Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

es domāju, gan jau ka viņji izfiltrēs visus tos sms, kuri sūtīti statistiku pagarināšanai utt. un anulēs visu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lameriz

    11

  • edw

    18

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

Top Posters In This Topic

Ja atmiņa nevīļ pirms pāris gadiem ar bij kaut kas noticies uz pāris stundām un bij tie zvani pa velti , bet pēc tam ja bij no kā tad atskaitīja to naudu...

 

Man viena draudzene tieši strāda transcom, kas tieši saistīta ar zz lietām, apjautājos kas un kā, viņa atbildēja ka šodien nestrādāja un ka po... tad nu rīt skatisies kas noticies... :)

Labots - Birkof
Link to comment
Share on other sites

man neko neatnjeema, kad pirms laicinja vareeja, ja netic vardraugos paskatiities manu albumu lielumu, pie pilna praata NEKAD nebuutu tik daudz suutiijis, arī maniem draugiem tikpat ir!!

un man jau iet 22 minuute uz manu zz!!

Link to comment
Share on other sites

Tur toreiz bij tā fīča, ja bij mazāk pa 35 sant kredītā tad varēja sasūtīt to statistiku un papildināt albumu par velti, bet ja bija vairāk tad jau kredītu tāpat noņēma... es jau toreiz ar izmantoju izdevību un uzdzinu normālus ciparus... bilžu albūmu nevajadzēs papildināt līdz vecumdienām domāju...

 

Bet tagad kādu mēģinu sazvanīt visu laiku rāda, tīkls aizņemts...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

konkreeti piepisu tele2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sjobriid es, kaa biznesa klients, seezju jau STUNDU, IBIO, UZ HELPDESKA TAALRUNJA!

nu jau tas ir princips!

es dabuusju jamos, mlje!

un to muzicjku iespraudiisju jamiem tur, kur saule neiespiid!!!!!!!!!!!!!!!1

blje!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Njā, iedomājos kas būs jāmaksā tai Tele par starsavienojumiem :) . Kam negadās ... Interesanti kādi ir atbildīgo ģimji , šobrīd ... Obščem tā jautrā komanda dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

nu pāris purni no tele2 toč meklēs jaunu darbu rīt! :mrgreen:

 

a kāds šodien ir meiģinājis pa 2ls nopirkt jaunu karti un par miljonu zvanīties un sūtīties, visdrīzāk jau ka šodien jaunos numurus neakceptēs un papildināt ar diez vai varēs, ja jau pat kredītu nevar pārbaudīt!

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

heelp man izlaadeejaas vecais noki,a nevaru vairs pazvaniit!!! ladeetaajs nav, jaameklee sheemas, lai var salodeet uzsb ericsona ar austinjaam

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu ta taa, esmu tele2 klients jau kopsj smidres laikiem, nu jau buus kaadi sesji gadi

skaitos biznesa klients, un NC patiesiibaa var nobaaleet manu reekjinu prieksjaa....

mhhhh

 

peec stundas ekselentaas muzikas ausiis tika savienots ar supportu

un tagad teiksju ljoti iisi!

JUUS, GRvarenNIE ZZ SANTIIMPISEEJI, STJOB JUUS NOSPRAAGTU SKRAIDOT AR SAVAAM GRJOBENNAJAAM SIMKARTEEM NO VIENA KIOSKA LIDZ OTRAM!!!!!!!!!!!!!!!

NOSPRAAGTU UN SAPUUTU TAI PASJAA VIETAA!!!!!!!!!!!!!!!!

BLJEDJ, TIKAI DEEL JUMS, KROPLI, NEVAR PAZVANIIT TAD, KAD VAJAG

pisuki, mljedj!!!!!!!!!!!!!

baj ze vej - un tie, kuri uz to veel publiski pamudina (ToKra) vareetu visu atlikusjo dziivi uz mieta seedeet!!!!

un nejāj mani jamo piedaavaata kompensaacija, bljedj!

jamo taa saucamajaa inzjenierdienestaa straadaa taipa tik ljoti iecieniitaa jaunatne, mljeeee

taadi kaa sasa, snjaga, dupsis un paareejie slimu cilvēku!!!!!

bljedj, veel kkaadu kompensaqaciju uzdrosjinaas piedaavaat, ibio

aanusaa var iesmeereet savu kompensaaciju kopaa ar visiem jobenno zivju piseejiem!

blje!

tad, kad reklaamas jaasuuta, tad viss ok, kkaadi suuda nevienam nevajadziigi atgaadinaajumi utt

bljedj!

un par tiikla, bljedj, "modernizaaciju" nevar pazinjot!!!!

blje, jobennijs lattelecom MEENESI ieprieksj briidina par iespeejamiem sakaru trauceejumiem.....

karo4e - mirstiet visi sukas zz piseeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Kāds mums laikam šonakt nedaudz nokaitināts. :D D_L vai ir notikusi kāda nelaime? Nebļausties un iedzer alu.

Link to comment
Share on other sites

Mnjā, man te drīzāk nekas neiet. Pa brīžiem ne pazvanīt var, ne SMS nosūtīt, ne pat kredītu paskatīties. Tīkla kļūda...

Link to comment
Share on other sites

D_L labāk kāds 0.7 noderētu, kaut gan izskatās ka viens jau ir iztukšots! :???:

kādēļ gan zz santīmpisekļiem neizmantot šo izdevību, vēl labāk par zz 0 tarifa karti! :-D

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaada, blje, nelaime

nah, kaartiigs biznesa dariijums var norauties, ibio

 

 

kādēļ gan neizmantot šo izdevību, vēl labāk par zz 0 tarifa karti! :-D

o, mlje, vie3ns santiimpisja pieteicaas.....

mirsti, maita, kopaa ar visiem saviem zz/amigo/okartes/un kaa tur veel tp puspisto karsju laiziitaajiem!

Link to comment
Share on other sites

to DL

a kāda karte Tev ir? ar ZZ? es jau šādi daru tikai, lai vinjiem atriebtos, par šiem šodienas kļkiem! nejau man tos latinjus baig vajag, bet gan principa peec, ja jau vinji nevar nodrosinaat ar kvalitatiivu sakaru paarraidi, tad lai par to samaksaa!!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

to DL

a kāda karte Tev ir? ar ZZ? es jau šādi daru tikai, lai vinjiem atriebtos, par šiem šodienas kļkiem! nejau man tos latinjus baig vajag, bet gan principa peec, ja jau vinji nevar nodrosinaat ar kvalitatiivu sakaru paarraidi, tad lai par to samaksaa!!

tu, blje, jobennij siikais spamer, mlje!!!

KAADA, IBIO, ZZ!?

LAI TEV TAAS ZZ ASAKA TAISNAJA ZARNAA IESPRUUST!!!!

arii par tavu datuves topic!

ir cilveeki, kuri nedziivo no mammas kabatasnaudas un telefonu izmanto darbam....

invalīds tu siikais!

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

D_L labi es saprotu, ka sašutums un dusmas ir un ka darījums var sorvatsa, bet neizgāz visu uz apkārtējiem. šodien pa dienu visu nenokārtoto nokārtosi.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ok, sazvani manu biznespartneri iejsj swe un paluudz, lai nekaveejoties nosuuta man vajadziigo dokumentu paketi uz mailu

man jamo 7 no riita vajag!

Link to comment
Share on other sites

es starp citu straadaaju, un pats pelnu naudu, un ja jau tev nav zz, tad par ko saspringsti? paareejiem operatoriemjau viss iet!!

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Es jau labprāt, bet arī man ir TELE2 patstāvīgais pieslēgums un arī man tāpat kā tev neiet nekas un sazvanīt nevienu nespēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaa jau teicu, deelj jobennajiem santiimpisjiem teles tiikls ir totaalaa daunaa

mljedj, un es maksaaju pamatiigus reekjinus un balstos uz telefona sakariem

drosji, ka taads neesmu viens....

diemzjeel vakaraa tiesji radaas neatliekama vajadziiba sjo lietu nokaartot....

un to sajaaja visaadi lameri, krelini kikisi un paareejie pienapuisjelji...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

es starp citu straadaaju, un pats pelnu naudu, un ja jau tev nav zz, tad par ko saspringsti? paareejiem operatoriemjau viss iet!!

kikis, lasi leeni un pa burtiem

EJ na**j!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

es starp citu straadaaju, un pats pelnu naudu, un ja jau tev nav zz, tad par ko saspringsti? paareejiem operatoriemjau viss iet!!

 

 

Piedodiet nenoturējos. Umņik un zem kā Tev liekas ir Tava dievinātā ZZ? Tā kā zem Tele2. Vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

http://datuve.lv/forums/49790/AHTUNG_AHTUN...zvanit_pa_bŗivu

jobennaa kroplja topic....

par to, ka es atklaati pateicu, kas vinjsj ir - atraavu datuvee kaarteejo banu, mhhhh

viens ir skaidrs - kropljie tiinji, kuriem nav pienaakumu, nav smadzenju, nav naakotnes - sjie uunikumi ir tik pat gudru pustaisiito pilsonju sapnis

khmmm, taip, protams no darba deveeja viedoklja ar stulbiem auniem galaa tikt ir vienkaarsjaak

kaarteejais preved tev....

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Es ar abām rokām saprotu D_L ārdīšanos. šitādu puišeļu dēļ, kas tagad uzzinājuši, ka nu ir bezbožnaja haļava skrien uz kiosku pēc kartiņām, tāpēc tīklam arī gļuki ir.

Link to comment
Share on other sites

a nah**j d***t uz kaut kādiem santīmpisējiem ja tele2 pats vainīgs, ka nevar savu sistēmu normāli sakārtot!psc!! :idea: :idea: ta nu gan atradis uz ko dusmas izgāzt!

Link to comment
Share on other sites

nejau muusu deelj vinjie kljuki, bet vinju deelj mums naak naudinja!!

kljuki saakaas šoriit ap pus 12, kad pazuda gprs! un par ko taadu man neviens nebij pazinjojis, ka buus kaadi paaraavumi!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Lameriz, es tev noveelu tanii briidii, kad tu buusi noliecies kurpjusnjori sasiet, sanjemt 25 cm locekli vienā vietā!

un pats buusi vainiigs, nefig kurpes ar snjoreem neesaat!

saprati, daun?

kaut gan nez vai - tev liidz saprasjanai kaa liidz plutona orbiitai.....

 

nejau muusu deelj vinjie kljuki, bet vinju deelj mums naak naudinja!!

un sjitais vispaari psc

tyaip, pajem tak sjito kadru uz savu kantori!

jams buus ideaals darbinieks!

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

nejau muusu deelj vinjie kljuki, bet vinju deelj mums naak naudinja!!

kljuki saakaas šoriit ap pus 12, kad pazuda gprs! un par ko taadu man neviens nebij pazinjojis, ka buus kaadi paaraavumi!

 

Kas tie tādi kljuki? Tu domā viņi rodas paši no sevis? Tie rodas haļaviščiku kuri vēlas nokačāt pēc iespējas vairāk dēļ. Tādu kā Tu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

tādā gadījumā pēc tavas debīlās loģikas uz manām kurpēm jabūt raksītam, ka gribu 25cm locekli! psc! jo tieši to tele2 grib un ir pelnījuši, ka tādas kurpes ražo!

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...