Jump to content

Kurš ir (vis)efektīvākais HD H264 pleijeris?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Izdomāju nomēģināt HD labumus, un dabūju vakar vienu 720p H264 filmiņu. 8GB .MKV fails. Diemžēl, šķiet, ka uz mana Sempron 2200+ VLC pleijeris mazliet aizrijas ar šo. :p Taču viens cits līdzīgs 720p H264 paraudziņš šķita OK, un vietām arī šī filma spēlējas tīri OK. Tāpēc domāju, ka ar gana efektīvu H264 pleijera implementāciju vajadzētu būt iespējamam šo filmu noskatīties. Ja vēl kāds pamanītos piesaistīt VGA (man ir ATI X700 SE) spēku dekodēšanas procesam... :roll:

 

Tātad - kurš ir visefektīvākais H264 pleijeris, kuru jūs ziniet? Tāds, kurš izmanto visu iespējamo hardware akselerāciju, ir rakstīts assemblerā, un VISPĀR. :D

 

P.S. Google izmantoju. Pagaidām vēl bez rezultātiem.

 

Pievienots: Atradu CoreAVC. Solās būt pasaulē ņiprākais (don't they all? :D) Ko tauta saka?

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt var mēģināt CCCP paku, tā ir diezgan laba, vienīgās problēmas rodas ja nodarbojies ar video montāžu...

Link to comment
Share on other sites

Nenodarbojos. Tikai atskaņošana interesē.

 

Bet kodeku pakas gan man nepatīk. Es ticu, ka tās dienas jau sen ir pagājušas, kad tādu pieinstalēšana pilnībā nogrāva multimēdiju apakšsistēmu, bet es tomēr daudz labprātāk instalēju individuālus kodekus pēc vajadzības. :roll:

 

Kādu H264 kodeku izmanto šī CCCP paka?

Link to comment
Share on other sites

CoreAVC labi palīdz vājiem CPU.

CCCP pakā iekļautais fddshows arī ir laba lieta, bet CoreAVC ir preferablāks :)

GPU H.264 dekodēšanas supports joprojām tiek tikai solīts.

Vēl var paprovēt izmantot jaunākās PowerDVD un WinDVD versijas, kuras prot sadarboties ar jaunākajām nVDIA un RADEON videokartēm HD dekodēšanas jomā.

 

CCCP pakā kā reiz ir pats minimums - fddshows, vobsubs subtitriem un Haali spliters priekš mkv. uiss, media player classic un zoom player var neinstalēt.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

media player classic + klite

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, ar x700 nekāda hārdvariskā akcelerācija nespīd. Un droši vien jautājums skan aptuveni šādi: "Kā uz manas kastes redzēt nožēlojamos augstākas izšķirtspējas divxus". Atbilde būs konkrēta: "Nav lielu atšķirību pleijeros un kodeku pakās". Ja nevelk, tad nevelk. Pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

Ar GPU H264 supportu es nedomāju to, ko sola ATI un nVidia (man enīvei ir dikti veca karte), bet to, ka "parasto" 3D jaudu varētu mēģināt pielauzt veikt kādus nebūt aprēķinus, kas noderīgi H264 dekodēšanai.

 

OK, mēģināšu dabūt to AVC.

 

Pievienots: CoreAVC rullz! 8) Noskatījos filmu bez jebkādām problēmām. :) Un lēts arī - tikai 15$ par Profesionālo edīciju. :p Varu visiem ieteikt. :)

Link to comment
Share on other sites

vienais

Ar GPU H264 supportu es nedomāju to, ko sola ATI un nVidia (man enīvei ir dikti veca karte), bet to, ka "parasto" 3D jaudu varētu mēģināt pielauzt veikt kādus nebūt aprēķinus, kas noderīgi H264 dekodēšanai.

nu tieši to arī nvidia un ati dara. hd formātu dekodēšana noteiktām kartēm un čipiem ievērojami balstās uz hardwāriskiem pikseļšeideriem.

un atceries, ka uz windows platformas, tik ilgi kamēr tiek izmantota direcshow tehnoloģija ir pilnīgi vienalga, kā un kādā progr. valodā ir ražots pats pleijeris, jo visa dekodēšana gulstas uz konkrētā filtra. filtram gan ir svarīgi, cik tas efektīvi kodēts.

Link to comment
Share on other sites

tomshardware lasiiju ka amd + ati uzcepushi jaunu maates plates chipu ar iebuuveeto video kursh megalabi dekodees hd video, ka arii niikie prochi spees vilkt hd filmas no blue ray diskiem :D bet taa veel ir tuvaa naakotne ... taa jau normaals pasaakums ar iebuuveeto video, kuru var sasleegt veel kopaa ar papildus video karti un kuram var mobo razjotaaji uzlikt pasham savu atminju
Link to comment
Share on other sites

Nu, kā jau teicu - es nupat ar Sempron 2200+ un CoreAVC noskatījos 720p filmu bez problēmām. :p

 

Kāds vispār ir redzējis kādu pleijeri, kurš patiesi varētu izmanto VGA hardwari, lai dekodētu H264?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Pagaidām v-kartes H.264 nepaātrina. Vismaz visus nē, PowerDVD jaunajās versijās laikam kaut kādus H.264 HD-DVD vai Blu-Ray ietvaros "it kā" paātrina, izmantojot VGA, bet man nav sanācis. Un VGA arī jābūt diezgan jaunām. :roll:

 

Bet jā - vidmazāk ēdošais kodeks ir CoreAVC.

Un vismazāk CPU ēdošā kombinācija (pārbaudīts) ir:

Media Player Classic + CoreAVC + Video output: Overlay mixer. ;)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām v-kartes H.264 nepaātrina. Vismaz visus nē, PowerDVD jaunajās versijās laikam kaut kādus H.264 HD-DVD vai Blu-Ray ietvaros "it kā" paātrina, izmantojot VGA, bet man nav sanācis. Un VGA arī jābūt diezgan jaunām. :roll:

 

Bet jā - vidmazāk ēdošais kodeks ir CoreAVC.

Un vismazāk CPU ēdošā kombinācija (pārbaudīts) ir:

Media Player Classic + CoreAVC + Video output: Overlay mixer. ;)

Piekrītu Media Player Classic +1.7.9 Codec Pack.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

pamodināsim guļošos, bet ... .

moš kādam noder.

parasti ko no HD skatos vai nu ar windows media pleijeri + cccp, vai media player classik homecinema. viss apmierina, nekā netrūkst. :)

bet ienacies kautkad lielapjoma gabals m2ts formā. sāku meklēt , kā noskatīties, un atradu- Splash Lite. ar m2ts jau nu nebija tā kā vēlējos, it kā ok, bet nepilnvērtīgi.toties visu ko citu no HD - brīnišķīgi. un resursu patēriņš 3 -4 % jebko skatoties.

gadās pa sīkai kļūmītei, bet nu viens jauks , viegls un viegli vadāms pleijerītis.

Link to comment
Share on other sites

Izdomāju nomēģināt HD labumus, un dabūju vakar vienu 720p H264 filmiņu. 8GB .MKV fails.

 

720p nav HD, diemžēl. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

VIL, http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_video

 

"High-definition video or HD video refers to any video system of higher resolution than standard-definition (SD) video, and most commonly involves display resolutions of 1280×720 pixels (720p) or 1920×1080 pixels (1080i/1080p)." ;)

 

jarajara, .m2ts nozīmē MPEG-2 Transport Stream. Tādu failu apkārti ir daudz un MPC, MPC-HC, Haali, CCCP splitteri tos pazīst bez problēmām. Protams, lai rādītu vēl ir arī jābūt attiecīgajiem audio un video dekoderiem, kam gan, vismaz MPC-HC gadījumā, nebūtu jābūt problēmai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

kas tas ir , tas ir zināms.

The M2TS container format is a standard used on Blu-ray.

es vairāk domāju šo gadījumu. un šamā nav tā reize , kad mpc-hc tiek ar to galā.

bet runa nebija par to. vienkārši - jauks pleijerītis, kurš resursu ziņā ir reizes 3 , par mpchc.

kā jau teicu, ja nu kādam iepatīkas. un + nevajag nekādus kodekus.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ja runa iet par softiskajiem HD pleijeriem, tad es pārsvarā lietoju KM Player. Tam ikdienā lietojamie kodeki jau iebūvēti, bet, ja vēlas, var pielikt arī ārējos. KM`am forši ir tas, ka var visu ļoti smuki `saregulēt` pēc sirds patikas.

 

Konkrēti h264 atskaņošanai ar NVIDIA `saspaidīju` aptuveni kā teikts šajā manuālī - Configuring KMPlayer to play H.264 videos using Microsoft’s DirectX Video Acceleration (DXVA) and nVidia’s Compute Unified Device Architecture (CUDA).

 

P.S. Es gan nezinu, vai šis pleijers rakstīts kādā no ASM paveidiem, tātad pastāv variants, ka tēmas autoram šis pleyers nederēs :sarkasms:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ehm, man ir jautājums visiem, uz kuru labāk būtu atbildēt ar PM:

Kur ir sakarīgākā HD __paraudziņu__ izvēle? Hardware atbalsta arī 1080p, taču nesmādētu arī 720p.

 

Administratoriem: es nekādā gadījumā neprasu neko par pirātismu, es tikai meklēju __paraugus__.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

rubb, MPC-HC izmanto DXVA izdarot tikai vienu darbību konfigurācijā. KMPlayer settingi ir pārmudīti - tik pat labi varēja gandrīz iedot Visual C++ un pateikt "uzkodē pats". :)

 

Un vispār Windows 7 jau līdzi nāk Microsoft H.264 dekoderis, kas lieliski izmanto DXVA. Tikai pagaidām uz Media Foundation (DirectShow nomainītājs) balstās tikai viens pleijeris - WMP12. Bet nu tai Media Foundation sistēmai priekš Matroska failiem source plugins šeit jau ir, un AC3Filter ACM versija arī darbojas. Līdz ar to H.264 no .mkv jau var skatīties ar Microsoft dekoderi. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektor Cap: MPC-HC arī lietoju kad vajag tikai paskatīties kaut ko uz monitora. Kad skatos filmas uz TV, tad lietoju KMP. Personīgi priekš manis MPC-HC trūkst dažas lietas, kuras ir KM Player :) Galu galā atskaņošanas softs ir tikai GUI uz kodeka. Visu izšķir kodeki.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Man mazrijīgs liekas bsplayer free video atskaņošanai.

Patīk ka pats sameklē "kodekus" un atskaņo visu bez glukiem atškirībā no citiem atskaņotājiem.

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...