Jump to content

Kaadas uztversanas iespejas ir Anglija un Irija?


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! Īsti neuzdrīkstos jaunu topiku taisīt, jo jautājums tāds tējkannisks.

 

Kā gadījās kā ne, aktualizējās man arī šī lieta - LV TV kanāli iekš UK. Esmu pilnīgs tējkanna SAT lietās. Taču ciktāl es stundas laikā sabruozēju, tad:

 

a) LV kanālus caur sat var uztver tikai ar VIASAT,

b) Lai uztvertu anglijā vajag lielu šķīvi ~1.8m.

 

Lokalizācija Anglijā ir Bostona, kas ir 2x tālāk no Londonas kā Aivja2 Bredforda uz ziemeļiem (tuvāk Skandināvijai). Taču no šitā topika es saprotu, ka tajā vietā pārākām problemām ar signālu nevajadzētu būt.

 

Jautājums ir sekojošs, vai var tā darīt: Es nopērku Latvijā VIASAT komplektu ar visiem pričendāļiem un abonēšanām, tas tiek aizvests uz konkrēto vietu Anglijā. Rādīs??? (Latvijas kanālus, protams...)

 

Vai arī nepieciešams cita antenas konfigurācija (galva, šķīvis, uztvērējs)?

 

Man būtu jāsakomplektē šāds VIASAT uztvert spējīgs komplektiņš un jānosūta uz UK (pats tur neesmu un nebūšu), protams, ka man izdevīgāk būtu nopirkt gatavu komplektu. Lūdzu palīdziet ar kādu padomu!

 

Paldies!

k.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

no Viasat dotaa komplekta derees viss iznjemot 0.6m shkiivis+stiprinaajums

cik lielaaku shkiivi varu tikai mineet 1.5-2.4m

 

shkiivja uztaadiishanai kas lielaax par 1m iespeejams nepiecieshama spravka

Link to comment
Share on other sites

Ar 1,8 metru šķīvi starp Vestportu un Galveju IRL latviešu valodā(tikai subtitri) iet tikai Viasat History un Explorer.Viss pārējais LV valodā pazudis.Svaiga informācija.Ar oriģinālo šķīvi(ko dod Viasat komplektā) nebūs nekas arī UK.Tiem,kas dzīvo UK vai IRL vienīgais ieteikums-ņemat krievu avīzi,zvanat SAT installeriem (saprotams krieviem krievu valodā),pieprasat exactly LV kanālus.Tā varētu izvilināt infu-tālāk jau,zinot,cik liels un kas vajadzīgs,paši štukojat un stutējat augšā šķīvjus.Ticu,ka to grib daudzi,bet šaubos vai kaut kas iepriecinošs arī sagaida.Kādam dēļ council permita,citam vēl kas.TV5 un TV3 skatāmi netā,vēl IRL installeri piedāvā daudz krievu kanālu(pārorientē no Viasat),cena arī pieņemama-ap 6paundi. :-?

Ja nu ir interese skatīties netā-channelchooser.com tādu prieku nodrošina(ir FTA visi un arī pa kādam PAY ch,testējat paši),tikai jāizvēlas pareizais INET provaideris,jo pat ar radio ātri var iebraukt auzās.Enjoy!

Labots - kumins
Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem! Īsti neuzdrīkstos jaunu topiku taisīt, jo jautājums tāds tējkannisks.

Nevajag taisīt jaunu topiku. Visi jautājumi, problēmas un diskusijas par LV Sat kanālu uztveršanu Anglijā un Īrijā notiek tieši šajā topikā, viņš tam kā reiz ir domāts :)

Link to comment
Share on other sites

no Viasat dotaa komplekta derees viss iznjemot 0.6m shkiivis+stiprinaajums

cik lielaaku shkiivi varu tikai mineet 1.5-2.4m

No Viasat dotā komplekta derēs tikai karte, jo dzelži, kuri ir Viasat komplektā nekam neder. Paņem Openbox, 1.8m bļodu un varēsi skatīties uz nebēdu. Un ne tikai Viasat. :idea:

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varbuut kaads zina kautko par Viasat uztversanu Belfasta?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Varbūt kādam noder mani mērījumi uz nelielas antenas LV kanāliem.

Secinājums- Vajadzīga 1.1M antena!

post-681-125642866687_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
chipolins

Nu ko jus te klausat ko tie loshi murgo . Piemeram es dzivoju Manchestera un skatos mierigi Viasat ar 1m blodu un signals man ir 93% . :on_the_quiet2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Viasat 100% nevelk.

 

nu 100 km uz austumiem - beļģijā - visi daudzi skatās viasatu, es arī. Ja ļoti rūpīgi saregulē, pietiek ar stock 80 cm bļodu, man gan ir 110

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gappster

Es dziivoju netaalu no Norwich: signaals - no 90-96% atkariibaa no kanaala. Raada VISUS LV kanaalus + visu VIASAT paku. Aparatuura: 90 cm skiivis + 1 galva teemeeta uz Sirius+ DM-500s (Gemini 4.7). Tiek tecinaats medus. Taa luuk.:pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mongoose

     Ir bijusi līdzīga ekspedīcija. Signāla nolasīšana ar Humax - Antena 1,2 - reāla pārbaude ar Viasat Thomson . Nebijām ugstāk par ~53` caurmērā pēc zonas apcirpšanas ar 1,2 uztveramība ir vid'ejas normas robežās (~40%) . Cik ir novērots no vietējo censoņu puses (runāju par dažām antenām ko redzēju) antenu ta viņi piegriež pēc maksimums , bet par LNB škevu aizmirst. 

 

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Aivi, pavisam netaalu no tevis, skatos jau triis gadus bez probleemaam Viashrotu ar 90 cm. skjiivi. Pilniigi nekas nav mainiijies sho gadu laikaa manaa saimnieciibaa, nu iznjemot, nomainiits nospraagushais openBoxsis uz jaunu. Signaals kaa parasti. Protams, sliktos laikapstaakljos daudzi kanaali noziepeejas, bet taa jau man nav beeda, ja vien hokji neraada :)

 

Vispaar jau Lielbritaanija ir liela, taapeec par uztvershanu ir jaapeeta peec gjeograafiskaas atrashanaas. Cik noveerots, katraa miestaa ir savaadaakas prasiibas skjiivju izmeeriem.

 

Mongoose, ko ar LNB domaaji? PAsham patreiz ir Viashros, Sky un Hotbirds. Peedeejais, jo vienkaarshi gribeejaas kaut ko nokjert ar mazu 46" (skjiet) Sky skjiiviiti uztvert. JA kaadam ir kas labaaks iesakams, ko ar mazo Sky skjiiviiti veel var uztvert, droshi iesakiet.

NTV gan man nespiid, bik pa taalu esmu.

Taaka, ja peedeejaa laikaa kaadam ko peekshnji vairs neraada ieksh Viashrota, jaasaak mekleet probleemas, iespeejams, savaa pusee. Varbuut vienkaarshi skjiivis izreguleejies, Shinii pusee ir ljoti svariiga precizitaate.

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

             Ar LNB domāju galviņas novietojums pret šķīvi - ja nav ekvatoriālais montējums ar motoru kur galviņas škevs mainās automātiski kad antena seko geostacionārai orbītai , tad stacionāram regulējumam pie H/V polarizācijas galviņas škevs par dažiem grādiem var pacelt signāla līmeni pat par 10-20% cirkulārai polarizācijai tas nav tik būtiski. Parasti cik redzēts 5grādiem visas viņas ir saliktas precīzi horizontāli, bet precīzi horizontāli tās var stāvēt tikai uz to pavadoni kurš atrodās tuvu tai meridiānai uz kuras atrodieties paši - attiecīgi pārējiem škevs uz vienu vai otru pusi mainās. Eng. un Īrija  tātad par cik atrodās vidēji 10w-1E tad Siriuss attiecīgi uz 5E ,un nedod dievs tas ir mazliet pārgriezts uz otru pusi, arī 1.6 šķīvis var nedot rezultātus.  Te arī būs strīds ka atrodoties kaut vai tuvu vienam no otra . pirmajam iet ar 1m otram ar 1,6 knapi , knapi.  SIGNĀLA LĪMENIS IR KRITIES apspriežamajā teritorijā. vismaz caurmērā par 10-30% (atkarībā no vietas) tiem kas atrodās tuvāk zonai tas ir mazāk izteikts tiem kas augstāk un vairāk uz w ir dramatiskāk tur nav mēģināts , bet noteikti zem 1,6 nav arī vērts to darīt  un kā augstāk minēts jāpievērš uzmanība jau pašam šķīvim (cik tas kvalitatīvs) un galviņas apstarotājam. Lētais gals nemāk skatīties uz lieliem šķīvjiem ar mazu fokusa attālumu nu apmēram tā - liekam kaut šķīvi 5m a galva efektīvi redz tikai no viņa kādu 1m centrālo daļu.(nu tas mazliet pārspīlēti , bet uz to pusi) var domāt par galvām un apstarotājiem atsevišķi - dārgāk, bet efektīgāk. (pie lieliem šķīvju diametriem)   

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
andreits

Dzīvoju beļģijā, 110 šķīvis, viasata dotā lnb (gt sat, 0,2 trokšņi itkā))un nordic transponderu signāla līmenis uz DB vakaros tā ap 35-37 % (klučojas no 32-33), lietus laikā vakaros bija švaki. Visu laiku bija doma uzlikt advancētāku lnb, bet pilni forumi ar to, ka tas reāli neko nedos utt. Vienreiz man beidzot tas viss noriebās un nopirku golden interstar GI 201 platinium X galvu un - ko jūs domājat - signāls vakaros turas ap 50 %, pa dienu vispār ap 70 rolleyes.gif Tā kā ieteikums uzlikt normālu galvu arī, lai ko viņi tur forumos nerakstītu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Te aiz gara laika izdomaju pagrozit antenu ja nemaldos izmers 65 un izdevas uztvert PBK muzikalnij protams nekas pratigs no signala un kvalitates nebij.

Atrodos Uk west midlands :yahoo: un vel paris ukrainas kanalus!

Labots - krisux
Link to comment
Share on other sites

ar 65cm skiivi vareesi dabuut signaalu tikai izcili labaa laikaa (runa iet par viasatu protams)! Otrkaart noreguleet antenu vajag preciizi, nevis apmeeram ka tik raada! Uzliec kaa minimums 90cm skiivi un attieciigu uztveereeju un viss notiksies!

Aivis no east midlands. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas bija tikaij ekspermentalos nolukos, bet izdevas ta principa lietoju ip servsu, jo sobrid nav iespeja uzlikt skivi bet ja paradisies noteikti!Paldies par info kaimin!

 

Vaij tev rada jauno kanalu viasat sport motor?Man te stipri meginaja iestastit ka so redzet uk nevar,apskatoties apraides karti iespejamibaij jabut.

Link to comment
Share on other sites

jaa, varu to redzeet! Ja ir domaats Viasat Motor. Nesaprotu kaapeec gan nevareetu!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
kreiček

Rietumu salas labi kkeras 46E ar 68-70 cm blodu -signalu speks - 74 procenti (bet iesaku izmantot 89 cm vai lielaaku, lai stabili rezultati butu lietainos apstaklos_)

http://www.lyngsat.com/AzerSpace-1-Africasat-1a.html

pacelums zems -aptuveni 12-14 ,viss atkariba no atrassanas vietas-

lai noteikt aptuveno pacelumu-

http://www.satbeams.com/footprints?lat=0&lng=0&zoom=1&beam=7301&type=normal&name=Temporary

neaizmirstiet lnb nedaudz par labi pagriest.

Iesaku izmantot

11169 H 20400-5/6 Frekvenci lai sat nokkert, tad pielabot signalu uz 11134 H 27500-5/6

vai arii izmantot 45E sat

http://www.lyngsat.com/Intelsat-12.html

11523 V 5787-3/4 - ssis sat signals ir stipraks, tad piegriest / pielabot lai signals butu maksimals uz 46E

-----------

Labojums 22.09.2013

sakara ar to ka signals 2x stipraaks uz ntv frekvenci - 11134 H 27500-5/6 var mierigi kkert zakki izmantojot sso frekvenci. Ieprieks piemineeta frekvence 11169 H 20400-5/6 nav pieejama Eiropa (vismazz ssobrid).

Labots - rimčix
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
krisux
(labots)

Gribeju paintreseties cik liela nozime ir tam cik augstu ir uzstadits skivis no zemes velos uztvert viashrotu ,jautaju tapec ka nav iespejas stiprinat pie majas.Ir doma izmantot kadu no stendiem ko uzstada uz zemes.

Labots - krisux
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

izmainjas pamaniisi, ja pacelsi bljodu drusku virs lietus maakonjiem :)

citaadi dazhi metri pie 36 kiloKm neko neietekmee

 

kabelja garumu veelams nepaarsniegt 50m

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Vai redzama tv3 HD versija UK?

Labots - krisux
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , krisux teica:

Vai redzama tv3 HD versija UK?

Ja vismaz ar 4,6 metru antenu gan jau varesi redzet un oficialo tvplay home tjuneru ?

Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 5 stundām , krisux teica:

Vai redzama tv3 HD versija UK?

Skatoties caur kurieni,no sat.ar oficiālo uztvērēju par atiecīgu samaksu redzēsi....Caur internetu skatoties vai kāds piedāvā tieši "HD"  otrs kads IT ātrums UK...!

 

Labots - oto oto
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oto oto teica:

Skatoties caur kurieni,no sat.ar oficiālo uztvērēju par atiecīgu samaksu redzēsi....Caur internetu skatoties vai kāds piedāvā tieši "HD"  otrs kads IT ātrums UK...!

 

Pagaidam  starp popularakajiem  iptv  UK  ar nemana,tapec ari intrese. 

Labots - krisux
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 1 stundas , krisux teica:

Pagaidam  starp popularakajiem  iptv  UK  ar nemana,tapec ari intrese. 

tv-3-latvija-lv.png TV 3 Latvija t.gif MPEG-4/HD
Videoguard
  10580 5621 5622 Lav AAC Gintarelis
180926

 

Šis ir redzams,bet ka jau minēju ar oficiālo aparatūru - pamatpaka laikam 14eiro +HD kanalu paka ja nemaldos 6 vai pat 8 eiro =- ap 20 eiro maksāsi par vienu meslu kanālu

Kam tev to TV 3 ,tur tak ar nekas īpaš nav!?

Labots - oto oto
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 3 stundām , gromix teica:

Ja vismaz ar 4,6 metru antenu gan jau varesi redzet un oficialo tvplay home tjuneru ?

Parasto 90cm šķīvi vis ir  redzams iekš UK,bet vēlams laba LNB....Melnā maba knāb  kā traka!

Apraides kartē ir parādīts ka uz  kritisko,bet tapat (90° krievijas tālais pavadonis ar  ir uztverams ar pat 80cm bļodu,bet pie negaisa apstākliem  var būt pārāvumi!

A Home play tak ir ieraksts ,skaties vēlāk!

Labots - oto oto
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oto oto teica:
tv-3-latvija-lv.png TV 3 Latvija t.gif MPEG-4/HD
Videoguard
  10580 5621 5622 Lav AAC Gintarelis
180926

 

Šis ir redzams,bet ka jau minēju ar oficiālo aparatūru - pamatpaka laikam 14eiro +HD kanalu paka ja nemaldos 6 vai pat 8 eiro =- ap 20 eiro maksāsi par vienu meslu kanālu

Kam tev to TV 3 ,tur tak ar nekas īpaš nav!?

Tehniski intresēja vai kads redz arī šini galā, baigā vajadziba jau nav.Vai pietiekams signals utt.

Labots - krisux
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , krisux teica:

Tehniski intresēja vai kads redz arī šini ga, 

Jūsu galā visi pelna lielo naudu, lai sūtītu radiniekiem uz Latviju un skatīties TV nav laika.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 2 stundām , krisux teica:

Tehniski intresēja vai kads redz arī šini galā, baigā vajadziba jau nav.Vai pietiekams signals utt.

Irījā un skotijā varētu būt ka nefiga neredzēs,UK austrumu puse redz vismaz Morgate  redzot.....Ka jau minēju UK ir kritiskā līnīja perkš Nordic apraides

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 2 stundām , krisux teica:

Tehniski intresēja vai kads redz arī šini galā, baigā vajadziba jau nav.Vai pietiekams signals utt.

Tur ar nav ko redzēt!Kapec tieši TV 3 HD!?

Varbūt tikai vaig uzlikt brilles,Kas vainas šim atēlam?! :)

Labots - oto oto
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 1 stundas , laikamTak teica:

why?

Tai šaitā viss notiek, tiesa, ne no Lv IP adresēm, bet Tev kā iKaunim - pohuj :)

 

p.s. Es par adresi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...