Jump to content

Vajadzīgs printeris un skaneris...bet kāds?


butcher99
 Share

Recommended Posts

Darbā sekretārei nepieciešams printeris un skaneris.

Printerītis nav īpaši noslogots - 10-20 lpp dienā.

Skanerim noslodze vēl mazāka - līdz 3 lpp dienā.

 

Zinu, ka ieteiksiet pirkt kombinēto...bet kaut kā vairs neievieš uzticību - trīs ir bijuši un visi dažu mēnešu laikā sāk jūgties... :(

 

Ko teiksiet par Samsung ML sērijas lāzerniekiem?

 

Budžets nav īsti ierobežots, bet nu vairāk par 150Ls par abiem kopā negribētos maksāt.

Link to comment
Share on other sites

nu tad kaadam vajag izlasiit manuaali un saprast ka seedeeshana uz shiim iekaartaam parasti rada neatgriezeniskus bojaajumus peec kuriem produkts saak darboties daljeeji vai vispaar nedarbojas ...

 

Nu tas taa ... varbuut man nav taisniiba, bet par multiiekaartaam man nav bijusi negatiiva pieredze...

ja pa abiem tiek maksaats ~150 ls tad visdriizaak nekas vairaak kaa leetais gals jau nesanaaks. Nez var piedaavaat kaadu no Canon razhojumiem piemeeram kaukaads mp600, mp610

Link to comment
Share on other sites

Šitie Samsung ir lēni. Domā pat līdz minūtei, kamēr sagremo. Pārējais viss ir ok.

 

Labāk tad skaneri atsevišķi iegādāties, ja nav vajadzīga kopēšana.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgs HP brīnums ir lietots vairākus gadus - LaserJet 3330. Pluss tāds, ka tur iekšā ir viss vajadzīgais. Vēl arī var likt doķus augšā un kopēt veselu čupu ar lapām. Ātrdarbība nav diezko izcila, toties mazam ofisam neko vairāk nevajag. Vēl joprojām stabili strādā 4 gadus pēc 20k lapu izdrukas.

 

Mīnusi - skaneris nav diezko kvalitatīvs. Ja nemaldos, tad šitiem brīnumiem šausmīgi lēni drukājās bilžaini dokumenti. Ja tikai teksts - tad fiksi.

Link to comment
Share on other sites

kādus gadus 2 lietoju Canon 3110. neesmu sūdzējies, tagad pēc vienas kastes papīra izdrukāšanas kārtridžs tukšs

Link to comment
Share on other sites

Kā lai izvēlas pareizo? :) pamatā vajadzīga drukāšana.Kopēšana reti.Skaneris jau ir.Programma fotocopier uzlikta.Varbūt nopirkt lāzerprinteri un faksu??? Jūtu, ka sabraukšu sviestā no domas par pareizo izvēli. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nuu, ko teikt iisti par tavu printeri nezinu, bet to ka tas ir leetaaks, nekaa m79.lv piedaavaatais (cenas zinjaa) tas nu gan man bija paarsteigums :) Un nu HP man liekas baigi labaa firma ;)

Link to comment
Share on other sites

8) Paldies, laikam tas ir tas kas man vajadzīgs.Mēģināšu pirkt un tad padalīšos iespaidos.galu galā nav dārgs tikai 93 ls :-D

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

HP cik nācies palietot ir labas kvalitātes skaneri.tad nu varbūt var atrast kādu HP kombainu ar lāzerprinteri.

tintinieki ir mēsls konkretnijs neatkarīgi no ražotāja.un tad vēl nākas izlemt vajag krāsu vai tomēr melnbalto.....

Link to comment
Share on other sites

mani ar nomocīja šis jautājums! ilgi ilgi meklēju, un neko jēdzīgu neatradu no lētajiem tinteniekiem, beigā nonācu pie mp610 izveēles tagad tik jāgaida kad atnāks!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...