Jump to content

Brooktree(Conexant)Bt878 TV karte uz Windows XP


Guest Garice
 Share

Recommended Posts

Bilde ir, bet skaņu nevaru dabūt. Pie audio captue rāda, ka draivers nav vai arī nav vajadzīgs, mēģināju netā ko atrast, bet rezultātā tikai attēls, varbūt kādam ir kas zināms par šo problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Parasti šādi simptomi ir ja kartei dod iekšā TV signālu, kas kodēts krāsu kodēšanas sistēmā, kuru neuztur karte. Latvijā visas pārraides notiek PAL DK sistēmā, tā, ka pārbaudi kādos standartos strādā karte.

Ja karte neuztur PAL DK standartu, bet uztur kādu citu PAL, tad to var labot kā NormaalsCIlveeks teica ar kvarca pārlodēšanu.

Link to comment
Share on other sites

..pannjem zem my computer protperties pec tam zem hardware device maneger un apskaties vai tur nav pie multimedia kaut kaadas jautaajumziimes, ka nav draiveri uzinstaleeti un tad caur turieni paarkopee driverus no diska,,dalja no draivera buus jaaiekopee no windows-system32-driver foldera...nu skaties jaasanaak...Protams shitas der ja tu taa neesi jau dariijis icon_smile.gif) Parasti palaizshot disku un instaleejot tur noraadiitos driverus neiesi skanja...man bija tieshi taada pati probleema paaris gadus atpakalj...

Link to comment
Share on other sites

tipa situācija tāda, ka jautājumzīmju nav (galīgs lamaks jau neesmu), TV3 kautkāda skaņa ir, bet ļoti klusa, ja ausi piebāž pie tumbas tad dzird, pārējiem tikai šņākoņa, PAL DK laikam neuztur, visādi citādi PAl un SECAM. baigi sūdīgi, ka neiztikt bez meistara, to karti man aizdeva, tā ka...

Link to comment
Share on other sites

ā, un vēl - uz 98 wina tā karte gāja, un diskā kas nāca līdfz draiveri ar bij tikai prieks 98, karte pati liekas kādā 2000 gadā izlaista

Link to comment
Share on other sites

Ja jau uz win98 viss bija ok, tad probza ir draiveros.

Man arī bija pagrūti piespiest darboties savu TV karti (vecs, gļukains no-name mēsls) uz XP. Beigās atradu draiveri btinstaller.exe un tagad viss iet. Var dabūt iekš www.driverguide.com. Tur vajag ielogoties - Login: drivers, passw: all un tad ej uz linku http://members.driverguide.com/driver/deta...?driverid=62221

Iespējams, ka jamais tev derēs.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties te. Izmēģini tur aprakstītos WDM draiverus.

Tas gan ir stipri dīvaini, kad neuzturot PAL DK uz win98 iet. Varbūt tas bija tajos laikos kad vēl Latvijā bija SECAM?

Link to comment
Share on other sites

Ir redzēta šitāda karte, es tā arī neatradu draiverus, problēmu atrisināju, uzliekot win98 speciāli tv kartei icon_sad.gif (Kā jau minēts, draiveri bija tikai win98) un XP citām darbībām. Tā kā tas nebija sev, tad bija slinkums tālāk rakt. Un lietotājs pats vainīgs- neko īpaši zinošs šajās lietās nebija, un paņēma pirmo, kas gadījās.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Pixelview Bt878 karte. Man uz XP viss aizgaaja ar tiem draiveriem, kuri naaca liidzi diskaa. lai vareetu skatiities TV, uzliku Dscaler.

Link to comment
Share on other sites

kad liku to jauno draiveri, tad varēja arī PAL DK uzlikt, iepriekšējiem nebij (vai arī negribēju redzēt). Bet skaņa vienalga nav. kas tas vēl par Dscalen?

Link to comment
Share on other sites

Man ar tāda pate problēma ar BT878 - uz WinXP skaņas nav. Izmēģinājos visvisādus draiverus nekā ( . Bet uz win98 ar defaultajiem draiveriem iet rūkdams icon_confused.gif :

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir Pixelview Bt878 karte, bija līdzīga problīma. Risinājumi:

1) Vai ir iesprausts vadiņš, kurš savieno TV karti ar skaņas karti?

2) Izmest visus ar karti sastītos draiverus un uzlikt visu velreiz.

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz Pixelview šāda problēma nav novērojama(kad nav skaņas), tā, par ko raksta autors, ir bikucīt savādāka, kāds tur bija ražotājs, neatceros. Pixelview kartei izmantoju JTV, strādā ar saviem draiveriem, nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

par to pareizo saslēgšanu - kā jau iepriekš piemineju TV3 skaņa ir, tikai jāuzgriež uz visskaļāko gan pleijers, gan pastūzis un jāpieliek auss pie pašas tumbas, tav var sadzirdēt vārgus čukstus, tā ka saslēgtam būtu jābūt pareizi. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Man arii nesen bija probleemas ar TV karti Pixelview Play TV PRO Ultra,tiesi ar skanu,dariiju taa ka uzinstaleeju paprieks originaalos driverus,peec tam uzliku DScaler ,jo ar to ir labaaka bilde,pat loti laba,skanu es piedabuuju pareizi to nokonfigureejot .Tas ir kur DScaler uzstaada hardware izveeleejos Prolink Play TV HD un tuner Philips (PAL),kad tas ir izdariitspaarstarteeju DScaler un paraadiijaas skana.Peedeejaa DScaler versija ir 1.9 wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...