Jump to content

Notebook + LCD TV?


detecta
 Share

Recommended Posts

Taatad, kaa panaakt, lai TV vareetu veerot filmas no notebooka, ja ir TIKAI sekojoshas piesleegvietas:

 

Notebook: VGA

LCD TV: HDMI

 

Papildjautaajums!

 

Vai DVI-A un DVI_D standarti ir savstarpeeji savietojami, vai nav?

Link to comment
Share on other sites

DVI-A ir analogajam singnālam, DVI-D - ciparu.

VGA iedzīt HDMI nav iespējams, nu vismaz bez konvertora pa vidu ne.

Vai tiešām lapsim nav nekā cita, piem S-Video?

Link to comment
Share on other sites

Nu jaaa, to es saprotu ka taaapt ar vienu vadu nevar.... Konverteru, tu domaaji kaa.... tipa adapteri kkaadu paareju, vai kaa savaadaak?

 

Vai tad nav nemaz iespeejams, piemeeram, savienot DVI-A izejas videokarti ar moni, kuram DVI-D ieeja? Izmantojot DVI-D vadu?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Ar vārdu "konvertors" es domāju tieši to, ko šis vārds nozīmē - signāla pārveidotājs, nevis cenšos izlikties gudrāks nekā esmu.

Proti, ar mikroshēmām piebāzta kaste, kur var pārveidot laptopa VGA par kaut ko konkrētajam televizoram saprotamu.

Kas īsti ir tam televizoram? Tikai HDMI?

Videokartēm, kurām aizmugurē ir tikai DVI, pa to nāk ārā abi, un lai pieslēgtu analogu monitoru vienkārši nāk līdzi pāreja. Un viss.

Nevar analogu signālu iedzīt ierīcē, kurai ir digitāla ieeja. Pārveidot vajadzēs.

Ko Tu īsti gribi saslēgt? To kas ir pirmajā postā minēts vai vēl kaut ko?

Link to comment
Share on other sites

Shkjiet beidzot ir tiku skaidriibaa, pateicoties tev un googlei..... tikai jau par veelu :-x

 

Tapeec arii piem, shon monis neko neparaadiija ar DVI-D vadu, jo PC bij DVI-A izeja...

 

Taalaak, shkjiet, tikshu kaukaada skaidriibaaa, tie konverteri vsp baigi daargi....

Link to comment
Share on other sites

VSP saakumaa domaaju vga> DVI-A paareja, tad DVI-D vads un otraa galaa DVI-D > HDMI paareja, bet tagad saprota, ka tas vsp nevar straadaat taaa...

 

Taa situaacija nav tik vnkaarsha, kaa vrb domaa, neveelos iedziljinaaties, ir dazhaadi apstaakljii... vrb ir ar, to veel noskaidroshu....

Link to comment
Share on other sites

Neies tā. Bez kaudzes elektronikas pa vidu.

Nevar VGA iedabūt HDMI bez pārveidošanas, ja lapsim būtu DVI izeja, tad īzī.

Link to comment
Share on other sites

Es sapratu ka laptopam ir tikai VGA izeja. Tad nu tam TV arī tāda ir?

Ja atbilde ir JĀ, tad VGA kabeli un viss ir bumbās.

Tā kā TV ir LCD, tad tam noteikti arī ir VGA ieeja.

Nav ko sarežģīt vienkāršas lietas.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Paskaties vai tam LCD TV nav komponentu ieeja. Mēdz būt pārejas vadi VGA-Component. Ja atradīsi, uzraksti kā gāja.

Piemēram, Philips 37PFL7332 modelim instrukcijā raksta, ka kompja VGA var pieslēgt pie televizora component ieejas. Tur gan ir tāda component ieeja, kas sastāv no 5 tulpītēm (ja es pareizi saprotu - 3 krāsas un horizontāl/vertikālā sinhronizācija) un veikalos ir grūti atrast šādu vadu. Ārzemju lapās tādu vadu redzēju. Katrā ziņā, tas ir daudz lētāk, nekā elektronisks pārveidotājs.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

PAldies,paldies par atbalstu, bet tas note un tv nemaz ar nav mans un, kaa jau teicu, situaacija nav tik vienkārši, tapee arii taads jautaajums... citas ejas, jaa, protams, noskaidroshu.... es jau arii domaaju, ka tagad bezmazvai tieshaam visi LCD ir ar VGA...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...