Jump to content

ATI vai NVIDIA


Val
 Share

Kaada ir juusu videokartes firma?  

54 members have voted

  1. 1.

    • ATi
      27
    • NvidiA
      26
    • Matrox
      0
    • Cita
      1


Recommended Posts

Izlasiiju topiku par vecumiem un ienaaca praataa kas taads.

p.s. nav svariigi kura firma razho galvenais ka pieder pie konkreetaas puses. Paareejie var posteet forumaa kaada konkreeti, jo nospiedoshais vairaakums ir Ati un Nvidia vai Matrox (ne paaraak)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Man balss ir par ATI, un ATI ir pats labaakais grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir GeForce FX 5600 Ultra - PalitDaytona ražojums. Zinu ka Daytona ir viena no sūdīgākajām, zinu, bet man ar šo nav bijis nekādu problēmu un sūdzēties nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Shobriid HIS ATI Radeon 7500 128bit 128Mb...

 

No riitdienas GeCube ATI Radeon 9600XT Extreme icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1998. gada janvārī saņēmu neplānotu prēmiju un iegādājos ATI Rage Pro 4MB PCI. Biju pirmais vecis kantorī, kas uz savas kārbas varēja graizīt 3d geimus (tomb raider 2). Šo karti kopā ar ATI tv tjūneru godam lietoju līdz pat 2004. gada februārim. Tad vietā stājās Hercules 3D Prophet 9800 Pro 128MB AGP.

Link to comment
Share on other sites

Originaalais (Made by ATI) All In Wonder Radeon 9600Pro

 

Pagaidaam nesuudzos, esu apmierienaats + veel visas fii4as, kas naak liidz TV Radio video in/out, IMHO ritiigs maajas multimeediju kombains...

 

Kaa otrs bonus jaamin jau no ruupniicas paaugstinaataas frekvences - 425 core un 650 memory.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Pagaidām izskatās ka nVidia vēl mēģina spuroties, bet tas nebūs uz ilgu laiku. icon_twisted.gif

ATi vairāk piedomā pie bildes kvalitātes un nespiež tikai uz tīru fillrate, tāpēc mana balss ir par ATi.

 

Enīvei, 3dfx forever! grin.gif

 

v5_6000box.jpg

Link to comment
Share on other sites

Juu nesaki, aceros veel tos laikus kad par 200 USD no krievijas man atveda VooDoo3 2000, jutos kaa pirmais 4alis derevnjaa... Taa bij kartinja, viss gaaja nekaadu probleemu.... Veel tagad staav maajaas kastee smuki sapakota pieminjai, noputeejusi laikam tikai baigi... icon_cry.gif

 

Anyway - vien jau taapeec neieredzu NVidia par to, ka jamie nogremdeeja pirmos reaalos 3D pionierus ar visiem vinu sarkanajiem kaklautinjiem....

Link to comment
Share on other sites

nu bet tie iznzhinieri jau nekur nepalika.. stradaa laikam tag pie nVIDIA un kaa runa tad taas tehnologjijas izmanto kartees jau saakot ar geforce FX.. ta ka nekas nav pazudis beigu beigas varbut pag ieguvaam labaaku produktu

Link to comment
Share on other sites

Nu varjaubuut, tomeer fakts ir un paliek fakts, kautgan FX seeriju gan par labaaku produktu es iipasi neveeleetos saukt, it iipasi jau nu pirmos razojumus, par tiem kuri ir 6xxx un 59xx nerunaajam tagad .. icon_smile.gif

 

Iista inovaacija bija pirmais Geforce, kas saliidzinot toreiz ar visaam Rivaam un tamliidziigiem briinumiem tiesaam bij kaukas... icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest viesis

Xpert Vision GF4 Ti 4200 64Mb AGP8x

Nākamā būs pavisam drīz un visticamāk Albatron GF 6800 GT

Link to comment
Share on other sites

Guest viesis

IMHO nākamais Radeon nebūs tik labs, nu bet visu protams parīd testi icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Esat kaut ko dzirdējuši par tādu karšu ražotāju - Kinetic? Varbūt kādam ir tā veidota karte? Man ir GeForce 2 ko šamais uzražojis. Tas Kinetic ir sūdīgs zīmols, ja?

Link to comment
Share on other sites

manu videokarti varat redzeet paraxtaa... suuds reaalaakais. pagaidaam nevaru senci man GeForce FX5600 Ultra ar labiem core nopirkt... bet ar laiku

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
nu bet tie iznzhinieri jau nekur nepalika.. stradaa laikam tag pie nVIDIA un kaa runa tad taas tehnologjijas izmanto kartees jau saakot ar geforce FX.. ta ka nekas nav pazudis beigu beigas varbut pag ieguvaam labaaku produktu

Neviens no bijušajiem 3dfx inženieriem nestrādāja pie FX kartēm. icon_sad.gif Tas bija vienkārši reklāmas triks, lai satrakotie 3dfx lietotāji neuzspridzina nVidia ofisu. icon_evil.gif Tipa uztaisīja smuku video kurā var redzēt kā nVidia un 3dfx logo saplūst veidojot GeForce FX.

nVidia ieguva ļoti maz 3dfx tehnoloģijas un cik zinu nevienu no tām tā arī nav izmantojusi.

 

Baumu līmenī ir zināms ka pie NV40 strādāja cilvēks, kurš projektēja, tā arī dienas gaismu neieraudzījušo, Rampage (nākošo 3dfx karti pēc V5).

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Es lietoju Club3D ATI RADEON 9600 Pro 128 MB DDR 128 bit. Visas speeles lido uz max setingiem!! Taa ir iista manta!

Link to comment
Share on other sites

1998. gada janvārī saņēmu neplānotu prēmiju un iegādājos ATI Rage Pro 4MB PCI. Biju pirmais vecis kantorī, kas uz savas kārbas varēja graizīt 3d geimus (tomb raider 2). Šo karti kopā ar ATI tv tjūneru godam lietoju līdz pat 2004. gada februārim. Tad vietā stājās Hercules 3D Prophet 9800 Pro 128MB AGP.

 

Puis tu esi pus dziivi garaam palaidis

man ar 97 gadaa boija tieshi taads briinums ATI RAGE 4Mb

BET

98g pirmais TombRaider bija pirmaa speele kas griezaas uz VooDoo1 ar VESELIEM 6MB atminjas - bljaaa vot taa bija manta REAALS 3D

 

ehhh labi laiki bija - a tagad te njerkst ka 128 ir par maz - njunnnjas taadi

 

...es ar' atceros, kā apgreidojos uz ATI Rage 4 Mb ...tas bija kādā 1998. gadā ...un arī biju stāvā sajūsmā par video performanci icon_smile.gif ...pēc tam pamēģināju i VooDoo 2 2000, i GF2 Ultra. Ar VooDoo 2 bildīte bija pasakaina, toties uzreiz pārsēžoties uz GF2 Ultra, performance likās vienkārši zvērīga, lai gan bilde vairs tik smuka nebija icon_smile.gif ...bet kad pārsēdos uz ATI Radeon 8500 - nolēmu, ka turpmāk tomēr izvēlēšos ATI... icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man agraak bija Matrox G200 8MB. Bija veel taada extra tai videokartei pielikt veel klaat 8MB atminjas moduli. Tajaa laikaa nevareeju suudzeeties. Viss gaaja nu taa normaali. Kad saaka paraadiites GTA3 utt. tad jau bija jaasaak domaat par ko labaaku.

Link to comment
Share on other sites

1998. gada janvārī saņēmu neplānotu prēmiju un iegādājos ATI Rage Pro 4MB PCI. Biju pirmais vecis kantorī, kas uz savas kārbas varēja graizīt 3d geimus (tomb raider 2). Šo karti kopā ar ATI tv tjūneru godam lietoju līdz pat 2004. gada februārim. Tad vietā stājās Hercules 3D Prophet 9800 Pro 128MB AGP.

 

Puis tu esi pus dziivi garaam palaidis

man ar 97 gadaa boija tieshi taads briinums ATI RAGE 4Mb

BET

98g pirmais TombRaider bija pirmaa speele kas griezaas uz VooDoo1 ar VESELIEM 6MB atminjas - bljaaa vot taa bija manta REAALS 3D

 

ehhh labi laiki bija - a tagad te njerkst ka 128 ir par maz - njunnnjas taadi

 

Starp mūsu ATI ir būtiska atšķirība - 97. gada beigās bija karte ATI Rage 2+ vai 2c. Par šo karti testu rezultātus izlasīju datortehnikā (tagad epasaulē) un nobriedu ņemt. Bet 98. gada janvārī bija tikko parādījusies jaunāka versija ATI RAGE PRO.

Sak, pusdzīvi? Citā man pieejamā kompī bija radeon 32 sdr, līdz ar to reizi ceturksnī varēja uzgeimot kādu quake 3. Parasti es orientējos uz HOMM3 un C&C tiberian sun, red alert 2, kuriem nevajag 3d akselerāciju icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa Rage IIc 4MB agp bija laba:) Ja kads grib kolekcionet varu par simboliskiem Ls 130 pardot icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

(Balsosana) ATI vai nVidia!!!

ATI

nVidia

Matrox???????

Citi??????

Neatbilst tematam pedejie 2 blum.gif Ka tad ar SIS??? GXI??? JavTec ProVisionPencil icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Neatbilst tematam pedejie 2 blum.gif Ka tad ar SIS??? GXI??? JavTec ProVisionPencil icon_twisted.gif

ja buutu arii citi lielaa daudzumaa tad pie 'citiem' buutu vairaak nekaa viens vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Ka tad ar SIS??? GXI???

Tu laikam domāji XGI?

 

Nedomāju ka kāds te vispār ir redzējis Chrome vai Volari kartes. IMHO tās ir vēl lielākas izgāšanās nekā Matrox Parhelia.

 

Tad jau vēl nevajadzētu aizmirst 3DLabs. icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu man ir interesants gadiijums .. jau 4 gadus lietoju nVidia RIVA TNT2 Vanta 16mb icon_wink.gif iisteniibaa nemaz traki nestresoju kautgan pie datora pavadu videeji 3-4 h dienaa.. sanaak arii mazaak vai vairaak .. intereseejos par visu jauno tachu domaaju ka izmest kaadus 50ls lai vareetu paspeeleet speeliites.. nee paldies, man ir labaakas lietas ko pierkt, kautkas ripojo

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir interesants gadiijums .. jau 4 gadus lietoju nVidia RIVA TNT2 Vanta 16mb icon_wink.gif iisteniibaa nemaz traki nestresoju kautgan pie datora pavadu videeji 3-4 h dienaa.. sanaak arii mazaak vai vairaak .. intereseejos par visu jauno tachu domaaju ka izmest kaadus 50ls lai vareetu paspeeleet jaunaakaas speeliites.. nee paldies, man ir labaakas lietas ko pirkt, kautkas ripojošs ar motoru blum.gif

Link to comment
Share on other sites

Izlasiiju topiku par vecumiem un ienaaca praataa kas taads.

p.s. nav svariigi kura firma razho galvenais ka pieder pie konkreetaas puses. Paareejie var posteet forumaa kaada konkreeti, jo nospiedoshais vairaakums ir Ati un Nvidia vai Matrox (ne paaraak)

 

ATI 4 EVER! icon_cool.gifATI RULLEZ! icon_cool.gif

 

Nu man ir interesants gadiijums .. jau 4 gadus lietoju nVidia RIVA TNT2 Vanta 16mb icon_wink.gif iisteniibaa nemaz traki nestresoju kautgan pie datora pavadu videeji 3-4 h dienaa.. sanaak arii mazaak vai vairaak .. intereseejos par visu jauno tachu domaaju ka izmest kaadus 50ls lai vareetu paspeeleet jaunaakaas speeliites.. nee paldies, man ir labaakas lietas ko pirkt, kautkas ripojošs ar motoru blum.gif

 

Vajag abus icon_wink.gif Es havoju BMW un havoju labu kasti icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...