Jump to content

Iesakiet lūdzu studentam printeri.


Exiic
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta.

 

Gribēju palūgt nelielu konsultāciju. Lieta tāda, ka skola sāk spiest uz printera iegādi. Šajā jomā īpaši daudz neko nesaprotu. Cik es izsmadzeņoju - izdevīgāk skolai būtu ņemt lāzerprinteri, jo izdevīgāk ar uzpildi (vai es pareizi saku?) . Skatījos M79 veikalā, ka ar to cenām nemaz nav tik traki! Atvēlu printerim ap 50ls. Vēlētos tā lai normāli var printēt tekstu, lai pēc iespējas vieglāka/lētāka uzpilde. Iesakiet lūdzu aparātu.

 

Biju noskatījies SAMSUNG iekš M79 pa 39ls, bet tas man kautkā nevieš uzticību. Kā šiem ar uzpildi? Man jau pie sirds iet HP, laikam jau tāpēc, ka neko citu neesmu lietojis lāgā.

 

Ja tomēr ir kāds labāks variants par lāzerprinteri, tad lūdzu, gaidu priekšlikumus.

 

PS. man vajag tikai printeri, skaneris man jau ir atsevišķi.

 

Neesiet bargi, jau iepriekš paldies.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

WildGun

Visnotaļ piekrītu Tokrai. Cik man ir bijusi darīšana ar Samsung lāzerniekiem, nekādas problēmas nav novērotas. To, ka kārtridži dārgi, jāpieņem kā neizbēgamu ļaunumu, jo printeru ražotāji peļņu sev nodrošina tieši ar tiem.

Link to comment
Share on other sites

Par kārtridžu uzpildīšanu neēsat dzirdējuši? Mans samsungs (līdzīgs tam) velk jau otro dzīvi ar pirmo kārtridžu.

Uzpildīšana izmaksāja 10Ls

Link to comment
Share on other sites

Galvenā atšķirība strūklu printerim ir iespēja drukāt krāsainās bildes, grafikus, zīmējumus. Ja tas būs vajadzīgs un nebūs ar ko drukāt, tad nāksies šķirties no ~0.5 Ls par lapu :) Bet ja plāno tikai m/b tekstu, tad var ņemt arī lazernieku, izmaksas atšķirsies no modeļiem, strūklu printeriem, tās varētu būt pat mazākas :)

 

+1 TokRas idejai, es vēl paris gadu atpakaļ smejos par tiem cilvēkiem, kas pirka strūklu printerus un tad tirgoja nost ar tukšiem kārtridžiem, jo negribēja pildīt. Laikam atnāca jaunie laiki...

Link to comment
Share on other sites

hmmm! negribētos tos aparātus tirgot katru reizi, kad beidzas kasete.

mošk kāds var iedot kontaktus , kur lāz\erniekus uzpilda?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...