Jump to content

StarGate Atlantis seriāli


(...)
 Share

Recommended Posts

Uģis Lācis

Manuprāt, gluži pretēji - krietni virs vidējā. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • asgards

    10

  • Uģis Lācis

    23

  • Pirkss

    44

  • (...)

    10

Vismaz netika reanimēts viens no SGA "Apofisiem" - Kolya.

Jo tas principā nebija viņš. Cik saprotu nākamā epizode centrējas ap MakKeju :pee:

Nav mans iecienītākais personāžs...

 

UPD:

Par brīnumu epizode izrādījās tīri neko.

 

Nākošā būs interesanta. Pēc tam divas samērā garlaicīgas un tad pēdējā, kura arī solās būt interesanta.

 

Parādījusies infa par trešo Stargate SG-1 filmu - izrādās tā būs uzfrišināta SG-1 pilotfilmas Children of The Gods versija.

Drusku specefektus pielabošot, šur un tur, novākšot frontal nudity scēnu, nu un vēl drusku...

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Piekrītu, bija ok. Tad jau matīs, kas nāks tālāk. :)

 

Nu nezinu vai par Children of The Gods var saukt par pilotfilmu. Tik vien kā divas episodes vien bija, pirmās, tas tiesa. :) Pilotfilma tak bija pats 1994. gada "Stargate". :roll: Nu bet katrs jau var izmantot tādu terminoloģiju, kā vēlas.

Link to comment
Share on other sites

Stargate filma nekad netika iecerēta kā pilotfilma.

Children of The Gods ir pilotfilma nevis tāpēc ka es tā saku, bet tāpēc ka tā uzskata seriāla autori.

 

Amerikāņiem bieži vien patīk sākt seriālus ar dubultgaruma sēriju.

Vari saukt to par pilot- vai ievadsēriju, ja apzīmējums "pilotfilma" nepatīk.

 

Te var izlasīt vairāk par plānoto Children of The Gods Special Edition

Link to comment
Share on other sites

Liekam visas cerības uz nākošo un pēdējo.

Nu TokRa - vismaz Rodnijam sex sanāca.

No sērijas "man vieglāk Tev iedot, nekā paskaidrot kāpēc to negribu..."

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ok, šajos seriālu terminos neorientējos tik labi, kā varētu vēlēties. :) Pilotepizode izklausās labāk, vismaz pēc manas loģikas. :oops:

 

Nu tad sagaidīs arī to SG-1 3. filmu. Bet kaut kā varāk gribētos redzēt kādu Atlantis turpinājuma filmu. Bet, protams, jāsagaida paša seriāla beigas vispirms.. :roll: Ja tās būs tik pat labas kā "The Ark of Truth" un "Continuum", tad būtu vienkārši izcili... ;)

Link to comment
Share on other sites

Japz. Man kā reiz ir šīs filmas Director's Cut (vispār esmu pasists uz visādām filmu pagarinātām versijām) DVD.

Šādā versijā filma daudz labāk savienojas ar seriālu.

Vienkārši, ja uzreiz tiktu iecerēts, ka pēc filmas būs seriāls, tajā spēlētu tie paši aktieri, kas seriālā.

Bez tam starp filmu un seriālu ir 3 gadi - filma iznāca 1994. gadā, bet seriālu sāka veidot no 1997. gada

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Man arī ir DirCut filmas versija, tikai šķiet BluRay rips... :oops: Ir labāka. Ar DVD pirkšanu neaizraujos, kopš LOTR laikiem, kad visus sapirku amazonē. :) Pirmkārt, dārgi, otrkārt - HD nāk...

 

Bet kas attiecas par oriģinālo mūviju - bez tā šis seriāls diemžēl būtu ļoti nepilnīgs. Trūktu paša sākuma! ;)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Filmas nozīmi seriāla mitoloģijas pamatu veidošanā neviens nenoliedz.

Vispār pēc netā esošas informācijas Stargate filma bija plānota kā triloģija un Emerihs ar Devlinu it kā neesot atmetuši ideju to pabeigt.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Vēl labāk. Tas nozīmē, ka varbūt vēl šis tas interesants varētu parādīties... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Uģis Lācis
[..]

piekam iesaku noskatīties Stargate DirectorsCut

ir divi kadri kuru dēļ rodas vairāk priekštats kamdēļ tika agresīvi

stiepta atombubele līdzi cauri vārtiem - ar stargeitiem kopā šie bij atraduši pārakmeņotus jaffas savos "zvēreļu" feisos ...

 

Uzmetu vēlreiz aci tai filmelei. Gluži gan neieraudzīju pārakmeņotus jaffas. Bet kaut kādu lielu ieapaļu fosiliju ar kaut kādām čūskām gan. :) Droši vien, ka tas bija pie vainas. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iesaku uzmanīgāk skatīties, tad nebūs tik daudz acis jābola :)

Stargate filmai pa netu klīst arī ūberriperu taisītā nedo-director's cut versija, kur ir tikai pāris papildus epizodes.

Karoč džeki paņēmuši no DVD deleted scenes sadaļas gabalus un "iešuvuši" filmā...

 

Noskatījos 18. epizodi - garlaicīgi. Pilnīgs ideju izsīkums, ja jau tiek ņemti SG-1 scenāriji, mazliet pārstrādāti un aiziet...

19. epizode būs tikai 2. janvārī un pēdējā - 20. ies gaisā 9. janvārī.

19. epizode ir domāta CSI faniem. Nu ļoti gribējās džekiem uztaisīt CSI stila sižetu...

 

Pēdējā solās būt skatāma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā iet, ka skatās workprintus.

Kas jums teica, ka šitās ir fināla versijas ar visiem specefektiem, dialogiem un pilnībā samontētu sižetu?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Noskatījos tikko 19. episodi.

 

Īstenībā respect. Bija tiešām interesanti. Biku pamainīts stils, bet ideja ļoti laba un pat sakarīgi izstāstīta. Un ļoti labi ieskicēja ievadu noslēdzošajai, 20. sērijai... Šitais, ka cita realitāte kārtīgi izčakarē mūsējo, gan ir jaunums. :)

 

Waiting for final! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nostīju abas. Vismaz var punktu pielikt.

Jāteic, ka 19-tā man patika labāk par divdesmito, lai gan es sākumā biju noskaņots ne visai, jo neesmu

CSI stila detektīvu fans. Tomēr epizode izvērtās ļoti interesanta un man patika.

Pēdējā epizodē nepatika tas, ka viens otrs tika atdzīvināts un izlīda kārtējais deus ex - wormhole drive.

Visu laiku ne vārda, bet te pēkšņi - še tev.

Unending bija spēcīgāka noslēguma epizode.

Gaidīsim pirmo Stargate Atlantis filmu, nu un ... remiksēto Children of The Gods kolekcijai :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Savā ziņā varēja uztaisīt nedaudz labāku finālu. Bet bija tīri labs nobeigums. Salīdzinot ar Unending - jāsaka, ka SG1 fināla sērijā palika ļoti daudz neatbildētu problēmu, ko ielikt filmā. Savukārt šajā gadījumā to ir krietni mazāk, kaut arī ir - iespējams, ka to nejauko signālu uztvēra tomēr vēl kāds.

 

Par to tārpejas dzinēju - nu jā, varēja būt, varēja nebūt, būtu tikpat labi, ja tas apakštelpas dzinējs nebūtu nosprādzis, bet tad būtu problēma ar paspēšanu, varbūt.. :) Bet teorētiski - kāpēc gan ne, bet jāpiekrīt, ka prasijās kāda pieminēšana arī pirms tam.

 

Visumā spēcīgi. Viss ir nokļuvis atpakaļ uz zemes. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vēl joprojām nav kļuvis skaidrs Todd'a liktenis.

Jamo tak palaida vaļā... bija redzams cauri vārtiem ejot.

Patīkams sīkumiņš - DVD relīzē sola 20. epizodi pagarinātajā versijā.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

SG1 ar nekur nav beidzies. Tuliit buus jaunaa pilnmetraazhas SG1

Link to comment
Share on other sites

Kāda "jaunā pilnmetrāžas"? Ja domā Children of Gods tad tā ir SG-1 pilotfilmas uzsmucināta versija...

It kā nav neviena jauna filma pieteikta patreiz.

Savukārt Stargate Universe nav SG-1 bet pilnīgi jauns seriāls.

Link to comment
Share on other sites

Stargate: Extinction <--SGA pilnmetrazhas filma

Project Terzo <--SG1 3.pilnmetrazhas filma. Naakamgad plaano laist eeteraa.

Universe zinu ka cits seriaals, bet arii gaidu :)

Un gaidu jauno SGA sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Jauno SGA sezonu? :D

SGA (Stargate Atlantis ir beidzies). Tagad tikai Stargate Universe. Gaidam. Nav info, kad Sci Fi (atvainojos, nu jau Sy Fy) sāks rādīt?

Link to comment
Share on other sites

Animal - skaidrs. :agree:

Es kādu laiku nebiju sekojis SG-1 jaunajām filmām.

Godīgi sakot, neredzu tām jēgu.

 

Par SGA jauno sezonu gan nav tiesa, piektā bija pēdējā.

Uz DVD pēdējās 2 sērijas ir paplašinātajās versijās.

 

EDIT:

 

Extinction kā reiz ir SGA, nevis SG-1 filma.

Savukārt, Project Terzo ir SG-1 filma.

Pagaidām šīs filmas eksistē tikai uz papīra.

Nav pat tikuši līdz filmēšanai.

Link to comment
Share on other sites

"After the announcement on August 20, 2008 that Season 5 of Atlantis would be its last" bljin... aplauzos... truli beidzaas :D

 

Par Extinction es jau teicu ka tas ir SGA

Bet essapratu ka jamaas jau ir in production :/ buushu kaut ko sajaucis

Link to comment
Share on other sites

Neesi sajaucis. Filma skaitās "in production" no brīža, kad iedegta zaļā gaisma - proti piķis izdalīts un scenāristi ķērušies pie darba :)

Tikai reizēm no "in production" līdz "premiere" paiet vairāk gadu, nekā sākumā domājuši :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Stargate Universe sākas 2.oktobrī ar dubultsēriju, pie mums - 3.oktobra rīts...

 

 

ja ja ja!! gaidu gaidu nesagaidu! peec skripta spriezhot, Univesre'am vajadzeetu buut labajam!!! (filmas varonji nokljuust uz pirms miljoniem gadiem "Ancient" izsuutiita space-kugja, lai tas cauri izietu Visuma dzileem, nokljuustot tur, kur toch neviens nav kaaju speeris, pat pashi "Ancient"! vajadzeetu buut labajam!

Link to comment
Share on other sites

ņām, koncepts mani arī neiepriecina, izskatās pēc kaut kādas mazbudžeta sci-fi holivuda filmiņas. Specefekti jau smuki, bet nu aktieri ir vienkārši psc. Tas čalis izskatās kā izrauts no kaut kādas tīņu filmas par kapronu. Neredzu dižu potenciālu..

Link to comment
Share on other sites

es nesaku ka slikts, paskatīsies kā viņam sanāks, bet domāju viņš kaut kā neiederas, vismaz cik pēc treilerīša var spriest. Manas domas, nekas vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Eee...tur ir aktieris no filmas Death Toll

Link to comment
Share on other sites

Man Avatar ne paaraak fascinee tas, ka taa ir multene principaa.

A shodien noskatijos Inglorious Baterds (nepatika) un District 9 <--- jeeeee beeeibee... forsh muuvis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Domāju ka sci-fi tēma nekad nebeigsies...

Link to comment
Share on other sites

No hameleonu rotaļām atšķiras ar to ka pārsvarā sērijas nav saistītas.

Nu jā, pasaka, kā saka pieaugušajiem, bet laba atslodze...

loģisko domāšanu atmetam, dzeram alu un ēdam čipšus...un baudam specefektus

 

Tas ir tāpat kā ar čomu tālajā 98 domājām kādi būs datori pēc 10 gadiem nu giga rams, 10gigi cietnis nu kruta par tādu kompi tikai sci-fi rakstīja, a sapņot naf aizliegts

Interesanti, kas būs vēl pēc 10 gadiem....

 

Atļaušos nocitēt TokRa - Klīst baumas, ka tīmekļa vietnēs ar dīvainu nosaukumu "torrenti" (starp citu, kas tie tādi ir?)sāk parādīties Stargate uneverse pirmā sērija

 

sory google neuzrādīja šo tēmu

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/116897-stargate-universe-viss-par-un-ap-to/

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

A kam negadās, rubb google tikai ar otro piegājienu parādīja īsto...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...