Jump to content

Vajag palīdzību printera iegādē.


alnis
 Share

Recommended Posts

Ja tintes, tad Canon.. ņem dajebkuru Canonu, kas izpilda tavas prasības (ātrums, lapu daudzums utt), un pērc tik nost.. Neesu nekāds Canon dīleris vai kas tāds, vienk. ar Canoniem ir bijis, ir un arī būs vismazāk problēmu i kvalitātes ziņā i arī Garantijas jomā, ja nu tiešām kaut kas notiek (bet notiek jūtami retāk kā citiem ražotājiem).

Link to comment
Share on other sites

Kādiem nolūkiem tiks izmantots? Ja vienkāršiem tekstiem utt. nevajaga nekādus astranomiskās summas izgrūst utt., pietiek kaut vai ar šitādu kombainu un miers mājas.

Link to comment
Share on other sites

Kartes plani utt. Pamatā jadrukā visādi mērniecibas un cita veida dokumenti. Protams ka lazernieku. Par apkopi un izejvielam nav ko uztraukties kādas vajadzēs tādas nopirks.

Link to comment
Share on other sites

Man zināmos kantoros, kas ar tādām lietām nodarbojas izmanto ploteri vai sīkākiem darbiem A3 tintnieku (piemēram HP 9800 ar abpusējās drukas pribambasu).

 

Vispār diezko diža izvēle lāzerprinteru ziņā nava. Vismaz vienu HP 5550N man izdevās no visa printeru bara izrakt. Cena ~2500Ls.

 

Dzīvē nav manīts, bet ir lietoti vairāki HP lāzerprinteri. Ja nevajag neko ūberkvalitatīvu, normāls variants. Ekspluatācija gan nav īpaši lēta HP verķiem.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Man kantorii ira 2i HP 5550N.

Savu uzdevumu pilda godam. I probzhu ar taakaa nava bijis (1am jau gads rinkjii otramnedeelja)!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...