Jump to content

JAUNS FLASHMOBS!


Guest waipijs
 Share

Recommended Posts

Guest AlkoPRO

Nu re, cepuri nost tāda waipijs priekšā! Galveno mērķi viņš sasniedza - turpat sešas stundas piesaistīja uzmanību savai personai. A jūs pārējie, kā idioti, "vedaties" viena šmurguļa pēdās, ar to vēl vairāk pierādot, ka viņš ir cool.

Bravo!

Labots - AlkoPRO
Link to comment
Share on other sites

Ko lai saka - daba necieš vakuumu :D Pēc NC nahrenizēšanas Velis uzņēmies cilvēkus apgaismot par to, cik viņi īstenībā ir stulbi :D

 

Bet pasākuma ideja ir tīri ok - ap to laiku braucu mājās, ja būšu tuvumā, piedalīšos.

Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka tas ir uzmanības trūkums. Drīzāk - tiek kompensēts uzdrīkstēšanās trūkums. Jūs barā atļaujaties izdarīt ko tādu, ko vienatnē darīt būtu bailes vai kauns. Rekomendēju psihologa konsultāciju.

 

Haha, precīzi.

 

Gan izpildījums, gan izpratne par šito tēmu būs galīgi garām.

 

Eh, dīkdieņi.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Iesaku scenāriju nākošajam flashmob'am:

 

Darbības vieta: aptieka.

Darbības laiks: kad tur ir maksimāli daudz cilvēku.

Darbojošās personas: divas.

- viens čalis, kurš tēlo normālu (N),

- otrs čalis, kurš tēlo slimu cilvēku (D). Sejā muļķīgs smaids, siekalas pāri zodam utt.

 

Abi kopā ieet aptiekā. N nostājas rindā, D aiz viņa. Kad priekšā palikuši vēl daži cilvēki, un abi draugi stāv blakus letei, D baksta ar pirkstu mugurā draugam N: "Nopērc šoku."

N: "Te taču nav veikals, te šokolādes nepārdod."

D: "Reku šoka." (Rāda uz hematogena batoniņu)

N: "Liecies mierā!"

D: "Nu, lūdzu, nopērc šoku!"

Rindā stāvošie sāk klusībā ienīst N, kurš negrib pirkt hematogenu slimajam draugam vai radagabalam.

N: "Labi, ja paliks nauda, nopirkšu."

Pienāk N rinda. Viņš saka skaļā balsī: "Lūdzu, tādus un tādus prezervatīvus, 5 paciņas!"

D: (Raudošā balsī) "Nē nevajag piecas, es neizturēšu piecas, lūdzu, nevajag piecas paciņas!"

 

Jautrība garantēta!

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

par ADEX'a variantu nozviedzos viens pats sezhot pie datora :D taa izdarot jautriba tosh daranteta :D

Link to comment
Share on other sites

Adex nav ko teikt, nu principaa tas pats vien ir :D Apkaarteejo apjukums garanteets un uzmaniiba arii!! :D Nee nu tiesaam!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tikai ar to atšķirību, ka Normālais riskē dabūt bietē. Bet patiesībā tas bija domāts kā parodija par šo pasākumu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

tas tik buutu flashmobs ja jau kaads piektais paaris peec kaartas rindaa atsaka savam partnerim hematogena batoninju :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Šitas jāpaziņo Rīgas slimnīcu uzņemšanas nodaļām. Lai gaida pacientus ar ielauztiem galvaskausiem. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

A uzņemšanā darbiniekiem flašmobs.

Atved pacientu a viņi vienkārši stāv!

Kruta vai ne?

Cilvēki, protams, šokā skatās uz tiem sanitāriem.. kā viņi vienkāŗsi stāv!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Velis
(labots)

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/zinas/article.php?id=303592

 

Muaha

Apsveicu ar veiksmīgu pasākumu :mrgreen:

Atļaušos nocitēt "Naša raša"

"Ti poņemaješ kakoj ti lašara?"

Peace niggas :)

 

 

Es teiktu ka ļoti neuzkrītoši. Galvenais pārsteiguma efekts :mrgreen:

 

Mēs ar kolēģiem jau ierēcām pa flashmob.lv aprakstu kas kur ko kā :)

"PRECIZĒJUMS: LIELAIS LAUKUMS IR TAS, KURAM ABĀS MALĀS IR TUALETES"

Muah..

Elegans paskaidrojums.

Tur kur toletes.. skaidrs ?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es tak teicu - uz aptieku (vai uz Aptiekas ielu).

Link to comment
Share on other sites

Dupsis

tas jau vairs nebija nekads flashmobs :D aizgaju pastriikjeejos baraa un viss!! Nekādas jēgas xD Vajadzēja 3x vai 4x mazāku baru :D vajadzeja drizak iet araa un pa to lielo placi visiem izklist un tad staveet :|

Link to comment
Share on other sites

Raivis

..

Taisnība ir tikai viena.

Viedokļi var būt daudzi.

 

 

Es gan teiktu ka katrs cilvēks uzskata ka viņam ir taisnība. PATIESĪBA IR VIENA!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Arccibalds

Es gan teiktu ka katrs cilvēks uzskata ka viņam ir taisnība. PATIESĪBA IR VIENA!

 

Istenībā strīdīgs jautājums par to PATIESĪBU.

Viena patiesība ir teiksim kādā matemātiskā vai savādākā uzdevumā, bet runājot par lietām, kas varbūt nesakrīt ar citu domām - PATIESĪBA NAV!

Kāpēc?

Katram tā liekas savadāka, jo neesam mēs visi vienādi un nedaram vienu un to pašu tieši tāpat, un tieši tādēļ PATIESĪBA NEKĀDĪGI NEVAR būt tikai viena.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Emocijas daliitas un sit augstu vilni....:-D

 

Visticamaak, ka sava taisniiba ir gan vieniem, gan otriem...

Man personiigi vienalga...

Bet domaaju, ka man interesantaak buutu paskatiities, kaa savaacas tauta konkreetaa laikaa stacijas laukumaa un dejo savas mūzikas pavadiijumaa, ko viņi dzird no saviem atskanjotaajiem.

Vot tas varētu būt smieklīgi...

Visapkārt pilsētas troksnis, mūzikas nekādas, bet vesels bars pa laukumu dejo...:-)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...