Jump to content

samsung LE32M87BD


Prime
 Share

Recommended Posts

Jautaajumi ir taadi:

 

1)kuram ir taads LCD tv 32,37,40,46 vai 52 collas?

 

2) kaa uz vinja var nokjert Hannu?

 

3)man kjer tikai LNT,TV5,LTV1,LTV2,LR1,LR2 un SWH, kaa dabuut paareejos kanaalus?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Vakar TVNETā bija raksts par Hannu Digital izcilajiem panākumiem digitālajā apraidē. Dzīvoju 3 km. attālumā no Zaķusalas torņa un ar istabas decimetru antenu vairāk par 20 kanāliem uzķert nevaru, kāda trešdaļa kanālu vienmēr ar traucējumiem. Man tas pasākums šķiet ļoti apšaubāms, ja pēc trim mēnešiem tā arī nav nekāda sakarīga informācija ne par patreizējo situāciju, ne vēl jo vairāk par tuvākajā nākotnē lietotājiem nepieciešamajiem uztvērējiem un to kodēšanas veidiem.

Link to comment
Share on other sites

Vakar TVNETā bija raksts par Hannu Digital izcilajiem panākumiem digitālajā apraidē. Dzīvoju 3 km. attālumā no Zaķusalas torņa un ar istabas decimetru antenu vairāk par 20 kanāliem uzķert nevaru, kāda trešdaļa kanālu vienmēr ar traucējumiem. Man tas pasākums šķiet ļoti apšaubāms, ja pēc trim mēnešiem tā arī nav nekāda sakarīga informācija ne par patreizējo situāciju, ne vēl jo vairāk par tuvākajā nākotnē lietotājiem nepieciešamajiem uztvērējiem un to kodēšanas veidiem.

tad jau tev jaiet te http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=79826

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...