Jump to content

DVB-T TUNER GIGA-BYTE USB2 DVB-T


ggg97
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Kāds lieto GIGA-BYTE TV TUNER USB2 XCEIVE DVB-T IR/GT-U7000-RH DVB-T tuneri?

 

http://www.m79.lv/product/single/group/14/..._IR_GT_U7000_RH

 

Vai šim nav problēmu ar Rīgas apkārtnē uzrveramajām DVB-T programmām?

Gribētos savam portatīvajam (Acer 5520, amd turion 64 x2, Wista home premium) nopirkt USB DVB-T tunerīti

Link to comment
Share on other sites

Bloody

Man ir gandrīz tāds pats, tikai nevis U7000, bet U8000 nēsu redzējis kā darbojās citu firmu meistarojumu, bet šis ir tīri OK

Link to comment
Share on other sites

uldiss

divas dienas to lietoju un atdevu atpakaļ veikalā. pērkot biju sarunājis, ka pieņems atpakaļ, ja man nepatiks.

tagad man ir stacionārais dvb-t uztvērējs, kas krietni stabilāk uztver un labi darbojas. tam usb modelim bija ne tikai vāja uztveršana, bet tas arī darbojās nestabili. ja uzkārās, tad nepietika, ka izslēdz programmu, vajadzēja kompi pārstartēt. prasīgs pret kompja resursiem, tāpēc raidījumu ierakstīšanu pat neizmēģināju. pults arī diezgan neērta.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lietoju šo aparātu, nekas nekarās, rāda labi, ieraksta labi. Pults smieklīga, bet kanālus pārslēgt var un skaņu regulēt var. Ja nav priekšā biezu betona sienu, tad Rīga ķer arī ar līdzi nākošo sūda anteniņu.

Protmas, ja priekš teļuka, tad ērtāk un labāk ir stacionārs DVB-T.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

ortegaz

man ir shis produkts!

mana paviljona resursi vinjam labi patiikaas ! :evil:

bet taa it kaa ok, antenu pa logu izvilku aaraa un ta kjer ! :D domaaju nopirkt kaadu jaudiigaaku , jo negribaas aaraa visu laiku tureet ! :?

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā digital times ir DVB-T tjūneru apskats. Testus veči veica ar Latvijas testa kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu SAF ieteikto MSI. Pirmais vakars, itkā pretenziju nav. Programnodrošinājums salīdzinot ar PCI AverTV Hibrid... bet tā ir gaumes lieta. Gaidot sīčus pēc nodarbībām mašīnā paskatijos. Arī braucot var skatīties, protams, braucot dažreiz iebremzē uz īsu mirkli, bet tas netraucē. Radioviļņi ir radioviļņi un ko var gribēt no tādas surogātantenītes, kurai, tiesa, ir magnēts un pie auto jumta tā turas pat virs 120. Visā visumā pirmie iespaidi cerīgi un maksāja tikai 16,78Ls. Braucot, cik tālu var uztvert notestēt neizdevās, jo portatīvā aķis pie Spices izbeidzās.

Link to comment
Share on other sites

Grisha

Bija man shitaads: Links ieksh ebay Aizvedu chomam uz Ceesiim, Ar origjinalo anteni, ja to var saukt par anteni, neko vispaar nevareeja dabuut, kaut raidiitaajs paardesmit kilometru ataalumaa.

Choms tagad Ceesiis ar jumta anteni no Riigas ir dabuujis ap 15 kanaaliem ar to USB briinumu.

JA esi ljoti tuvu Riigai, tad gan jau derees tas Gigabyte.

Ja gribi eksperimenteeties, tadpeerc Anglijas ebajaa, pirmkaart leeti, otkaart sakriit frekvences un modulaacijas. Taa ka, ja nekas iisti nesanaaks tad nebuus zheel izmest :)

Link to comment
Share on other sites

Grisha, vai tad Cēsu raidītājs raida DVB-T? No Rīgas līdz Cēsīm, ja nemaldos, kādi 80 būs.Tā kā arī 15 kanāli nav zemē metams rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Es a paņēmu to u8000. Viss ir normāli, tikai oriģinālais softs man galīgi neiepatikās. Vai kāds nav piemeklējis ko sakarīgu alternatīvu?

 

Vismaz man softs pie ieslēgšanas vienmēr atmet atpakaļ uz analogo uztveršanu, paretam nogļuko, kanālu saraksts manuprāt nav pārskatāms, pie tam es esmu askētiskāka dizaina cienītājs.

 

Instalēju turp - atpakaļ visādus citus variantus, bet neviens tā īsti neaizgāja. Ja ķer analogo, tad digitālo kā likums nē. Kādam ir labāk veicies ar alternatīvu softu??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...