Jump to content

printeris nojudzies :(


Guest no1
 Share

Recommended Posts

Paldies vis aizgaaja :) :)

warriors tu būtu pelnījis vārnu lo*s

 

tev paraada priekshaa kur viss ir un veel tu neredzi...

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir problēmas ar Canon PIXMA MP610 printeri. Vins bieži saka , ka kārtridž ir tukš, un kad atver valā kārtridž mirgo, neko nevar izprintēt, nesen nomainīju un pēc neilga laiciņa tas pats, printeris nestāv ilgu laiku bezdarbībā un kārtridžā krāsas daudz. :|

Link to comment
Share on other sites

Es tieši ar šo pašu problēmu šodien veiksmīgi tiku galā.

CANON MP160 dega abu kartridžu lampiņas, ka nav tintes. Aizvedu šodien uzpildīt. Lieku iekšā tos pašus kartridžus, bet printeris pastāv uz to, ka nav tintes.

Internetā sameklēju, ka daudziem tādas problēmas un tieši ar šo modeli.

Tomēr krievi ir atraduši veidu, kā šo kļūmīti likvidēt.

Sīkāk šeit: http://www.ipt.nm.ru/

 

Man pašam izdevās. Pašā lapā gan teikts, ka jālieto uz paša risku un printerim var tikt zaudēta garantija.

 

Citā lapā bija teikts, ka kartridžos ir kautkāda tur viltīgs čips, kas nosaka cik pilns ir kartridžs un tādēļ printeris nespēj 'aizmirst' tukšo kārtridžu. Šis gan izklausās pēc baigās pīles.

Link to comment
Share on other sites

.

 

Citā lapā bija teikts, ka kartridžos ir kautkāda tur viltīgs čips, kas nosaka cik pilns ir kartridžs un tādēļ printeris nespēj 'aizmirst' tukšo kārtridžu. Šis gan izklausās pēc baigās pīles.

 

ja runa iet par 8 kaatridzhiem tad vinjiem tieshaam ir chipi kurus jaamaina uzpildot kaatridzhus [paskaties kaatridzha azimuguree zem taas ljipinjas tur jaabuut taadam mazam chipinjam, bet reizeem izdodas to chipu apiet tas 50/50

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...