Jump to content

LG LCD un Plasma TV, kas paredzēti izplatībai Baltijā


Prime
 Share

Recommended Posts

LCD modeļi



LG 15LC1RB

LG 20LC1R

LG 32LC2R

LG 42LC2R

LG 26LC2R

LG 37LC2R

LG 42LC2RR

LG 20LC1RB

LG 37LC2RR

LG 32LC3R

LG 32LC25R

LG 27LC2R

LG 42LC25R

LG 26LC3R

LG 32LC41

LG 32LC51

LG 42LC51

LG 37LC25R

LG 26LC51

LG 32LC56

LG 32LC52

LG 37LC51

LG 42LC41

LG 32LC42

LG 37LC42

LG 37LC55

LG 32LC45

LG 32LC46

LG 47LF65

LG 47LF66

LG 42LF65

LG 42LF66

LG42LF75

LG 37LF75

LG47LY95

LG 42LY95

LG 37LY95

LG 37LT75

LG 42LT75

LG 32LT75

LG**LG5***

LG**LG3000

LG**LG6000

 

Plasma

 

 

LG 42PC1RV

LG 42PC1RR

LG 42PC1R

LG 50PC1R

LG 50PC1RR

LG 42PC51

LG 42PC3RA

LG 50PC51

LG 32PC51

LG 71PY1MG-WA

LG 42PG6000

LG 50PG6000

LG 42PT81

LG **PG6000



LG **PG3000

LG **PG2000

LG **PG1000

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Ja vinjus iemaaciisies no galvas, tad zhetonus dos?

Link to comment
Share on other sites

Labāk būtu paldies pateikuši par šo informāciju, nevis gvelzuši stulbības, citādi pēc kāda laika panesīsies topiki "nopirku LG, nerāda DVB" :x

Link to comment
Share on other sites

Ar DVB-T ir jokaini,LG ,vinjsh ir iebuuveets un Common slota vietas nav. neesmu pārliecināts vai tas ir visos LG LCD/Plasma TV, bet 80% domāju ka vinja vienkārši nav

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, daudzos ineta veikalos kritīsies apgrozījums, jo viņi tirgo sazinkam domātus modeļus, nevis mūsu tirgum paredzētos "oficiālos" modeļus.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz skatoties, kā televizorus pirka pirms ziemassvētkiem pircējiem bija galīgi pie kājas, vai ir vai nav DVB-T uztvērējs, par pārejām niansēm vispār nerunājot. Cilbēki jau vispirms pērk un tikai pēc tam sāk domāt.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

taisnība, LG reti kuros ir DVB-T. Nu i nafig viņu - kvalitāte reti sūdīga, vismaz man uz 42 collu plazmas...

Link to comment
Share on other sites

Sony nerakstīšu, jo pārsvarā visi,modeļi,kas sastopami LV i-netā ir domāti Lv tirgum

Link to comment
Share on other sites

Kā ar Pioneer? Man škiet tiem vispār nav tādu LV modeļu, ir EU modeļi un viss. jeb es kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Ir Pioneer taa ka ir USA feat. Canada, Visa Eiropa un Krievija, un visa Āzija

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest GMH

Padalīšos ar saviem iespaidiem par manā rīcībā nonākušo LG plazmas TV. LG ražo aparātus ar neordinārām, bet noderīgām iespējām, labu dizainu un par salīdzinoši labu cenu. Tātad, man pašam ir 42" LG 42PC1RR (iegādāts 2007.g. rudenī no discover.lv), joprojām dzīvāks par dzīvu, tiek lietots intensīvi. Pēc ilgas meklēšanas un gūglēšanas iegādājos tieši šo modeli, ņemot vērā, manuprāt, trīs svarīgus iemeslus:

1) iebūvēti DIVI tuneri (tiesa gan, analogi, taču man svarīgāka šķita PIP funkcija, lai, kamēr pa vienu kanālu iet reklāma, tikmēr var aplūkot citus kanālus, neizlaižot no acīm to vienu);

2) iebūvēts 80GB HDD (pietiekošs apjoms priekš timeshift + recent timer recording) - tātad,

2.a) skaties filmu, pēkšņi kāds iztraucē - a ko tu? - tu pēcāk patin to filmu atpakalj!

2.b) bet, kad sākas reklāma, attiecīgo gabalu vari atkal patīt uz priekšu - esi ieguvis laiku bez reklāmas!

2.c) un, protams, ja reklāmas laikā esi aizgājis nost no TV, un, atgriezies, konstatē, ka iemīļotā pārraide jau ir sākusies - tu vari patīt atpakaļ līdz vietai, kur tā reklāma beidzās!

2.d) neesi mājās? uzliec, lai attiecīgā pārraide ierakstās!;

3) cena! 42 collas pirku par Ls650, iedomājies? nē, nopietni! :)

 

Mīnusi?

a) kanālu pārslēgšanā manāma neliela aizture;

b) PIP funkcija nav lietojama vienlaicīgi ar timeshiftu;

c) izšķirtspēja 1024x768 (taču divxu (*.avi) skatīšanai tas ir pietiekoši);

d) skatoties ar HDD iebūvētos ierakstus, brīžiem šķiet, ka ieraksts ir veikts ar mazāk kadriem sekundē, nekā jābūt PAL sistēmā (tipa, nevis 24, bet kādi 22, bet jāsaka, ka man ir ļoti jūtīga redze, tādēļ varbūt tās ir tikai MPEG īpatnības, ko šis TV nelaimīgā kārtā izceļ).

Nekas cits vairs nenāk prātā. Taču! Ja gribi labu aparātu par labu cenu, un neesi Full HD frīks (un tev pietiek ar HD ready zīmi :D), šis TV ir priekš tevis. Dizains iederēsies jebkurā mūsdienu interjerā, jo tajā nav nekā lieka un pārspīlēta.

 

Info LCD mīļotājiem:

LG piedāvā identisku TV ar LCD paneli! Pie tam pēdējais modelis ir iznācis ar izvēlni latviski un citiem uzlabojumiem! Ja nu kas, try to google (or salidzini.lv) for LG 42LC2RR (aptuvenā cena interneta veikalos Ls730)! :)

Labots - GMH
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
selection

sveiki man ar ir LG 32LT75 LCD ar 160 GB cietni..pirku 2008,kkur 550 LS maksaja..

TELEVIZORS IR NORMALS,pagaidam man ta liekas,jo analogo TV neizmantoju,sat tv izmantoju,tadel nesmu izpetijis kaadas problemas ir,skatoties anologo tv,tagad ir doma pameginat to DBT TV..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Fotomeistars

Hz, pirku LG 37LC41... Nu nav FullHD, bet pohuj. Ir HDMI, RGB ieejas - a ko vēl vajag. Var ar DVI -> HDMI kabeli pie PC piemaukt, ja uz videokartes vēl ir SPDIF IN, tad arī skaņa caur kabeli - nu filmas prieks skatīties. Nu nesēžu vislaik pie TV un nekāds baigais filmu baudītājs un hercu / pikseļu dročītājs neesmu, tā kā poh. Vienīgi DVB tūnera trūkums sāp... Patīk tas, ka iekšā LV valoda - kā saka, sīkums, bet patīkami. Analogo rāda neslikti, kad pirku, gaidīju daudz sūdaināku bildi. Bet sēžot patālu (kā man) viss jau izskatās labi...

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Amurgalva

Hz, pirku LG 37LC41... Nu nav FullHD, bet pohuj. Ir HDMI, RGB ieejas - a ko vēl vajag. Var ar DVI -> HDMI kabeli pie PC piemaukt, ja uz videokartes vēl ir SPDIF IN, tad arī skaņa caur kabeli - nu filmas prieks skatīties. Nu nesēžu vislaik pie TV un nekāds baigais filmu baudītājs un hercu / pikseļu dročītājs neesmu, tā kā poh. Vienīgi DVB tūnera trūkums sāp... Patīk tas, ka iekšā LV valoda - kā saka, sīkums, bet patīkami. Analogo rāda neslikti, kad pirku, gaidīju daudz sūdaināku bildi. Bet sēžot patālu (kā man) viss jau izskatās labi...

 

 

LG 37LC41 ir LCD, es vairāk sveros uz plazmu, domaju, ka varetu nemt LG 42PG6000, bet mosh kāds no šiem, kas rakstīts ir labāks, par to pašu cenu?

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nu ņem, ņem, hz, man kaut kā negribētos ņemt LG vai Samsung plazmu, hzhzhzhz

Link to comment
Share on other sites

Amurgalva

Klau, kāpec dažos web veikalos LG 42PG6000 kontrasts atšķirās? piem neostore tāpat kā wepshop ir Kontrasta attiecība 30 000 : 1, bet lge.co.uk Contrast Ratio1,000,000:1 ? Pietam arzemes rakstīts, ka vinjs HD 720P, bet nekur LV veikalos tas nav teikts...

Labots - Amurgalva
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ar DVB-T bija domāta iespēja televizorā bez papildus dekodera skatīties virszemes digitālo televīziju. Lai skatītos Lattelecom virszmes televīziju nepieciešams DVB-T uztvērējs ar MPEG-4 atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ir man gan 32LC56 gan 47LG6000, abiem ir DVB-T MPEG-2. Pēc šī topika spriežot Latvijai paredzēti. Tikai neredzu nekādu jēgu no tā, jo ar MPEG-2 tāpat var ieskrieties...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Vai kādam ir pieredze ar LG 22LE3300. Tas laikam ir viens (ja ne vienīgais) mazizmēra kam ir skata leņkis 178/178 un mpeg4. Tā LED apgaisme nebūtu galvenais, bet no otras puses nebūtu par skādi .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mongoose

Šī gada līnijai parādījusies jauna firmware - būtībā nekādas izmaiņas neēsmu manījis , ja nu aspect ratio ispējas vairāk un DLAN pieejas netā ir kļuvošas plašākas bez Youtubes un Picasa ir nākušas klāt Jandeks , twiter, vTuner , MLB.tv ,facebook, accedo.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
мишаня-рус

Prime, gribi pateikt ka LD, LX, LV, LW serijas nav paredzetas Baltijas tirgum???

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Atmeta papēžus mans š.g. ferbruārī pirktais LG 32LE4500, pirku Euronics. Pats dīvainākais ir tas, ka šis modelis spriežot pēc http://www.lg.com/lv/ nemaz nav paredzēts LV tirgum. Līdz ar to nebija iespējas pieteikt garantijas remontu. Rodas jautājums - ko darīt? Zvanīt uz LG servisu vai Euronics?

Link to comment
Share on other sites

ja autorizētais serviss atsaka remontu, tad pie pārdevēja Euronics.

 

patiesībā jau sākumā naivs zvans pārdevējam būtu bijs adekvātakais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vai arī šim postam vajag update uz 2013 modeļiem vai arī gaidam jaunos un update tad?

 

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...