Jump to content

S-video connet to TV


grizzly
 Share

Recommended Posts

Man radās tāda problēma, es nopirku jaunu portatīvo datoru viņam virsū stāv Windows Vista. Un man tagad portatīvais japieslēdz pie TV bet es newaru to izdarīt jo dators vienkārši neatrod to datoru. Es izmantoju S- video izeju. Ja jus zinat kas varetu but par vainu ludzu raxtat :(

Link to comment
Share on other sites

tieši, otrādi, nevis tv neatrod pc,bet pc drīzāk neatrod tv. Tev jāskatās videokartes propertijos, uzreiz jau tv nerādīs ja pieslēgsi, viss vēl jāsaštellē, b-pal vai g-pal vai arī nstc jāuzliek un viss pārējais

Link to comment
Share on other sites

Guest faronss

Skaties Displj rekvizītos. Atkarībā no kartes tur būs kas vajaga . Kad savieno s-video izslēdz un ieslēdz to ar ko savienoji. Mošk ar draiveriem ne tā.

Link to comment
Share on other sites

hmz displeja rekviziitos kur jauzstaada jauns displejs kā es viņu ieslēdzu uzspiežu apply viņš pats uzreiz izrubās, kas tur par vainu varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāda starpība priekš s-video - G vai B? Skaņa taču iet nemodulēta.

Autoram - par videokarti gan varēji drusku sīkāk pastāstīt, vismaz - ATI vai nVidia.

Link to comment
Share on other sites

Guest faronss

VISTAI- Detect missing display kautkā tamlīdzīgi. Tev nav aktivizēts s-video kā (primary).

Link to comment
Share on other sites

Guest faronss

NVIDEA elementāri. ej uz kantrol paneli UN NVIDEA DESKTOP MANAGER tālāk jau pats sapratīsi.

NVIDEA vai NVIDIA

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...