Jump to content

Piratisms Latvijas PC veikalos..;)


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

godzilla

Muļķības.

Dators mājās.. nav pirmās nepieciešamības prece.

Man kā ar datoriem saistītam cilvēkam dators ir svarīgs un pat man nav tā ka es nevarētu izdzīvot bez mājas datora. Ko nu tad teikt pa parastu cilvēku?

Teļuks ar moš pirmās nepieciešamības prece ?

Protams ka kāds 42" panelis, ne jau kad kauds CRT sūdc :)

TIk cik parastam cilvēkam vajag savām vajadzībām ir tak darba dators, emails, internets un telefons. Un par to pat nav jāmaksā.. par visu maksā kantoris.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    25

  • Evill_BettyLV

    11

  • Dreamland

    20

  • Pirkss

    25

Guest Djdrunk_lizard

Dators un programmatuura NAV pirmaas nepieciesjamiibas prece!

taa pat kaa auto, mobilais etc!!!

pirmaas nepieciesjamiibas preces ir taas, bez kuraam cilveeka izdziivosjana ir apdraudeeta!

 

TokRA, tu ar vienreiz izbeidz demagogjeet!

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Normāli.

Labs darbs un par to arī laba atlīdzība.

Tagad viņi var pavilkt kaut ko lielāku.

Tiesa man gan sķiet ka APGROZĪJUMS ir 500 ļimoni. Cik tru ur peļņas es nezinu.

 

Uztaisi produktu kuram būs 6 miljoni lietotāju un pelni tā pat.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc par visa ļaunuma sakni tiek uzskatīts Microsofts? Man patreiz šķiet, ka visa ļaunuma sakne ir Huggies un Walt Disney corp. :)

 

Par RIMI utml jau te visu pateica. Nav ko pielikt.

 

Savukārt par spēlēm zem Linux - nevis lērums, bet dažas, pārsvarā uz Quake engines, jo tā principā ir veidota zem Linux un tad portēta uz Win. Nez kāpēc tad vispār portēja uz Win - ar pašu labāko OS platformu nepietika?

Savulaik Loki Software noportēja Heroes of Might and Magic III uz Linux. Apsīka tā lieta, jo acīmredzot neviens Linuxoīds diez kā negribēja maksāt.

Šeit var par jamajiem palasīties: Loki Software

Lūk ja Blizzards Word of Warcraft noportēs uz Linux, tad gan. Tikai viņi nez kapēc neraujas. Un tā ir kompānija, kura perfekti zin, kur naudu guldīt, lai atpelnītu, neviena viņu spēle nav bijusi izgāšanās.

Taču no spēles izstrādātāju viedokļa Linux ir DOS līmenī. Viss jāraksta pašiem un no nulles. Nav standartizēta interfeisa a la DirectX, OpenGL ir tikai grafikai. Līdz ar to velosipēds katru reizi jāizgudro no jauna. Un tas stipri sadārdzina. Daudzi zvērināti Linuxoīdi, ja mīl datorspēles, tāpat tur Win uz kādas partīcijas, jo virtuālās mašīnas nedod 100% garantiju, ka spēle ies.

Link to comment
Share on other sites

Dreamland

Neesmu piedalījies ne Windows izstrādē, ne spēļu tapšanā, ne arī kādu citu softu radīšanā. Un tomēr, ja pēkšņi tiktu pieņemts likums, kas ļautu kāda darba autoram par tā nesankcionētu un nelicenzētu lietošanu vainīgajam tā kārtīgi sastumt pa vaigiem - es būtu ar abām rokām par. Tīri clvēcīgi - tai laikā, kamēr kāds plānprātiņš caurām dienām dzenā CS vai MU, autors cītīgi kodēja un pat nepiedalījās korišu rīkotajos rautiņos un party. Un tai brīdī, kad viņam būtu jāsaņem sava darba augļi - uzrodas kāds kretīns, kas iedomājas, ka ir kārtējais Fidels Kastro un izsludina komunismu - softam esot jābūt bez maksas, zemei jāpieder tautai un šņabim jābūt 40grādu stipram.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Gudele jau ir kritusi . Kā tirgū tantes baumoja , ka tas tāpēc , ka Lembergs uz Linux pārgāja :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Atceros - arī kaut kādā Microsoft produktā esot bijusi bildīte, kas taisīta ar krakotu Fotošopu (vai citu maksas programmu - neatceros vairs).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
wildwing

fantastika! tas tachu ir piligs bullshit, labak lai mekle pedofilus un visadus tadus,

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Tiešām labāk būtu pedofīlus ķerstījuši, nevis ar šitādām ģeķībām nodarbojušies.. Pagāni gatavie..

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis:

 

Zagt = paņemt uz neatdošanu

 

Zagšana: naktī Microsoft birojā ielauzties un nozagt jauno softu, kas vēl ir vienā eksemplārā.

 

Bet, ja es paņemu to disku nokopēju un nolieku atpakaļ, tā arī ir zagšana???.....

 

Tas ir tas pats, ka es naktī, autostāvvietā pieskrietu pie kāda lamborgini, nokopētu to un aizbrauktu.

 

AITA DZĪVA UN VILKS PAĒDIS

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja sabiedriskajā transportā kāds brauc bez biļetes - vai viņš nodara zaudējumus pārvadātājam? Tam autobusam taču vienalga tur jābrauc - vai bezbiļetnieks tajā sēž vai iet kājām...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Papildus svars - papildus degviela/elektrība jātērē. :mrgreen:

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Gribi teikt, ka katram pasažierim būtu jāmaksā tikai tik, cik pārvadātājam papildus degviela/elektrība jātērē?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lasiju lasiju lasiju un ta ari visu neizlasiju tiku lidz 3sajai lapai postos - tatad gribeju pajautaat vai ir iespejams visu kas ir uz mana datora legalizeT? :D BET VISU - muzika(oldies, remixi, vell kautkadi pagriides darbi vai vinjus visus ir iespejams realizet? ) :D

un kas ir i toons vai kautkaa tamlidzigi tur jaw saubos vai ir viss tas kas ir mana datora, piejams:D

 

un kur lai es 9witas klases skolnieks izrauju tadu naudu priekš - photoshop, corel, labi windowz man vismaz ir licenzeets, bet parejais? kur lai izroku tam wisam naudu ?:D likums ir viens un atiecas uz visiem tam es pilnigi piekritu un un par to akemni kurs metis pirmais ari piekriitu, bet taka butu jasamero taas cenas visam, pa vasaru smagi stradaju doma daudz nopelnju H*JU, neko nenopelniju :D pasam ta pat wien sanaaks jaunam normalam alpha plstenim un vell sadiem tadiem priecinjiem ko mammai neprasiisu, ja taa saktu skaitiit, cik man wajadzetu lai legalizetu visu kas ir uz mana datora man butu jastrada ne tikai vasaraas bet ari pa ziemu, un diezgan ilgi vell :D tadas ir manas domas šajā svērā, ka jau lasiju daudzi te izteicas, ka vajadzetu majas vajadzibam windowus pa letakaam cenam - kurs ta tew pazeminas cenas izdevejiem ari gribaas dzivot :D, man protams nepatiik lietot nelegalu neko, bet ko lai dara? vajadziba spiež... bez datora ari waru iedomaties sawu dzivi, bet ta butu parak vienmula, sedeetu kacatos, macitos, kacatos, tad aiz garlaicibas nodzertos nopipeetos or somth :D pagaidam man sadu niku naw dzert smeket....

eh pietiks murgot ceru, ka saprataat ko es domaju ar so visu, nenolincojiet mani tikai :twisted: un emm atwainojos par drukas kluudaam :D:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un kur lai es izrauju naudu lidojumam uz Mēnesi? Es saprotu - man to nafig nevajag. Bet gribas ļoti.

Link to comment
Share on other sites

Un kur lai es izrauju naudu lidojumam uz Mēnesi? Es saprotu - man to nafig nevajag. Bet gribas ļoti.

 

lidojums uz menesi un vajadziba pec datora atskiras ļoti...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vari man paskaidrot, kāda ir VAJADZĪBA pēc fotošopa 9. klases skolniekam, kurš "v" burtu uz klaviatūras nejēdz sameklēt?

Link to comment
Share on other sites

''V'' burut varu samekleet ja vajag... jēga vienmer ir VISAM!!! jega tada, iemacisos katko maybe dienas atmaksasies nopirtk legalo un piepelniities taisot baneriisus forumiem or somth, nemegini ieskaidrot, ka tam nav jega...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad nopērc un mācies. Ja uzskati, ka tas ir vajadzīgs, tad tas atmaksāsies.

Link to comment
Share on other sites

bet tas tas pats kas neprofisionalam gitaristam nopirkt gitaru pa paris k, nevis sakuma iemacities ar letaaku un vai vispar pec tam gribes spelet ja gribes bus ok nopirks dargo gitaaru ja ne tad nebus izmetis naudu vejaa

 

tas bij ~ piemers

Link to comment
Share on other sites

salidzinosi letaka varbut vinja ir, bet vai prieks cilveka kurs pats patstavigi nepelna? 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

GIMP - tas ir pietiekoši lēti arī priekš cilvēka, kurš neko nepelna. Jo tas ir BEZ MAKSAS!

Link to comment
Share on other sites

o thnx, ka pateici... ;), jo cist par tadu skiet neka nezinu ;)

tagad jutos kaa mulkis :oops:

Labots - Ansis
Link to comment
Share on other sites

Ansi. Tev nevajag "justies" kā muļķim...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu man kā SAT TV sadaļas pastāvīgam apmeklētājam legāls softs asociējas ar VIASAT-t.i.-nekādas jaunrades, skaties tikai to, ko vari atļauties.Ievajagas kko vienreiz pārkonvertēt , bildi pielabot, mobilajā kko iesviest- pirksi vienreizējai lietošanai photoshop , VSO Converter vai MobilEdit?Vai mocīsies ar bezmaksas softu?Un nez kad es , pašlaik bezdarbnieks, varēšu nopirkt mūziku un spēles 3 bērniem un vēl sev kko?

Link to comment
Share on other sites

ir IR patīkama apziņa ka tava kārba ir "tīra" - tiešām tas ir patīkami ...

Stulbs jautājums - pilnīgi sterila? Muzona nav, nevienas šaubīgas flešgāmes nav, nekā tāda?

 

Jopcikiņ, vai tas var būt?

Link to comment
Share on other sites

Par programmu pirātismu .

Windows Vista Home Premium ~ 75 Ls, Office Home And Student - 25 Ls.

Pieņemot, ka jauns mājas dators izmaksā ap 200 un tā utilizācijas laiks ir 2 gadi, sanāk 4 Ls mēnesī.

Man tas šodien nešķiet daudz. Un es domāju, ka jaunākās datortehnoloģijas neizmanto cilvēki ar minimālajām algām.

 

Elvis_preslijs - kāda velna pēc katru nedēļu būtu jāperk 25 mūzikas albumi :?: Kvalitatīvu mūziku nemaz tik daudz neuzražo.Un programmas parasti pērk kopā ar datoru, dēļ OEM izdevīgās cenas.

Vot šitais ir smieklīgi - 4 lati mēnesī.... es tak maksāju to summu uzreiz, nevis pa 4 ls mēnesī... tāda laba pārdevēja vai menedžera cienīga frāze "tikai 4 lati mēnesī" ... ar algu 500 lati - i tad negribas maksāt par lietam kuras var dabūt bez maksas. Vot uzņēmumi lai piķo - viņi gūst peļņu, savukārt mājas lietotājs lieto negūstot nekādu peļņu - neredzu pamatokumu maksāt.

Link to comment
Share on other sites

DjLaCarte
Vot šitais ir smieklīgi - 4 lati mēnesī.... es tak maksāju to summu uzreiz, nevis pa 4 ls mēnesī... tāda laba pārdevēja vai menedžera cienīga frāze "tikai 4 lati mēnesī" ... ar algu 500 lati - i tad negribas maksāt par lietam kuras var dabūt bez maksas. Vot uzņēmumi lai piķo - viņi gūst peļņu, savukārt mājas lietotājs lieto negūstot nekādu peļņu - neredzu pamatokumu maksāt.

 

Bet kā Tu zini ka mājas pc lietotājs negūst peļņu? Iesi katru tvarstīt vai peļņa ir vai nav? Citi strādā no mājām un pelna, bet citi mazie uzņēmumi strādā mājās ar savu pc un kartupeļu porciju un alu blakus

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...