Jump to content

GF3 Ti200 labākie draiveri


Guest sitanols
 Share

Recommended Posts

Man interesē, ar kuru draiveri var panāk labākus rezultātus! man GF3 Ti200 un citos topikos redzēju, ka atšķiras 3dMark rezultāti, ja ir cits draivers. NVIDIA piedāvā daudz draiverus, taču vai tie jaunākie ir tie ātrākie? Galvenais jau lai daudz FPS! Ko iesakat!?

Link to comment
Share on other sites

Mikhail

nu, tādam gadījumam ir google.lv :))

bet es tavā vietā uzliktu pēdējo forceware un dzīvotu bez bēdām :)

Link to comment
Share on other sites

Tie pēdējie nebūt nav tie labākie! Mamma nāca kopā ar 43, itkā viss darbojās. Tad lēnām pārgāju uz jaunākiem, līdz pie 56 pamanīju, ka AGP vairs neiet 8x un vēl šādi tādi joki parādījās. Uzliku 44 un viss ir Ok.

Link to comment
Share on other sites

Man interesē, ar kuru draiveri var panāk labākus rezultātus! man GF3 Ti200 un citos topikos redzēju, ka atšķiras 3dMark rezultāti, ja ir cits draivers. NVIDIA piedāvā daudz draiverus, taču vai tie jaunākie ir tie ātrākie? Galvenais jau lai daudz FPS! Ko iesakat!?

 

Ja geims raustās, samazini izšķirtspēju un/vai krāsu dziļumu.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais jau lai daudz FPS! Ko iesakat!?

:lol:

speelee uz minimaaliem settingiem tad tev FPS buus vislielaakais ja jau tev FPS ir pats galvenais. man atkal liekas ka labaak ir normaals skataams video un bishki zemaaks FPS.

Link to comment
Share on other sites

Pats jaunākais ir 61.12 kas īpaši neatskiras no 61.11 , abi ir tik betas, bet man 61.11 strādā normāli. Nēesu pats pārbaudījis vai ātrāk bet tā vismaz pēc citu rezūltātiem ir icon_smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pats jaunākais nenozīmē, ka ir pats labākais. Es diezgan ilgu laiku savam GF3 testēju draiverus. Lūk rezultāti:

3D Mark 2001 SE

ForceWare FX 5x.xx serijas draiveriem:5900 markas

Detanator 44.03 - ~7000

 

Bet interesants fakts ir ar ForceWare 53.03 draiveriem. 3D Mark 2001 ir kaut kur 6800 punkti, bet 3D Mark03 ir 900 punkti (Ar 44.03 draiveriem bija ~350).

 

Secinājums: Vecas spēles labāk iet ar 44.03, bet jaunam izmantot 53.03

 

Piemēram: FarCry uz Medium Grafiku iet vidēji no 25 - 40 FPS.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...