Jump to content

BOOT.lv krāmu tirdziņa ATSAUKSMES


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labsvakars forumiešiem! :)

 

Tad nu atskaitos, ka esmu pirmais no tirdziņa rīkotājiem, kas dzīvs un vesels nokļuvis mājās lai mēģinātu kaut cik sakarīgi atstāstīt pirmos iespaidus par augšminēto tirdziņa pasācienu. Liels daudzums bilžu un daži fantastiski video no pasākuma vietas būs pieejami tiklīdz visu trīs spoguleņu īpašnieki būs aizrāpojuši uz mājām un atmetuši man savu atmiņas karšu saturu.. :p Bildēts un filmēts tika DAUDZ, tā ka vismaz pārdesmit bildes, domāju, būs izdevušās.

 

Tad nu īsumā - pasākuma vietā kopā ar sieviņu un Russo bijām jau tā paagrāk, un kādu nepilnu stundu pavadījām vācot kopā un šķirojot pēdējās mantas. Tad kā pirmais atspērās NormālsCilvēks, kuram bija besis stiept visas tirgojamās mantas, turklāt dzīvoja kvartālu tālāk, un tapēc jamais vienkārši bija izdrukājis sarakstiņus ar savām pārdodamajām mantām, kurus salīmēja uz visām pieejamajām sienām tirdziņa telpā. :D Vēl kādu strēķīti vēlāk beidzot atpeldēja arī Drunk_Lizard's, ar kuru kopā zamutjījām tīklu, un tad jau palēnām, apkrāvušies ar mantu maišeļiem, saradās arī pārējie.

 

1213467619.jpg

 

Pāris spilgtākie iespaidi (visi dalībnieki laipni aicināti papildināt) - pasākuma laikā tika iztērēts (un, pieņemu, ka D_L, NC, Arča un citi turpina tērēt vēl joprojām) ievērojams daudzums šķidrās valūtas - visa veida alkoholiskie izstrādājumi. TokRa bija parūpējusies par īpašu pārsteigumu - vēl bez simpātiskas un garšīgas tortītes visiem klātesošajiem, viņa tāpat uzdāvināja arī iespaidīgu dzeramo speciāli D_L'am, kurš, jāpiezīmē, bija stāvā sajūsmā par šo dāvanu, un to arī veiksmīgi iztukōja pasākuma gaitā. Protams, ka pasāciena laikā atsevišķas iesaistītās personas uz tuvākajiem veikaliem pēc papildus šmigas soļoja ne vienu reizi vien. Tāpat arī uz mājām caur lietum divas reizes nācās soļot pašam NC, no kura tika nopirktas pāris piedāvātās mantas. Protams, neizpalika mērīšanās ar gaiļiem - telefoniem, spoguļkamerām, utt. Pieripoja Jetijs ar savu fantastisko simpātisko braucamrīku, atstiepa kaudzi visādu komponenšu, no kurām daļu arī veiksmīgi notirgoja. Tad arī Arča ar jauniem šmigas krājumiem bija klāt. Un tā viss turpinās, šķiet, vēl šobrīd... :mrgreen: Vairāk diemžēl uz doto brīdi neatceros. Vēlāk gan jau atausīs atmiņā arī viss pārējais.

 

Vārdu sakot - man pasākums varen labi gāja pie sirds neskatoties uz to, ka smagi nohalturējām ar reklāmu (kuras praktiski nebija gandrīz nemaz, ja neskaita vienu pavedieniņu tepat forumā un pēdējā rītā izliktu paziņojuma banneri forumā) un organizatoriskā puse arī nesanāca gluži kā cerēts (kas, vispār, ir piedodams, jo pirmo reizi bijām ar pīpi uz jumta). Tātad - nākamreiz būs vēl labāk! :)

 

Gaidam mājās pirmos kameru īpašniekus, lai atmestu man bildes, ko es pacentīšos ātri noresaizot, nokomentēt un nopublicēt šeitan. Bet līdz tam - laipni aicināti visu dalībnieku atsauksmes un iespaidi.

 

Ar cieņu - Artanis, foruma administrācija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

varētu palūgt kādas rēcīgas labākās bildes atsūtīt uz hi_end@inbox.lv

Gribu redzēt ko esmu palaidis garām :)

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Nākamais tirgus ir jāapvieno ar EDT sapulci!

Jau iet vaļā mazais EDT tagad ;)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Un kapēc šeit nevar bildes paskatīties, kad ieliks?

 

A tā jau tīri jauki izstās, ka bijis. Nebūtu aizbraucinājies uz savu saranču, tad būtu pieslīdējis kādu RĀMi vai kādu citu nieku iepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu apmērām nojausmas ira kurš no šiem visiem varētu būt. :cool: Bet nu izskatās, ka bijis tīri labi, nākošo pasākumu ar pagodināšu ar savu klātbūtni :grin: sanāca tāds bišku relex pa laukiem + dažam vēl te izlaidums bija :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

a ja nav lielais firmas noslēpums, kurš no šamajiem ir D_L un NormaalsCilveeks ??? :razz:

es tev pateiktu, bet tik daudz naudas tev nav un tik driiz nebuus :D

Link to comment
Share on other sites

Bļjin, kurš atļāvās rediģēt manu tekstu par to, ka prasīt vēl N_C ???? :twisted: Mani tik intresēja D_L, bet NC šeit nebija pieminēts, tas nu gan nebija smuki.

Link to comment
Share on other sites

NC pamaniju paris bildees, tiesa gan nu mugurpuses. Karoc NC busiet iztelojushies savadak, neka vinsh ir dziivee. Pirmo reizi kad ieraudziju vinju bildee, biju nedaudz sokeets.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šašliks vēl cepāsm, tākā visi galvenie vēl ņemās.

 

Bildes būs vēlāk, esmu pietiekamā šmigā vēl :)

Link to comment
Share on other sites

labajā malā abiem ir pudeles :?

 

D_L ir džinsu jakā un džinsu biksēs, jeb ģērbies kā kooperatīvu laikos.

NC ir ar melnajiem/skruļainajiem matiem un tumši zilu jaku.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

taaa/tas lielais/a ir sieviete vai virietis?

Par kuru bildi tieshi runaa???

Kaada vaina NC? Normals Cilveeks kaa jau normaals cilveeks... Nu jaa vizuaali varbuut lielaakaa dalja ir iedomaajushies NC savaadaak, bet nezinu man buutu gruuti iedomaaties NC savaadaaku nekaa vinjsh ir dziivee...Starp citu ja kaads no tur esoshajiem ir veel nododat NC sveicienu... :)

Link to comment
Share on other sites

To mēs jau it kā sapratām,jo tu man liekas biji vienīgā sieviete,gandrīz. :) Vismaz pēc bildēm spriežot.

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

versatile

nakamaja piedalos.

varetu but shis tas no foto lietam tirgojams. a varbut ari ne. hz :D

Link to comment
Share on other sites

Es tikai vienu nesapratu,kurš šitajā bildē ir tas cilvēks,kas stāv tieši priekšā un ar somu vai pat nezinu ko pateikt un dzer alu un ir ar melnu kreklu!Nevarat pateikt kas tas būtu?

Link to comment
Share on other sites

NC bik līdzīgs Kalvītim ( neapvainojies ) .. :)

Kāds nav informēts kurš ir KOKA PELĪTES īpašnieks ?

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

NC bik līdzīgs Kalvītim ( neapvainojies ) .. :)

Kāds nav informēts kurš ir KOKA PELĪTES īpašnieks ?

 

 

Nesaskatu līdzību. Tik matus gan ievēroju. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Tad nu ar, būtu gribējis visus redzēt, būtu pats arī aizvilcies. Uzplijās tagad visiem "Kas tas tāds, kas tas tāds..."

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zini, fig ar visu to, kas kurš ir.

 

Pats galvenais pasākumā ir ir DJTelemundos garadarba turpinājums.

 

Vo, redziet kā īsti vīri strādā :)

 

djtelemundos1.jpg

 

djtelemundos2.jpg

 

djtelemundos3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sakarīgs moddings, izmantojot nelielus līdzekļus. :mrgreen:

Labots - voltrix
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, nu skaisti, tik tas alus gan tāds paprasts pagadījies - šitādā mākslasdarbā integrēt lēto cēsinieku itkā nepiedienas... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nekas netika sabojāts, tika minimizēta ATX plate un ieintegrēta iekš DJTelemundos monitora. Nu gatavais iMAC v2 :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...