Jump to content

ludzu palidziet nopirkt LCD televizoru


fandango
 Share

Recommended Posts

Gribu saviem vecakiem nopirkt LCD televizoru 500-600 Ls apmera.

Vini to izmantos tikai lai skatitos visparastako televiziju.

 

Esmu patreiz apstajies pie diviem variantiem:

 

1)Philips 32PFL7772D/12 LCD

2)Philips 37PFL5322/12 LCD

 

Vai jus ludzu nevaretu man palidzet izveleties un varbut ieteikt citus- labakus variantus.

 

Paldies,

Fandango

Link to comment
Share on other sites

a senciishiem to vispaa vaig? mosh vinjiem pilniigi pietiek ar veco labo 21" CRT :D un vai zini, vai shiem buus kur likt 37" kasti? mosh padomjlaiku sekcijaa vieta ir tikai max 26" telljukam ;)

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

Es labak paniemtu Samsungu, vinji letak un pec kvalitates vienadi :)

smagi kluudies... sameklee veikalu kur vinji ir nolikti blaka, un tad pasaki ka vinji peec kvalitates vienaadi, pats rikjii skraidiju un sapratu ka samsungu 100 gadus man na%% nevajag... ta jau labaak neaudz dargak , bet daudz kvalitatiivaak...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

smagi kluudies... sameklee veikalu kur vinji ir nolikti blaka, un tad pasaki ka vinji peec kvalitates vienaadi, pats rikjii skraidiju un sapratu ka samsungu 100 gadus man na%% nevajag... ta jau labaak neaudz dargak , bet daudz kvalitatiivaak...

Arī es tā darīju un atšķirību nredzēju, paņēmu samsungu, jo philips pēc dizaina atpalika un arī cena viņam bija lielāka, bet tas nu jau laikam jāskatās katram atsevišķi, jo vienmēr dažam patīk meita, bet citam atkal patīk mātes kleitu pielaikot tumsā un vienatnē...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Bet Sunjsungiem ir balc korpuss, man taa kaiminsh atbildeeja kad prasiiju kamdeelj tu izveeleejies shito suu... :)

Link to comment
Share on other sites

philipsam arii ir lcd tv ar baltu korpusu.

ieteiktu shito 32PFL7862D

Link to comment
Share on other sites

ir jau arii baigaa starpiiba ko bodees uz tiem teljljukiem raada - vai tas ir demo klipinjsh (augsta atteela kvalitaate), vai taas ir multenes (atteela kvalitaate nav sliktaaka) vai arii parasto televiiziju (atteela kvalitaate pilniigaa pakaljaa). iisti nesaprotu, kaapeec uz visiem tv nevar raadiit vienu un to pashu programmu, lai var kvalitaati saliidzinaat :)

Link to comment
Share on other sites

vienmeer pastaav iespeeja paarsleegt uz parasto signaalu, ja protams tv ir piesleegts antenai. ja rokas liikas un to newar izdariit ta taa jau tawa probleema

Link to comment
Share on other sites

fandango

Paldies visiem si foruma dalibniekiem, kas man palidzeja izdarit cerams pareizo izveli.

 

Nopirku vecakiem Philips 32PFL7862D

 

Bez si foruma dalibnieku palidzibas tas butu bijis neiespejami!

 

Fandango

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...