Jump to content

Nelicenzētu programmu lietošana caur attālināto pieeju


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Situācija šāda. Piemēram, slēdzos darbā klāt caur attālināto pieeju pie mājas datora, kur pārbāzts ar warez.

 

Reāli jau darba vietā uz datora neatrodas neviena nelegāla programma. Pats dators pats atrodas kaut kur mežā.

 

Cik reāli BSA ir piešūt kaut kādu atbildību, un vispār vai to var kaut kā pierādīt?

Link to comment
Share on other sites

Neko nevar piešūt. Tas ir tavs privātais dators un VPN ir ar legālu OS un viss, lieto kaut nelabi paliek.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad jau tā ir iespēja likumu apiet ar līkumu :) Noslēpt kompi kaut kur ellē ratā ārpus kantora iekš VPN, bet darbā lietot pliku licenzētu windows ar RD.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tik pieleca? :grin: Bet nu protams tas nav tas, ja gribi ko nopietnāku pasākt, teiksim uz grafiskajām fīčām un vēl sazin ko. Bet nu piekopt var.

Link to comment
Share on other sites

ja gribas strādāt normāli iebooto visu sistēmu no fleškas un kad BSA atbāk iebāz flešku kabatā. Ja baidies noskalo atejā,izmet pa logu,norij,iebāz pakaļā...

Žetons ja BSA ja viņi tev spēs kautko piešūt šādā gadījumā.

 

P.S. lādējas viss no fleškas lēni gan...

Link to comment
Share on other sites

ja gribas strādāt normāli iebooto visu sistēmu no fleškas un kad BSA atbāk iebāz flešku kabatā.

Var no šitās vietas sīkāku aprakstu? ;)

Plz...

Link to comment
Share on other sites

Šādu topiku vajag slēgt un brīdināt topika autoru par lietotāju mudināšanu lietot nelicenzētu programmatūru a.k.a. izdarīt noziegumu. Visu cieņu TokRa.

Rindkopa no foruma notieikumiem:

 

* Forumā nav ļauts propagandēt pirātismu, kā arī neatļauti izplatīt programmproduktu atslēgas, sērijas numurus, pieejas kodus. Nedrīkst izplatīt programmas un metodes, kas paredzētas programmprodktu aizsardzības apiešanai (cracks). Tāpat arī nedrīkst pašam prasīt/piedāvāt citiem foruma biedriem programmu seriālos numurus, aktivācijas kodus, utt. Aizliegts arī propogandēt vai pamudināt kādu šādu nelegālu drošības līdzekļu apiešanas metožu izmantošanai. Gadījumā kad šāda tēma tiks aizsākta, vai jūs prasīsiet/piedāvāsiet augšminētos līdzekļus kādā citā pavedienā, jūsu raksti tiks tūlītēji dzēsti, un jums tiks piešķirts brīdinājums.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

"Iebūtoties no fleškas" - vai tad tā nav metode licences nosacījumu apiešanai?

Link to comment
Share on other sites

Kas jūs slimi?

Iebūtoties no fleshkas vai CD ir noziegums?

Ir kāds zinošs, kas var paskaidrot kā to darīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neko. Ja tajās fleškās nav ierakstīts nelicencēts softs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es vienkārši gribu zināt ko drīkst un ko nedrīkst. Ar propogandu nenodarbojos.

 

Pamatā lietoju opensource un MS licenzēto programmatūru un īpaši pārkāpt likumu nav vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

saf: es neesmu to darījis tik daudz lai varēut pats aprakstīt, bet tulkot gatavos rakstus nav laika.

ieraksti googlee: boot windows xp usb flash , vajadzētu atrasties pamācībai kā to izdarīt.

 

ADEX, ieboototies no fleškas var vajadzēt daudzu un dažādu iemeslu pēc, piemēram lai salabotu sistēmu arī tad ja licenču ir kaudzēm. Protams diskusija paliek tīri teorētiska.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Būtošanās no fleškas šeit tika minēta kā pēdu slēpšanas metode nelicencēta softa lietošanas gadījumā. Nevajag tēlot idiotus.

 

TokRa, es vēl varu pieņemt Tavu viedokli par softa bezmaksas lietošanu mājas vajadzībām, bet ir nepiedodami propagandēt softa zagšanu uzņēmumos. Ja vajag, varu sameklēt piemēru.

Link to comment
Share on other sites

saf: es neesmu to darījis tik daudz lai varēut pats aprakstīt, bet tulkot gatavos rakstus nav laika.

ieraksti googlee: boot windows xp usb flash , vajadzētu atrasties pamācībai kā to izdarīt.

Ok, paldies pameklēšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad kāpēc Tu reklamē TrueCrypt? Pat tajos topikos, kur runa ir par nelicencēta softa izmantošanu uzņēmumos?

Link to comment
Share on other sites

A, ja ir lattelecom pilsetas internets? Tas ir reāli ši tā pieslēgties?

To var izdarīt?

Nu tehniski? Nav tur kaut kas bloķēts?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāda vaina ir cirvim? Normāls instruments. Bet tāpēc jau nevar apgalvot, ka nav nekādas vainas cirvja pieminēšanai, kad runa ir par pāridarītāja pārmācīšanu...

Link to comment
Share on other sites

... iebāz pakaļā ...

šeit gan es saskatu ka tiek pārkāpti noteikumi - "Nedrīkst izplatīt programmas un metodes, kas paredzētas programmprodktu aizsardzības apiešanai" :)

Link to comment
Share on other sites

adex,hopper.paulis: nu tak iešķiebiet mums brīdinājumus un miers mājās, pietiks cepties par muļķībām. Es notrausīšu skopu vīra asaru , bet saņemšos uz dzīvošu tālāk...

Bet nu jēzu kas par liekulību un svētulību te valda...

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Bozhe moj kuda mir katjetsa :D :D :D

ADEX cirvis ir uber kruts instruments, skotijaa ja nemaldos peec cirvja kvalitaates var noteikt cik augstu staavosh esi. :D

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Tad jau tā ir iespēja likumu apiet ar līkumu :) Noslēpt kompi kaut kur ellē ratā ārpus kantora iekš VPN, bet darbā lietot pliku licenzētu windows ar RD.

 

Likums netiek apiets.

Tas tiek pārkāpts, ja tev mājā(ellē ratā) ir nelicenszēta(zagta) programmatūra.

Link to comment
Share on other sites

A kā tam LTC Pilsētas internetam šito reāli izmantot, jo tur tacu IP adreses dažreiz mainās... :(

Visu laiku jāskatās kāda IP adrese?

Link to comment
Share on other sites

Puisi jā -

 

"On the Internet, a hostname is a domain name assigned to a host computer. This is usually a combination of the host's local name with its parent domain's name. For example, "en.wikipedia.org" consists of a local hostname ("en") and the domain name "wikipedia.org". This kind of hostname is translated into an IP address via the local hosts file, or the Domain Name System (DNS) resolver"

 

Avots - wikipēdija

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

Un kā tur lietojot to Remote Desktop vispār var normāli pastādāt piemēram ar dokumentiem pie LTC Pilsētas interneta?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pakaļā bāžamā fleška - piedur visvairāk :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

Un kāds būs tas hostname, ja mans datora vārds ir abc un ir Lattelekom pilsētas internets?

Es taču nevatu vienkārši Remote Desktop rakstīt, lai pieslēdzas pie abc?

Link to comment
Share on other sites

Un kāds būs tas hostname, ja mans datora vārds ir abc un ir Lattelekom pilsētas internets?

Es taču nevatu vienkārši Remote Desktop rakstīt, lai pieslēdzas pie abc?

abc.apollo.lv ;)

Link to comment
Share on other sites

Cik viens tik otrs....interesanti, kā DNS servaks uzzinās par tavu abc ?

 

Lasi dyndns bla! domēni tur ir dažnedažādākie.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

Šausmas... :(

Nu kāpēc tik sarežģīti... :(

NU vai tiešām datoriķi nevar izdomāt ko vienkāršāku... :(

Ne visi ir tik gudri šajās lietās...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Par gudru neviens nepiedzimst , par tādu kļūst mācoties un izzinot , tā kā nāksies vien tev lasīt un mēģināt saprast rakstīto . Nemaz tik traki sarežģīts tas dynamic DNS nav un , ja kaut nesapratīsi , vai kaut kas lāgā nesanāks , varēsi te uztaujāt .

Link to comment
Share on other sites

puisis: Vari rakstīt, lai pieslēdzas pie IP. Hostname ir tikai IP adreses vārds :)

 

A moderatoram. Piemaisam šo paviedienu, domēnu spekulāciju, vēl citus pavedienus un apkopojam sakāmo:

Šim forumam vispār ir problēmas, ja moderatori izliekas par nesaprašām.

Allaž mazgā rokas nevainībā.

"Es jau neko sliktu nedaru - blablabla - redzi?" Nocietini sirdsapziņu? Ciest nevar tādu attieksmi - es jau neko sliktu nedaru, neviens nav tādu likumu uzrakstījis. Atvaino, bet vai cilvēks ir tāds nesapraša, ka tam vajag burtu, lai saprastu vienkāršas lietas?

Link to comment
Share on other sites

... liekuļu pilna pasaule...

TEORIJA un PRAKSE!!! Nejauciet...

sajūta tāda, ka veselam baram šeit ir kaut kāds hvz sindroms, ne viņi zin kas ir pirātisms, ne aresīva braukšana vai vēl kaut kas.... auro tikai... esmu ar mieru saderēt, ka neviens no viņiem nav bez grēka!

Link to comment
Share on other sites

Dreamland

Tokra: lietoju tikai dzimtajā valodā tulkotus atvērtā koda produktus, pirms instalēju - noteikti iepazīstos at izstrādātāja klāt pievienoto licenci, reizi nedēļā vēl pārbaudu, vai izstrādātājs nav mainījis licences noteikumus. Kad mēdzu pārvietoties ar savu transporta līdzekli, nekad nepārsniedzu ceļazīmēs norādīto ātrumu, bez liekas vajadzības nevienu neapsteidzu un neapdzinu, pie gājēju pārejām vienmēr piebremzēju un palaidu gājējus, bet tagad esmu nobažījies par mūsu planētas likteni un līdz minimumam cenšos samazināt pārinodarījumu dabai - esmu pārgājis uz velosipēda lietošanu un drēbju maisiņiem, kurus tik ļoti reklamē Parex banka. Vienīgi manus ietaupītos santīmus viņi nevēlas nekur investēt. Ko es daru nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...