Jump to content

Video ātrums


humors
 Share

Recommended Posts

Man ir jautājums man ir 10h garš video, bet gribētu uztaisīt tā, lai viņš viss ir paātrinājuma un piemēram tās 10h aiziet pa minūti. Kā to izdarīt? Un vai to izdarot faila lielums mainīsies?

 

 

 

Paldies jau iepriekš !

Labots - humors
Link to comment
Share on other sites

Pārfrāzēju jautājumu - man ir 900 000 kadru (10h video ar 25fps), es viņus gribu pārtaisīt par 1500 kadriem. Vai mans video paliks kaut drusku drusku mazāks??

 

Tak domā līdzi un lieto gūgli. Dodu hintu skatīties uz VirtualDub, un meklēt tepat forumā tieši šādu pavedienu!

Link to comment
Share on other sites

Ne man negribas video samazināt lielumu vai kautkā tā. Es vienkārši gribu tādu smuku skatu kur kautkas ilgs paskrien ātri.

 

Paldies jau iepriekš !

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Agrāk Tēvs taisīja tādus... Filmēja kā ledus kūst upēs un tad no pāris stundu gara video uztaisīja ~1min garu materiālu. Bija skaisti :)

 

No hintiem varu dot k-vai to pašu virtualDUB...

Link to comment
Share on other sites

Jā ideāli es gribu tāpat vienīgi problēma ir tajā, ka nemāku. Nav kautkur kautkāda pamācība un kā to pašu darbību sauc varbūt pēc tā varētu atrast !

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pieņemsim, ka Tu palielini ātrumu 50 reizes. Tad no katriem 50 kadriem Tu parādi tikai vienu. Kā te var nesamazināties faila izmērs? Vienīgi tad, ja demonstrē materiālu ar ātrumu 50 x 50 = 2500 kadri sekundē.

Link to comment
Share on other sites

Nē vot ku spītīgs - 3x jau pateica tūli. Novelc tak to VirtualDub un paspaidi podziņas.

 

P.s. Tikko pamēģināju - Video->Frame rate->Source rate adjustment, Change frame rate to (fps) XXXX, Frame rate conversion, convert to (fps) xxx

 

viss strādā

Link to comment
Share on other sites

Paldies, muca ;).

 

Bebris, var jautāt kādā veidā viņš tos ierakstus taisīja? Es domāju ar ko ierakstīja?

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Patiesība nežēlīga patrināšna tev arī neko labu nedos, jo konkretie kadri būs sabojāti, dēļ dabiskiem filmēšanas apstākļiem. Normāli ir tad kad tu kaut ko filmē un zini ko tu no tā taisīsi un tad pielāgo filmēšnas apstākļus, nevis otrādi. Ļoti daudzam kameram ir šī iespēja filmēt ar ļoti mazu "freimreitu" visadiem saulrietiem, piemēram, un tamlīdzīgam lietam. Tad izmanto šo funkciju ja tev tada ir.

 

Ja jau esi uzfilmējis, es tev ieteiktu griezt ārā kadrus kāda montāžas programā, piemēram kur kaut kas novibrē, vai tamlīdzīgi. Lai uztaisītu skaisti ar paātrinājumu vien nepietiks

Link to comment
Share on other sites

Patiesība nežēlīga patrināšna tev arī neko labu nedos, jo konkretie kadri būs sabojāti, dēļ dabiskiem filmēšanas apstākļiem. Normāli ir tad kad tu kaut ko filmē un zini ko tu no tā taisīsi un tad pielāgo filmēšnas apstākļus, nevis otrādi.

 

Pilniigs fufelis, kas neiztur nekaadu kritiku. Pastaasti man kur i starpiiba vai kamera filmee ar 1 kadru/s vai 25/s, kur veelaak 24 tiek izmesti? :p

 

Probleema ir citur samazinot no n-tajaam stundaam uz 1 minuuti, pazudiis ljoti liels daudzums ar pamatinformaaciju (ja materiaals nav viendabiigs) un buus haotisku kadru salikums...

 

P.S. Pats kaadreiz eksperimenteeju, filmeejot pumpura atveershanos 2 variantos - 1) normaalaa rezhiimaa ar aarpraatiigi daudz kadriem, peecaak samazinot fps 2) piesleedzu kameru pie kompja un captureeju iekshaa ar 0,001 fps (atstaaju pa nakti pie pukes). Starpiiba rezultaatam nekaada - vieniigi 2. variantaa mazaaks chakars. :)

Link to comment
Share on other sites

Cik daudz saspiedīsi tik arī būs - cik ta tur tā minūte var aizņemt....nu vienīgais ja disketē jāiebāž.... tad gan

Link to comment
Share on other sites

Nu es princpā nezinu es tiko ar kameru nofilmēju 2min garu ierakstu tas bija 400mb un es īsti nesaprotu kā filmējot caur kameru tur var kautkādu fps mainīt tapēc satraucos :(.

 

Ā es vel tagad mēģinu ar web kameru un kurš ir tas fps kas man jāliek uz 0.001. Web refresh, Preview rate, Capture rate ?

Link to comment
Share on other sites

400 megi ...nu un?

 

"A video codec is a device or software that enables video compression and/or decompression for digital video" (avots wikipedia)

 

Tieši tamdēļ saku - cik saspiedīsi, tik arī būs. Tūlis - tas pats VirtualDub

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet ja es actāšu uz piemēram uz 10h man nemaz nesanāks vietas pc, jo formatēt jau vajdzēs tikai pēctam :(.

 

Ā es vel tagad mēģinu ar web kameru un kurš ir tas fps kas man jāliek uz 0.001. Web refresh, Preview rate, Capture rate ?

Link to comment
Share on other sites

"actāšu" laikam ir tāsis ar zaru vietām? Vai tāsis, ko liek uz acīm?

Capture rate.

Ja no katriem 1000 kadriem paņemsi vienu, fails būs 1000reiz mazāks. Elementāri. Saspiešana ir pavisam kas cits.

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Jā paldies ar webcam sanāca, bet kvalitāte galīgi garām.

 

Tagad mēģinu ar kameru, bet pieslēdzot caur usb vadu un uzliekot to kameru uz PC moda man rāda, ka nav pievienots nekāds ierakstīšanas objekts datoram. Kamera strādā itkā viss kārtībā! Varb;ut es kautko nepareizi daru?

 

help

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Pilniigs fufelis, kas neiztur nekaadu kritiku. Pastaasti man kur i starpiiba vai kamera filmee ar 1 kadru/s vai 25/s, kur veelaak 24 tiek izmesti? :p

 

Nu taisniba jau tev ir, tikai kuru kadru izmest? 1, 5, vai 24 a varbut tas kursh patrinot paliks bus tas kur mazhina pabrauca garam un notriceja kaut kas?

Es nesmu megjinajis patrinat no statiski filmeta matreala bet gan kad kamera ari ir kustiba un tad starpiba ir.

 

Ja esi ekspermentejis ar statiku un saki ka starpibas nav nav pamata tev neticet, tad jau isteniba viengais ierobežojums datu neseja kapacitaate

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...