Jump to content

Katram latvietim pa putuplasta cūkai


Jetijs
 Share

Recommended Posts

vimba_zlobnaja

Man ir Šteinberga mob.t. un esam pazīstami. Bez tabu nebūs problēmu!

Link to comment
Share on other sites

Nu re, Bez Tabu tad jau bez maz vai ir, tik atliek sabīdīt ar viņiem, lai palīdz ar atļaujām vai, lai vismaz kaut kā pasaka kur ko drīkst, lai tiešām nesanāk tā, ka pa Bez Tabu skatīsimies kā Jetiju tiesas zālē ņem priekšā..

Link to comment
Share on other sites

Domāju. ka nebūs problēmu. Jāspiež vairāk uz demokrātiju, bet kameras priekšā neviens īpaši neizleksies.

Link to comment
Share on other sites

jozziks

to alone Ja rupjiem vaardiem un kriminalaam metodeem to cuukki nereklameesim, tad vinni neko nevar piessuut, un ja pareizi atceros no satiksmes noteikumiem tie cuukka gabariiti neparsniedz atllautos, tad vinnu var vizinaat likuma ietvaros ssurpu turpu! :D

Link to comment
Share on other sites

Tik nedrīkst satiksmi traucēt un padomājam par mums pašiem braucējiem, ja nezinātu un manītu, ka pa ceļa vidu piemēram viens velk zelta cūķi un priecājas un traucē tā jau "ātro" kustību bieži vien Rīgā..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

paldies, Valoģa, banneris jauks :D

 

 

Reku bildes updeitam:

lrg-335-ruksis2_001.jpg

 

lrg-336-ruksis2_006.jpg

 

lrg-337-ruksis2_008.jpg

 

lrg-338-ruksis2_009.jpg

 

lrg-339-ruksis2_010.jpg

 

Pagaidām tas viss tik tā salikts kopā lai var novērtēt stabilitāti un izmērus. Bet reāli visas savienojumu vietas tiks sakausētas kopā un saskrūvētas. Vispār 4 savienojuma stabi satp katru riņķi ir pamaz, ļodzīgi viss sanāk, tāpēc būs jāliek 8. Šovakar būtu salicis visu, bet beidzās T veida savienojumi. Vēl liekas, ka esmu atradis labu apšuvumu veidu, man atradās vesela čupa ar 50x50x1200mm koka latiņām, Tās var sazāģēt pa 10mm loksnītēm un pieskavot klāt riksim pa perimetru. Pie trubām skavas labi skavojas un dēlīši arī dos lielāku stabilitāti, i nebūs arī jādomā ar ko to cūku apvilkt, putas pūtīs uz plānajiem dēlīšiem pa taisno. Rīt šito pamēģināšu, tad manīs.

 

Vēlāk updeitošu ziedotāju sarakstu.

 

Ziedotāju updeits:

 

1. Tontons - 10Ls

2. sharix - 10Ls

3. RINALDS AŽIŅŠ - 5Ls

4. brachux - 5Ls

5. ARNIS LIEPA - 10Ls

6. JĀNIS ŠMITS - 12Ls

7. Davelis - 10Ls

8. DazzleWand - 10Ls

9. XEXE - 5Ls

10. binary - 10Ls

11. 5alus - 5Ls

12. ulcha - 5Ls

13. alone - 5Ls

14. EDGARS MUCENIEKS - 10Ls

15. JANKEVICS ANDRIS - 20Ls

16. ZAIKOVSKIS JĀNIS - 10Ls

17. RĀJEVS DZINTARS - 10Ls

18. ZVIRGZDIŅŠ GATIS - 5Ls

19. Instigater - 10Ls

20. PAULIS NARKEVIČS - 5Ls

21. MUSTE INGA (TokRa) - 5Ls

22. Anonīms ziedotājs - 10Ls

23. ARNO - 20Ls

24. JOPCIKS - 10Ls

25. ULDIS LUKSTIŅŠ - 5Ls

26. RUUKJIS - 10Ls

27. AIGARS IRBE - 30Ls

28. MĀRTIŅŠ AKMENTIŅŠ - 11.11Ls

29. sims - 10Ls

30. WEE - 20Ls

31. ZĀĢERIS MĀRTIŅŠ - 10Ls

32. AMX - 10Ls

33. KASPARS JANISELS - 7Ls

34. pacients - 10Ls

35. kuklitis - 11.33Ls

36. DEVIL_INSIDE - 5Ls

37. drunk_lizard - 13.13Ls

38. M@R$ - 5Ls

39. Engineer - 10Ls

40. mrlobber - 10Ls

 

Kopā saziedoti 394.57Ls

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Painfromēju par šito projektu arī Radio SWH, BeBe brokastis, varētu ka kāds info tur izskanēt vairāk gan no Pana Klekša puses, redzēs vai rīt kāds info parādīsies. :cool: jo domāju, ka viņiem šitādas tēmas pavisai patīkās, it sevišķi Panam Kleksim.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Mēs arī nosūtijām e-pastu :-)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka patreiz ir par agru, lai reklamētos lielos medijos, dodiet cūkai laiku kaut skeletu uzaudzēt, lai ir ko rādīt, citādi nenopietni var izklausīties.

Link to comment
Share on other sites

Rīt palūgšu paziņai, lai iemet arī reģionālajā rādio kādu info, tas i, Valmieras rādio, jo vairāk, jo labāk. Bet nu vismaz sākuma info jau pāris teikumos var ieminēties.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, reku smuks zelta cūķis, ja nu kāds grib banneri izveidot vai kur citur cūktopika sakarā izmantot:

cuka.JPG

 

Šodien ziedotāji sasparojušies un esam jau pārsituši 500Ls slieksni. Laikam reklāma labi aizgāja

Pie tam, par mums šodien par BB brokastīs biku parunāja (es gan nedzirdēju - gulēju) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

mjā, ir jābūt labam iemeslam lai cilvēki brīvprātīgi tērētu savu laiku un naudu dēļ gigantiska putuplasta cūķa. jāsāk domāt, ka ar pastāvošo sistēmu kaut kas nav īsti kārtībā :)

Link to comment
Share on other sites

Bij bij, es ar dzirdēju :grin: laikam kādu no DjHouseMouse vai manējo ē-vēstuli izlasījuši, bet nu šiem jau tur lielākas tēmas tagad apspriežamas pagaidām, par Zalāna Kristāla bumbu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ziniet, iespējams vajadzēs kādas galdniecības palīdzību, respektīvi derētu koka līstes 50x50mm platas/augstas un ap 2m garas. Jo trubu skelets būs nedaudz jāsuportē un arī "mugurkaula līniju" vajadzēs suportēt ar 4 šādām līstēm, tad aiz tā mugurkaula varēs pievienot āķi, lai cūķi varētu cilāt. Transports man itkā būtu.

Link to comment
Share on other sites

Jetij - atkāpšanās ceļa vairs nav...Nu jau iekš orb.lv (rakstiņš) un tvnet.lv (baneris) ir par cūcisko projektu :shock:

Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk, jo labāka ;)

Link to comment
Share on other sites

voltrix

Izskatās labi, ziņas arī ātri izplatījušās medijos.

 

Lai veicas.

Link to comment
Share on other sites

lasot TVNET komentārus, izskatās ka Jetija nākamais projekts varētu būt gaismas pils :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, pagaidu tilts no putuplasta, kamēr vāksim ziedojumam priekš tilta no granīta :D

 

 

Vārdu sakot, vajadzēs koka dēlīšus 1cm biezumā un vismaz 5cm platumā. Jo ja to konstrukciju atstāj turēties tikai uz trubām vien, tad ļogās kā galerts. A kad sastiķēju klāt dēlīšus pa visu perimetru, tad turās ka vai nu tik. Tā ka viss būs bumbās. Tikmēr vimba noskaidroja putu uzpūšanas cenas. Rēķinājam, ka mums vajadzēs apmēram 3 kubus putu, a tās maksā ap 170Ls pa kubu. Tāpēc šis variants laikam izpaliks, kaut gan naudas jau mums pietiktu. Pagaidām es te paeksperimentēju un variants ar putuplasta plākšņu apšūšanu liekas ļoti labs un viegli paveicams, tur tās izmaksas būs apmēram 1.5Ls m2, a kvadrātmetru mums ap 40. Tas ir krietni lētāk kā putu uzpūšana. Ziedotāji arī šodien ļoti aktīvi. Vakarā kā parasti bildes un ziedotāju updeits.

Tikmēr davaj koļijās kam ir sakari galdniecībā!

 

Turās :D

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Kurš ta vēl ORBā ielicis? Jeb pa mani iet runa?

Bļauju jau 4-to reizi. Ja ir kāds ar 10 min brīvu laiku un tendenci uz fotožopu, tad, lai uzbliež smukus bannerīšus 200x200 un 728x90 px.

Es iemetīšu savās lapās + domāju, ka neesmu vienīgais, kas šādā veidā vēlētos paust atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Es te patreiz vedu ar vienu portālu sarunas par rakstiņa + banera publicēšanu. Cerams, ka uz rītdienas pēcpusdienu jau vajadzētu būt!

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Ir ok ;)

 

Par mēdijiem īstenībā labs pasākums. Intereses pēc, pa cik uzkāpa statistika? Kaut gan to tik rīt varēs pateikt, ja ir uzlikta..

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Der :D

Lielo garo ar derētu.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Valsts var tā šķiesties ar naudu JO... katrs ekonomiski aktīvais pilsonis nodokļos valstij atdod 82% no nopelnītā.

Link to comment
Share on other sites

Ir divas ziņas - viena laba otra nevisai(vismaz man tā šķiet) Ar kuru sāksim? :mrgreen:

 

OK, labā ziņa ir tā, ka projektu noreklamēju vietējam portālam ogrenet.lv (raksts:te)...

 

Nevisai labā ziņa ir tā, ka ogrenet mani nez kādēļ ir iecēlusi entuziastu grupas pārstāvja kārtā :roll: :mrgreen: Cerams, ka Jetijs & co neturēs ļaunu prātu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jāliek vien AcId būs cūķī iekšā par šādu darbību :D ( izdevumi mazāki būs arī uz turēšanos, AcId ar svaru noturēs :D )

Link to comment
Share on other sites

Nekas, uzmetīsim tev kaut ko pa virsu, lai vairāk tur. Jetij, tad jau moš var tomēr to cūku ar kaut ko pildīt ja jau AcId metam pa vidu? Savu vietu jau šamais aizņems, lai uzvelk biezāku kamzoli :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...