētu tantes tuvumā. Bet, protams, ņemot vērā, ka jāsalīdzina ir pirms un pēc tantes. Tā sacīt - pieej visam ar zinātnisku pedantiskumu. :p

Link to comment
Share on other sites

Nu, tad jau būtu pavisam kruti! :D

 

Bet mana doma bija tāda, ka raida visvisādi raidītāji. Un mēs gribam pārbaudīt, vai tante netraucē elektronikai dzīvot, tāpēc derēja atrast kaut kādu jūtīgu elektroniku, nolikt blakus tanti, un paskatīties, kā tai elektronikai klājas. Un IMHO radio un TV ir jūtīgākā elektronika, kuru var sadabūt mājas apstākļos. (Jā, "jūtīgums" šeit ir subjektīvs no zila gaisa izzīsts lielums)

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Par tantēm , raidīšanu un uztveršanu - trāpījas man redzēt iesniegumu pašvaldības policijā no kādas pavecākas kundzes . Visu tur rakstīto neatceros , bet viņa rakstīja , ka pagrabā zem viņas esot iemitinājies bomzis , kurš raidot uz augšu kaut kādus tur starus no kā viņai rodoties visādas veselības problēmas . Policijas darbinieki , lasot šo iesniegumu , krita zem galdiem ...

Link to comment
Share on other sites

Par to gadījumu, ka štatos kāds ar zobu blombi dzirdēja radiostacijas raidīto programmu, dzirdēju jau no tēva stāstītā 70-jos; 80-jos. Tai laikā mums bija vesela čupa ar amerikāņu CQ žurnāliem, tiesa gan 60-o gadu. Vai nu tas ir ticis izlasīts tur, jebšu tas stāsts klejojis radioamatieru starpā, kas viņ'zin'.

 

Šodien, kad mums ir pieejama Apollo i-neta TV un redzam tādas ārzemju programmas kās Discovery, nav grūti pamanīt arī Mythbusters sēriju par kādu sievieti, kura 40-jos; 50-jos izdzirdējusi mūziku savā galvā :roll:

Nu viņi jau tai raidījumā noliedza tādu iespēju, jo viņiem tas neizdevās.

Es gan domāju, kapēc gan ne! Apstākļu sakritība, blombe, kura kļuvusi par diodi....iespējams.

Gan jau ne viens vien, bērnībā ir taisījis prastāko kristāldetektor-uztvērēju. Protams, bez kārtīgas antenas neiztikt, bet tas viss skan, bez jebkādas papildus barošanas.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

/me pieliek pie deninjiem raadiitaajpirkstu un nedaudz pagroza.....

Link to comment
Share on other sites

jaalej tajaa kastiitee?

 

Nee, jaaizdzer... :p

Link to comment
Share on other sites

Vikings

/me pieliek pie deninjiem raadiitaajpirkstu un nedaudz pagroza.....

Bet tā ir, vēl var zem žokļa nolikt un muti attaisīt. Starpcitu tas strādā. Kamēr nepamēģināju, arī neticēju ka tā var.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man personīgi šāds joks strādāja no viena Siemens telefona. Kad telefons līdzi, un eju garām autiņiem, liela daļa no viņiem sāka bļaut....

Banku pakalpojumus gan neizmatoju, tādēļ nezinu, vai viņu signalizācijas ari bļauj...

Bet par autiņiem, tā točna arī bija.... :)

Link to comment
Share on other sites

Bljauj taas mashiinas, kuraas ir uzstaadiits kustiibu sensors, kursh arii radiovilni uzskata par kustiibu. Darba frekvence ap 2GHz.

Link to comment
Share on other sites

/Offtopic/

 

 

Gadiijaas reiz tiri nepatiikams joks:

Ap kaadiem gadiem 13 kopaa ar maasu iegaaju kaadaa veikalaa, kur vareeja iegaadaaties zurnaalu "Spelu Pasaule". Nu neko, godiigi samaaksaats, dodamies aaraa, uzreiz saak gaudot, ka vai nu... Apstaajos uz slieksnja, neviens taa kaa pakalj neskrien, maasa paskataas un jautaa: "Tachu kabaataa neko neieliki?" - protams, ka nee...

 

Aizejam maajaas, atveru zhurnaalu (jams bija pleeves iepakojumaa!), kaut kaa diivaini smags...

Atveru valjaa pa vidu, ko domaajies - mikrosheema 2 x 2 cm apmeeram... Laikam jau pret zagshanu vai kaa, bet nu joks taads, kaa paardeveejs var zinaat, ja iepakojumaa iekshaa tas agregaats...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...