Jump to content

izšķirošais lēmums (Philips 37PFL7662D/12 vs 7862d) bet sanāca 32PFL7562D


kikiss
 Share

Recommended Posts

37 collu izveeleejos, jo vinjam ir full HD,

bet pilniibaa man pietiktu ar 32 colaam. jo skatiisanaas attaalums nav arii paaraak liels!

paliidizet izlemt galiigo leemumu, riit iegādāšos,

tik vēl arī nezinu iveikalaa, vai tehnolanda!

i veikalaanau riskanti pirkt šādas preces? es atrodos liepāja, unja kas notiek, ta pasam javed uz garantiju!

Labots - kikiss
Link to comment
Share on other sites

Par to attaalumu, cik tad tas ir liels?

Jp ekraans nekad nebuus par lielu :mrgreen:

(aatri pierod)

 

 

nu, pie šāda istabas iekārtojuma bik pāri pa 2m, bet driizumā tik pārkārtots, tad sanāks tie 3-4m. bet tas tik drīz nenotiks laikam!

Link to comment
Share on other sites

Saakot no 3+ metriem arii 42" shkjiet par mazu! (no personiigaas pieredzes)

Gruuti ko ieteikt par 2m, nekad tik tuvu tv neesmu seedeejis :roll:

Parasti iesaka reekjinaat taa - tv diagonaale x ~3

Link to comment
Share on other sites

taapee jau visu laiku domaaju par 32, bet tad atradu full hd pa visai pienjemamu cenu, takā es pērku kredītā, tad tie 200ls neko daudz neizsaka,unitkā arī, ja pārkārtoju istau, vaiparceļos citur uz dzīvi, un sanāk tie 5m, tad atkal tie 32collas liksies pa maz!

a no tehniskās puses viņiem laikam neko liela atskirībanau vienigi 32 colaam naak usb vieta un reakcijas laika irpa 2 mazāks(4ms)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Kredītā... Parēķini cik pārmaksāsi kredītā. Ieguvējs jau noteikti nebūsi. Par tiem pieaudzētajiem %, kurus tev nāksis atdod zviedru banķieriem, var uzreiz nopirkt labāku aparātu.

 

Bet ko ta tu ar full hd (1080p) skatīsies?

Link to comment
Share on other sites

Kredītā... Parēķini cik pārmaksāsi kredītā. Ieguvējs jau noteikti nebūsi. Par tiem pieaudzētajiem %, kurus tev nāksis atdod zviedru banķieriem, var uzreiz nopirkt labāku aparātu.

 

Bet ko ta tu ar full hd (1080p) skatīsies?

 

krediitu domaaju atmaksat pa kadiem 3 menesiem jau! jajau njemtu uzreiz sanaaktu atdod visu menesa algu gandriz, sakrāt arī nesanak!

 

doma ar ir velak iegadaties kadu hd kinozali uzkuras ta varetu lupit "zilos" diskus!

 

itka ja, uz doto momentu liela tolka nav no hd, bet taka tv perku vismaz uz 5 gadiem, tad varbut pec 5 gadien hd bus nepieciesams!

tape jau es nevaru izšķirties starp šiem diviem!

Link to comment
Share on other sites

Nav jēgas domāt ko skatīsies pēc 5 gadiem, bet reāli paštuko, kas ir nepieciešamas tagad. Kamēr mēs varēsim vienkārši aiziet uz nomu un paņemt 5 zilos diskus, tikmēr tehnoloģijas nomainīsies.

P.S. 2m priekš 37" ir mazohisms!

Link to comment
Share on other sites

Televīzors normāli kalpo 5-10 gadus, tāpēc paņemt labāko ko var atļauties šodien ir jēdzīga lieta, bet tam blue-ray diskus var jau nopirkt rīgas veikalos(Dominas prismā tādi jau bija redzēti), pie tam to verķi var izmantot arī kā normālu lielu monitoru

Link to comment
Share on other sites

nu bet, kuram tad ir labāks attēls? ja neskatās uz to ka man jāsk';atās no tiem 2 metriem(tas ir sezot pie PC, gultā guļot sanāk 3,2m)

bet attēla kvalitāte tam 37 colām ir labāka kā tam 32 colaām? parametri itkā pārs tam ir mazāki, kā 32colaam.

Link to comment
Share on other sites

nu tad OK peec stundas braucu pakalj, ja sodienvareeshu dabuut krediitu(nav izzinja no darba) tad vqkaraa jau padaliisos iespaidos par pirkumu

a neviens cits jau sajaa cenu robezhaa liidz 900Ls laikam nav labaaks, sis i videeji no 650 - 700Ls

Link to comment
Share on other sites

EEE, televizors 10-15 gadus kalpoja tais laikos, kad VEFa telefons kalpoja 30 gadus un ar vienu autiņu brauca visu mūžu. Mūsdienās, kad mobiļņiku maina reizi pusgadā, autiņu reizi pāris gados, telvizori vairāk par pieciem gadiem nevelk. Var jau būt, ka tas aparāts arī izvilks ilgāk, bet bildes kvalitāte, salīdzinājumā ar jaunajiem tā laika modeliem, nebūs baudāma un tā kā tā būs jāpēk jauns TV. Viss stabili bija ar CRT TV, kurus vienkārši nebija iespējams uzlabot, bet modernie plakanie TV savā attīstībā ir tikai bērnu autiņos.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ei nu, lētāk. Amazon ir izdevīgs tikai tad, kad prece nav dabūjama tepat uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

iepirku 37 9 seerijas filipu ;) skatos ~3-4m attaalumaa ;) tuvaak veel skatoties var redzeet kabelj TV "priekshrociibas" ;) 32 domaajaams buus griesti ;) viennoziimiigi njem 7862d ;) reakcijas laiks aatrs u.t.t ;) a full HD ... esmu meegjinaajis filma ~15-20GB ;) cik zinu Liepaajaa ar netu nav tik labi kaa Riigaa ;)

man skjiet peerc ineta veikalaa, jo veicii vismaz paarmaxaasi 100Ls ;)

jeurushops bij arii Liepaajaa ja nekljuudos ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

liepaajaa kautkaads euroshop buudinja ir, a tur ko dara? var pasuutiit no neta, vai kaa, neesmu tur bijis!

man tik bail par garantiju peerkot iveikalaa, jo ja kautkas, tad ar visutv uz riigu( vai arii tanii euroshop buudinja kautko var nokaartot?)

paskatiisos pa cik atskiras cena tehnolandaa un euroshopaa!

man veel tehnolanda ir pagaidam 3% skidka japanjmeshu tv, tad nakaman busj au 5% :grin:

Link to comment
Share on other sites

nezinu peedeejaa laikaa tehniku peerku tikai netaa :-D mobam handsfree sapliisa, nomainiija ;)

a tu aizstaigaa uz to budku un noskaidro kas un kaa ;)

a vienkaarshaak panjem un uzzvani tam kantorim ;)

p.s. Liepaajaa arii Shautra (blaukus kurzemei) arii nodarbojas ar Philips tv ;)

Link to comment
Share on other sites

a šautra baig pacelj cenu

uzliekbaigos uzcenojumus, jo ja saliidzina šautru ar to pašu tehnoland,

veļas automāts wirpool šautrā bij pa 25ls dārgāgs neka TL, veel laika kaadu pustundu !

Link to comment
Share on other sites

:oops:

sorry visiem 7862 faniem,

man pasam liels kauns par manu likrocību, es netīšām :cry: pērkot šo modeli esmu nopircis 7562D

cik esmu uzspejis pameklet, tad lauikam sis ir baig vecais modelis!

pērkot isatigaju visus veikalus, divos tik atradu, un tur kur pirku stāv'ja abi blakus, šiltītes bij pa vidu saliktas, pārdevējamparādiju uz kuru vēlos, bet nenosaucu modeli,

viņs visuātri nokārtija,kredītu dabuju, vedod mājās garantijā pamanīju ka 8 vieta ir 5 :-(

ja nebutu njemis kredita butu vedis atpakalj, bet ko ta nu vairs!

tiko izpakoju , par rez padoshu zinju!

mošk kādam jau i šis modelis? kādi + un -??

jānomaksā kredīts, un jāņem cits!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Didzis, televizors tiešām normāli kalpo 5-10 gadus, mobīlais vismaz man kādus 1.5-2.0 gadus, mašīna 5-10gadus, šie termiņi ir reāli, jo pēc to pārsniegšanas dažos gadījumos remonta izmaksas pārsniedz saprāta griestus, un lētāk ir nopirkt jaunāku mantu, kaut gan ne vienmēr

Link to comment
Share on other sites

papeetiiju ;) nu nav jau tik traki ;) +/- viss i ;) ja 8ms normaali pavelk spraadzienus skreejienus u.t.t ;) tad viss i k ;) ljoti saapiiga shii teema i samsung teljuku iipashniekiem ;)

Link to comment
Share on other sites

nu jaa.. tik traki izskatās ka nav! un cena ar ciešama 619Ls! tik šo nocēla no stenda, tākā nez, cik ilgi tas jau tur rādījis!

kabeļtelevīzijas kanālu(ostkom) rāda PERFEKTI

šim tik nav USB toties i PC ieeja!

bišk jāparokas vēl pa meny, mošk kautko var vēl uzstellēt!

Link to comment
Share on other sites

silts ieteikums ja maajaa i PC ;) aizmirstam to USB piesleegvietu ;) nopeerkam kabeliiti hdmi-dvi un viss i bumbaas ;) protams videokartiiti vajadzees mazliet jaunaaku ;)

Link to comment
Share on other sites

nu ja , tas usb jau nav tik svarīgs!

a ap cik varetu maksat tas cabelis

DVI uz HDMI?

un diez kā šim labāk butu pieslēgt 5.1 audio sistēmu? jo esošā skaņa apmierina tikai pa kadiem 80%

un kāds nevarētu paskaidrot ko nozīmē uz pults ambilight? itkā tras i aizmugures apgaismojums, bet spiežot nekas nemainās, ta mošk šim modelim tāds nav?

Link to comment
Share on other sites

DVI > HDMI kabeļi ar īpašu lētumu nekad nav izcēlušies (padsmit lati), bet tas nav atkarīgs, kādu teļuku Tu nopērc. Tā 5.1 sistēma Tev jāslēdz pie kompja vai DVD atskaņotāja. Citādi, nekādu problēmu...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

DVI > HDMI kabeļi ar īpašu lētumu nekad nav izcēlušies (padsmit lati), bet tas nav atkarīgs, kādu teļuku Tu nopērc. Tā 5.1 sistēma Tev jāslēdz pie kompja vai DVD atskaņotāja. Citādi, nekādu problēmu...

 

dvd nav taada iespeeju pieslegt triis 3,5 mm stereo!

mošk i kādas pārejas lai varētu?

 

pie bildes esmu pieradis jau, un izskatās tīri ciešami, patvarētu teik ka OK!! ;-)

Link to comment
Share on other sites

ko tur daudz domaa.. ja tevi neapmierina prece, ved atpakalj uz veikalu. JO latvijas likumdoshanaa ir taads punkts, ka jebkuru (iznjemot higenas preces) vari 14 dienu laikaa atgriezt atpakalj, kaut taadeelj vien, ka tev vinjsh nepatiik. un bez mazaakajiem iebildumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izlasi manuāli, šim modelim aprakstā nekur nav minēts Ambilight.

Pults droši vien viena visai sērijai, tāpēc arī tur ir tā poga.

Kur tu gribi jamam pieslēgt 5.1? Tam televizoram nav 5.1

 

q64silver - esi sūtījis no amazon, ka vari tā teikt? Blu-Ray un HD-DVD ar visu piegādi no jeņķlandes maksā lētāk nekā te nopērkamie. Un izvēle ir liela. Te ir jēga pirkt blokbasterus vulgaris nuz DVD, kuri tiešām jau maksā tīri saprātīgi.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Meh. Un kurš te pieminēja AudioCD? Runa bija par DVD vai BD un HD-DVD

Taču, ja gribēsies kaut ko eksotisku no Audio CD, un netā to nevar atrast, tad atliek tikai amazon, jo vietējo veikalu pasūtīšanas sistēma nav progresējusi kopš 90-to sākuma :)

Link to comment
Share on other sites

DVD - praktiski jebkurš Eiropas pleijeris spēlē NTSC diskus. Un reģioni arī sen vairs nav problēma. Pat brendu aparātiem.

HD-DVD - reģionu vispār nav. Par NTSC - sk. DVD

Blu-Ray - 3 reģioni un biedrs Prime jau minēja, ka ir BD pleijeri, kuri spēlē visus. Par NTSC - sk. HD-DVD :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Starp citu, vai kāds mēģinājis savai PS3 barot NTSC filmas un spēles, pasūtītas Amazon.com? Saka, ka zonas uz PS3 neattiecas. Pie amīšiem cenas zemākas tam visam materiālam... ieskaitot piegādes izmaksas...

Link to comment
Share on other sites

a kaa ta sanaak ar krediitu, ja es aiznesu atpakalj? man ta sanaak ka tikuntaa jaamaksaa??

bišk pa veelu ieraudziiju ka ne tas modelis, kad jau vedu maajaas, un veikals tanii jau ar bij ciet!!!

a tas reaali, ka 14 dienu laikaa pienjem atpakalj??

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, vai kāds mēģinājis savai PS3 barot NTSC filmas un spēles, pasūtītas Amazon.com? Saka, ka zonas uz PS3 neattiecas. Pie amīšiem cenas zemākas tam visam materiālam... ieskaitot piegādes izmaksas...

Neesi naivs. Visi baro savus PS3 un HDTV ar netā novilktājiem "HD" ripiem. Diskus pērk tikai bagāti idioti...

 

kikis - nu vispirms vari uzzvanīt veikalam un apstāstīt savu pretenziju civilizēti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...