Jump to content

StarGate Atlantis seriāli


(...)
 Share

Recommended Posts

Sveiciens.

 

Zinu, ka šeit ar diezgan padaudz mitinās Zvaigžņu vārtu seriāla fani, un tad nu man tāds jautājums, pa TV6 jau kādu laiku iet tas seriāls, bet neesmu īsti iebraucis vai tās kas tagad iet ir jaunās sezonas sērijas vai kā? Jo ir pa starpai kādas kuras esmu redzējis no vecām sezonām, bet ir arī tādas kuras nav redzētas, varbūt kāds var apgaismot?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • asgards

    10

  • Uģis Lācis

    23

  • Pirkss

    44

  • (...)

    10

TV6 dzenā par riņķi pirmās 2 sezonas... jau kādu trešo reizi vismaz :roll:

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Paskaties, bet nu tas jau ir gaumes jautājums, citam patīk citam atkal ne. Bļjin rītdienas sērijas neredzēšu, galvenais, ka filmas turpinājums tas ir, pašā intresantākajā vietā :sad: būšu ceļā uz laukiem tai laikā, laikam vēl neviens tā īsti nav sācis ripot ar šitās sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet LV tulkojums ir tāds, ka vienkārši vēmiens nāk...

Labāk angliski.

Vienīgais, ko pie mums patiesi kvalitatīvi notulko/nodublē ir bērnu multenes. Jo Disney/Pixar paši uzrauga šo procesu un neļauj laist luni.

Jetij - Atlantis seriālā TokRas pagaidām nav redzēti :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

a kāds var pateikt kādas sērijas šodien gāja pēc cipariem? Noskatīšos tomēr anglisko versiju turpinājumu :) nevar takš palaist garām sērijas turpinājumus nezinot kas notiks tālāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, problēmas ar tulkošanu ir pirmkārt tāpēc ka latviešu valoda nav tehniska valoda, bet SciFi kā reiz ir daudz technobabble.

Atceros savulaik pērli no 97. gada Star Wars Special Edition kino subtitriem - tie Impērijas trieciennieki baltajās plastmasas bruņās (stormtroopers) tikai nosaukti par "vētras kavalēristiem" :mrgreen:

Labs joks bija iet uz kino skatīties Southpark filmu - tur latviešu subtitrētājam bija ko pasvīst, krievam ta haļava, tur tādi vārdiņu netrūkstm, bet latviešu tulks smagi svīdis bija puķainos teicienus tulkojot

Link to comment
Share on other sites

Bļjin, kā man patik šitie, varbūt tad ejat un paši tulkojat, ja jau tik labi zinat to angļu val. ??? Neapvainojieties nekā personīga, bet priecājieties, ka vispār kaut ko kāds tulko priekš Lv.

Link to comment
Share on other sites

alone - Latvijas TV vienmēr brauc cauri "pa lēto." Ja var nolaist luni - nolaidīs. Un kāda jēga 3-4 reizes dzenāt par riņķi 2 sezonas, tā arī nerādot tālāk? TV3 un TV6 šajā jomā visvairāk izceļās, kā nekā santīmīlētāju kantora Viasat bērni...

Tāpat 2. sezonas beigās Tevi gaida neatrisināta situācija, un fig Tev tālāk skatīt...

Jā rāda, tad normāli - sezonu pēc sezonas, nevis murcī pa riņķi 2 sezonas.

Link to comment
Share on other sites

piedodiet un atvainojiet, iznjemam galvas no poda araa ludzu. pa TV6 stargate atlantis no pagajushaas 5dienas jau laizh 3. sezonu. diemzheel nav neviens kas vinjas ripotu, kaspiiic, kas pirmas divas sezonas ripoja, to vairs nedara..

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
piedodiet un atvainojiet, iznjemam galvas no poda araa ludzu. pa TV6 stargate atlantis no pagajushaas 5dienas jau laizh 3. sezonu. diemzheel nav neviens kas vinjas ripotu, kaspiiic, kas pirmas divas sezonas ripoja, to vairs nedara..

Tā gan. TV6 sāka Atlantis atkal no sākuma raidīt, bet tikuši jau teju 3. sezonas pusē (8. episode toč jau ir rādīta, 9. droši vien ar - pēdējās dienas neredzēju, nelaužos tik ļoti pie TV, jo sen visas ir angļu mēlē noskatītas).

 

Klīst baumas, ka tīmekļa vietnēs ar dīvainu nosaukumu "torrenti" (starp citu, kas tie tādi ir?) esot parādījusies Stargate Atlantis 05x01 pre-air sērija "DVDrip" (vēl viens man nesaprotams vārdiņš) kvalitātē. Sērijas apraksts šeit.

[...]

Nu šito gan es nesaprotu, vai tiešām pacietības ir tik maz, ka nevar sagadīt sezonas sākumu? :) Lai arī esmu diezgan liels šī seriāla/filmu cienītājs, mierīgu sirdi sagaidu laiku, kad normāli sāk rādīt un kad normāli cilvēki sāk HDripus taisīt. Neies jau nervozēt un meklēt kaut kādus pre-air versijas... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Indeed, vispār nav pacietības :)

 

Nu ja šitik acīmredzami parādās informācija par sēriju, tad es, protams, arīdzen noskatījos... :mrgreen: Bet tīri interesanti. Turpinājums, protams, uztaisīts, ļaunie 100%, ka aizlaidās, tik nesaprotu, kur jamie tika pie ATA gēna, nu bet pārējās sērijas jau jāgaida... :roll:

 

Kvalitāte gan HDripiem klāt nestāv. ;)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tagad citi laiki. Nu baigi prasās tomēr tas 720p h264 *.mkv ripiņš... ;)

Link to comment
Share on other sites

baj ze vej

man viens vecss draugs ar fano par starijiemgeitiem un šim ir apm 50 DVD ar orģinālajiem DVD ierakstiem nevis ripiem

ja kādam ir interese ...

Eggzaktļi, sēr!

Visas 10 SG-1 sezonas=50 DVD, +1 Stargate kino filmai, +1 Ark of the Truth +15 DVD ar Atlantis pirmajām 3 sezonām.

Jūlijā iznāk Continuum filma+SGA 4. sezona. Vēl 6 DVD klāt.

 

Tehnoman - SKY One HD ripi ir tie labākie.

ATA gēns tak bija pieejams arī ka Beketa izstrādātais retrovīruss, atceries ka MakKejs pirmais dabūja šprici, jo dikti springa ka Šepards var komandēt Lanteāņu tehniku bet jams nē?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

[..]

Tehnoman - SKY One HD ripi ir tie labākie.

ATA gēns tak bija pieejams arī ka Beketa izstrādātais retrovīruss, atceries ka MakKejs pirmais dabūja šprici, jo dikti springa ka Šepards var komandēt Lanteāņu tehniku bet jams nē?

 

Nu iespējams, bet es cik zinu skatos Sci-Fi HD kanāla ripus... Katrā ziņā kvalitāte ir OK. :)

 

ATA gēns - jā, bet vienkārši es palaidu garām, kā ļaunie pie tā varētu būt tikuši. It kā jau jamie iespējams no Beketa klona varētu būt to izspieduši, bet varbūt arī nē... :roll:

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Doma ir ka vini PC lielaakoties nem no vienas firmas. Piemeeram shis sameeraa nepaarprotami ir motion LE1700.

Link to comment
Share on other sites

tākā windu pat Pegasa galaktikā lieto :)

Nav brīnums ka tie tur robotveidīgie radījumi bij uzlauzuši savu kodu, lai varētu nodarīt lielo šaizi atlandīdai un šamejo radītājiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Pieļauju ka Wraith battlecruiser'i atbalsta Universal Plug-and Play taa kaa Makkejam nenaakas vieteejo planeetu tirdziņos iepirkt piraatiskos draiverus battlecruiseriem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nez, uz kādas OS ir bāzēta Goa'uld technology?

uz win7, šie jau vairākus gadus ir visiem priekšā :grin:

Link to comment
Share on other sites

aj nu cmon... seriaala ir pietiekoshi daudz kaa neticama.

visspilgtakais ir kaa vinji ar kkaadam programmaturas izmainjaam var uzlabot un izlabot pilnigi visu, kamer tehniski ar rokjeleem neviens iipashi neko nedara. visu caur kompi var sakonfigureet, uzlabot utt utt. nu nereaali. nemaz nerunaajot par tiem smiekligajiem laika terminjiem.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nu un ko tad Reifiem nakotnes Linux

un Toriem Mac

kas tad paliek replikatoriem? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tak ir senajo tehnoloģijas, kas pašas lasa tavas domas un uzkodē visu attiecīgi kā vēlies. Tāpatās tak šamie savus jumperbumperus un droņus vada.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man ir jautājums, kura bija tā sezona, ko rādīja pa TV6. Pēdējā sērija bija par to, ka Šepards atgriezās no 10 000 gadu nākotnes, kur kļūdas dēļ bija nokļuvis. Gribas zināt kuru sezonu tagad jāsāk skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Jap, TV6 perfekti beidza rādīt, uzreiz tajā nedēļas nogalē Amerikā Sci Fi sāka translēty 5.sezonu. Šodienas epa - visai OK...

 

Tālāk tiem, kuri nav redzējuši - NELASĪT!

 

Nez, kautkā man tas Vilzijs nepievelk kā "šefs" tur, Kārtere bija ļoti piemērota...

Link to comment
Share on other sites

runājot par tiem windows brīnumiem, liekas iekš "Battlestar Galactica" lieto windows2000, jo tikai tas var saķert neiespējamus vīrusus...

mca* :D

Link to comment
Share on other sites

Backdoorus var iebūvēt dajebkurā OS. Battlestar Galactica sāpe bija kā reiz jauna navigācijas sistēma ar Cylonu "papildfīčām" :roll:

Link to comment
Share on other sites

vispār jau nc taisnība

bābieši @ sga dikti lēti

dakterīte tēlot nemāk ... perfekts piemērs bij s5e1 moments kur jamā provēj pārliecināt šepardu par operācij ... :D

sema no sg bij galīgi garām ... tā raudulīgā balstiņa un vēlviens science gīks ... cmon

 

ja turpinās kā e2, būs ok ... ja nē, šī būs pēdējā sga sezona :roll:

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...