Jump to content

BOOT.lv krāmu tirdziņa ATSAUKSMES


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labi, labi. Gan jau kādreiz DjTelemundos būs slavens, un tad jūs kodīsiet pirksos, ka esat sabojājuši šādu relikviju.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

nteresanti būtu aplūkot kādu vidio, kurā šitās visas moddinga manipulācijas iraid iemūžinātas... :mrgreen:

Nu neko, vismaz tagad TeļemunDOs dabūja savus 27 vai cik tur latus, būs atkal par ko ķimerēties...

Link to comment
Share on other sites

Vai tad aplikaacijas ir svariigas, svariigs tak ir rezultaats, i macks n tajaaa paaudzee!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tā. Tikko tik ierados mājās, :)

Un varu teikt, ka neskatoties uz to, ko Artani piebilda par reklāmas trūkumu un visu pārējo, pasākums bija tiešām superīgs. Pozitīvi cilvēki, attiecīgas tematikas diskusijas, mūzika, ņamma....

Pat nelielais lietus nespēja pasākumu sabojāt...

Tiešām ļoti pārsteidza Krabis, kas uz pasākumu bija ieradies no tālās Valmieras... :)

No savas puses varu piemetināt, ka pasakumu noteikti atkārtosim, domāju, ka, kaut kad uz jūlija beigām.

Attiecīgi tiks pilnveidota Boot.Lv krāmu tirdziņa oficiālā majaslapa. Ievietosim galerijas, visu stafu, ko neizdevās realizēt un, kuru būs iespējams, faktiski jeb kurā laikā, iegādāties, ja radīsies attiecīgā interese.

Pašlaik vēl norisinās pasākuma neoficiālā daļa, :) kas arīdzan izvērtusies ļoti jauka, ar sēdēšanu NC piemājas dārzā, cepot šašlikus un dzerot alus... :)

Organizatori noteikti vēlas pateikties visiem, kas pagodināja pasākumu ar savu klātbūtni un ļoti ceram, ka nākamreiz jūs jau būsiet daudz kuplākā skaitā... :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

btw

Nez kurā n-padsmitā alus kaste jau iet... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka vareni labs pasākums pagāja man gar degunu, būs jācenšas uz nākamo ierasties (lai arī kad tas būtu)

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

kads nevar pateikt ko ar ~100ls vareja iegadaties tirdzina?

vispar cik daudz preces cilveki iegadajas?

Labots - karnaiss
Link to comment
Share on other sites

Jagaida tik nakama reize tad gan noteikti aiziesu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

taip, tevis ljoti truuka

tu buutu vareejis nest laapu apgaismiibu masaas

esi vienkaarsjaaks un tauta tevi sapratiis....

 

brrrrr, es ar tikko kaa maajaas

pasaakums bija feins

Link to comment
Share on other sites

taip, tevis ljoti truuka

tu buutu vareejis nest laapu apgaismiibu masaas

esi vienkaarsjaaks un tauta tevi sapratiis....

 

brrrrr, es ar tikko kaa maajaas

pasaakums bija feins

 

Iedosi kadu bildi?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Biški pacietību - rītā visi atžirgs pēc šī pasākuma, notīrīs kečupu un alu no fotoaparātiem, izvilks bildes, kompromitējošās - tās kuras nedrīkst rādīt citiem, izdzēsīs, un tad gan jau ka saliks arī šeitan vai pasākuma oficiālajā vietnē. ;)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Telemundo garadarbs laikam peec pasaakuma aizbrauca uz G2. 8) Lai nu kaa, izskataas, ka atsauciiba tieshaam bijusi sameeraaa taada - nekaada.. NC gan izskataas gana inteligjents..

 

Laps i, kad vareetu tikt riikots naakamais pasaakums, lai var laikus sagatavot kaarbas un citu drazu!?

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav informēts kurš ir KOKA PELĪTES īpašnieks ?
Tā ir ceļojošā Pele, bet pašlaik viņas īpašnieks esmu es.. :happy:

 

Hm, Aigars jau vakar apsolījās nohostēt manu filmēto video, kur D_L gatavo MicroATX plati un iMac v2 Telemundos Edition datoru - gabals bez kauliem. :p Tāpat gaidu arī Mežaveča, Tolx'a, NC un pārējo bildes. Pēc aptuvenām aplēsēm pasākuma laikā tika izšauti vismaz četri simti kadru, ja ne vairāk. :roll: Vismaz piektajai daļai jābūt skatāmai. :D

Link to comment
Share on other sites

Enrike atsaucība bija ideāla ;) Bija īstie kadri, lai pas`1akums būtu fun .

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Tāpat gaidu arī Mežaveča, Tolx'a, NC un pārējo bildes. Pēc aptuvenām aplēsēm pasākuma laikā tika izšauti vismaz četri simti kadru, ja ne vairāk.

Es jau domaaju ka alus tik daudz izdzerts... :shock:

Link to comment
Share on other sites

kad aizrāpošu mājās pie karšu lasītāja,tad arī būs bildes no manis :mrgreen:

bet citādi,pasākums izdevies par visiem 150%

Link to comment
Share on other sites

Tolx - cik ilgi vēl tusējāt pasākuma vietā, un kad kāpāt pie NC?

Link to comment
Share on other sites

vot līdz kādiem 20:15 laikam uz vietas,tad gājām prom... cik ilgi viss pasākums tur norisinājās,nezinu,pats tinos 23:30 prom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Sorre, vakar pavadīju vakaru jaukāk, un nebija vēlme kaut ko uploadot. :mrgreen: Tagad lādējas, pēc brītiņa ielikšu.

 

Par pasākumu - visā visumā forši, vairāk gan to sauktu par saietu, nevis tirdziņu. Forši tā redzēt vienkopus tos, kurus šad tad nācies redzēt atsevišķi dažādās situācijās. :>

Link to comment
Share on other sites

man te daži exkluzīvi foto..

teļika monitors, kam man bij tas gods pieskarites:

dj.sized.jpg

radam mānīgu priekštatu, ka dodamies mājās:

end.sized.jpg

kur vēl Rīgas centrā ir tādi džungļi:

pljava.sized.jpg

visi jau nedaudz saguruši pēc aktīvas tirgošanās:

nakts.sized.jpg

in the vip room:

t-d.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

tikko pārvilkos mājās,šas sākšu krāmēties ar bildēm.. bet Paula taisītās arī spārda :D

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

D_L klau HDD modings arii ir uzfilmeets vismaz vakar sapratu no tevis ka buus HDD modings ar urbi... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

HDD modings ar ubi nebija. toties hdd tika ievietots iekš FDD :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...