Jump to content

CREATIVE ZEN - tomēr neieguvu vai esmu lāme ^^


torch
 Share

Recommended Posts

Domāju nopirkšu vienam džekam pa lēto mp3 pleiyeri un vēl vienu paņemšu, ja nu kādām vēlāk var pardot pa dārgāku. Pasūtu divus: http://www.m79.lv/product/single/group/59/...3/product/21843

šādus, ok, atnāk uz e-pastu:

 

Pasūtījuma numur s: 19942

Pasūtītāja informācija:

apmaksas veids priekšapmaksa (rēķinu izsūt īsim pa faksu vai e-pastu)

pasūtīšanas datums 2008-05-13 20:29:24

 

Daļu nodzēsu. Gaidu, vienu dienu, otru, jo sapratu, ka nu redz saņemšu e-pastu jaunu pa dienu, kad kāds strādās, jo kādreiz saņēmu savādāku e-pastu, kur visi dati bija, bet nu šoreiz nekā, ne konta nummurus uz kuru jāsūta ne kā cita. Agrākais pirkums bija viss ok, bet šis nē.. Tad nu mans lāmisms, vai tomēr kāds tajā galā noslinkoja un man tos CREATIVE zen negribēja dot? :D

Link to comment
Share on other sites

kaulishs

menedžeris pie pasūtījuma piezīmēs redz ko pierakstījis:

pasūtījuma statuss: nesazvanīts

met nost/15.05 adresaats nav sasniedzams

 

ja menedžeris nevar sazvanīt klientu pasūtījuma izpilde tiek atlikta līdz laikam, kad var sazvanīt un apstiprināt pasūtījumu.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu jums godīgi, neviens man nav zvanījis un kur nu vēl metis nost. Kad toreiz sūtiju telefonu tad gan jā, zvanīja.

Kā arī telefons nav bijis izslēdzies. So, vai nu es esmu tiešām lāme, ka neredzu kad man zvana, vai kad zvana es vienkārši metu nost.. yeah right..

Link to comment
Share on other sites

voltrix
CREATIVE ZEN - tomēr neieguvu vai esmu lāme ^^

Laikam jau lāme, ja nespēj viņu lapā atrast tālruņa numuru vai e-pastu, lai sazinātos.

Link to comment
Share on other sites

kaulishs

Teikšu jums godīgi, neviens man nav zvanījis un kur nu vēl metis nost. Kad toreiz sūtiju telefonu tad gan jā, zvanīja.

Kā arī telefons nav bijis izslēdzies. So, vai nu es esmu tiešām lāme, ka neredzu kad man zvana, vai kad zvana es vienkārši metu nost.. yeah right..

 

neba es tas biju, bet nu ne par to ir stāsts! atsūti savus kontaktus(varbūt kļūda ievadot datus) uz aigars.k@m79.lv rīt arī darba laikā nokārtosim.

Link to comment
Share on other sites

aizvakar pirmo reizi no M79 pasūtīju cieto disku,piezvanīja ~20 min vēlāk,pateica ka būs šodien,bet gods godam vakar no rīta jau bija disks pie manis,patika ka varēja maksāt preces saņemšanas brīdī un teikšu godīgi ka ne katrs internetveikals sūta preci uz Jēkabpili bez priekšapmaksas it sevišķi pirmajā pirkumā,tagad man jau ir divi favorīti-M79 un XNET un izskatās ka vismaz pagaidām datordaļas arī turpmāk varēs sūtīt no M79.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

voltrix- hāh, ne man jāiet zvanīt, un arī zvanītu ja tas pasākums dektu un būtu baigi svarīgs. Pašam mp3 pleiyeris ir un neuztraucos.

 

kaulishs- reāli gribēju tikai uzzināt vai mainījusies tagad sistēma vai tomēr kaut kur kļūda bijusi un izskatās, ka kāda kļūda, jo telefons nav slēgts ārā un nav likts nost nevienam.

 

Domāju, ka var slēgt ciet, jo vienmēr būs kāds gudrītis kā voltrix ;)

 

P.S. gribēju piebilst, ka pretenziju nekādu pret m79 nav, labākais i-shops, telefons pirkts un atmiņas karte, viss atnāca ok ;)

Labots - torch
Link to comment
Share on other sites

kaulishs

 

kaulishs- reāli gribēju tikai uzzināt vai mainījusies tagad sistēma vai tomēr kaut kur kļūda bijusi un izskatās, ka kāda kļūda, jo telefons nav slēgts ārā un nav likts nost nevienam.

 

P.S. gribēju piebilst, ka pretenziju nekādu pret m79 nav, labākais i-shops, telefons pirkts un atmiņas karte, viss atnāca ok ;)

 

zinu kāda sistēma iekš M79(vismaz kādai būtu jābūt). šķiet ka tā ir vienkārša cilvēciska kļūda(visi mēs kļūdamies), tapēc jau rakstiju par kontaktiem, atsūti un atrisināsim situāciju, cik vien ātri varēsim ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...