Jump to content

Mājas kinozāle ar USB un HDMI


GAFO22
 Share

Recommended Posts

Gribētos iepirkt mājas kinozāli ar USB un HDMI, izvēle ir kritusi uz šiem 2 variantiem:

Panasonic SC-PT850E-K

http://www2.220.lv/product?p=27293&lan...220&ob=name

 

un

 

Pioneer DCS-370

http://www2.220.lv/product?p=27259&lan...220&ob=name

 

Varbūt kādam ir, var padalīties iespaidos :shock:

 

Gribēju uzzināt kā tur ir ar to USB, var tur pieslēgt flashu vai ārējo HDD, lai varētu skatīties filmas Divx / Xvid. Parasti visiem aprakstos rakstīts, ka domāts mp3 vai bildīšu skatīšanai, bet citur forumos it kā raksta, ka var ar Divx filmas caur turieni rullēt :?:

 

Un kā ir ar Xvid viņi lasa?

 

Varbūt kāds var ieteikt kādu labāku variantu cenā līdz 300Ls

Link to comment
Share on other sites

Teiksim Pioneer DV-600 atpazina ārējo HDD bet garantijas nav. Ar xvidiem ir tā, ja nav enkodēti "ar izvirtībām" tad rāda, taču ja lieto visas kodeka fīčas, tad mēdz raustīties.

Link to comment
Share on other sites

Nav atšķirības vai tu filmu skaties no HDD vai kad no ierakstītas matricas? Kaut kur iepriekš lasīju, ka raksta, ka no HDD varot raustīties.

Link to comment
Share on other sites

Domā ar galvu.

DVD ir ISO/UDF failu sistēma.

USB Fleškai - FAT32/NTFS

HDD - FAT32/NTFS

 

Neviens standarts neprasa, lai DVD pleijeris prastu lasīt FAT32/NTFS. Garantijas tam nav, to var uzzināt tikai lasot attiecīgus reviewus netā, vai pašrocīgi testējot.

 

Video no USB/HDD var raustīties ja pleijeris nevar pietiekami ātri nolasīt datus caur USB. Tā var būt problēma failiem ar lielu bitreitu.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Saproti, par šo tēmu domas dalās - vieni saka, ka viss OK, citi žēlojas. Kā kuram pleijerim.

Galu galā, netā var novilkt pavisam legālu divx test CD un notestēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

caur usb ljoti normaali var skatiities divx-nav probleemu-muuzika tas pats par seviim taapat kaa jpg iet bez probleemaam.

p.s bet izmeegjinaaju dvd_ts failus pamociit-bilde no saakumaa itkaa ieskreejaas-peec mirkliisha raadiija cieshami-bet skanja bl...e----raustaas.

p.s pasuutiiju mediapleijeri ar hdd-punkts.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

philips

bet man tie katru dienu ir deguna priekshaa un esmu tos izproveejies liidz riebumam-un nonaacu pie secinaajuma ka tomeer par media pleijeri nekas labaaks uz shobriidi nav:)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

pashlaik-esmu pasuutiijis popcorn hour.

cena paliela bet nu cerams ka ataisnos savu neshpetno veertiibu:)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

Ja jau tu tik daudz no viņiem esi testējis, kā tur ir tām LG kinozālēm. Nav galīgi s..i?

katraa zinjaa lg nav tik kapriizi kaa samsung un sony aparaati uz dazhaadu formaatu nolasiishanu,

bet vislabaak gandriiz jebko sagremo philips aparaati-tas nu ir toch.

var njemt jebko-jo maajaas tev buus taa laime izbaudiit ar aparaatu divvientuliibu un nebuus iespeejas saliidzinaat:)

Link to comment
Share on other sites

es arī gaidu kad pie mums veikalos būs DVD playeri ar USB2 ieeju un pa saprātīgām cenām. USB1.1 nevar nodrošināt ātrumu pat priekš DivX filmām, nemaz nerunājot par kvalitatīvākiem video... Līdz ar to visiem DVD playeriem, kas šobrīd pārdošanā LV, caur USB var tikai JPG bildītes un mp3 muzičku laist no ārējiem datu nesējiem...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

es arī gaidu kad pie mums veikalos būs DVD playeri ar USB2 ieeju un pa saprātīgām cenām. USB1.1 nevar nodrošināt ātrumu pat priekš DivX filmām, nemaz nerunājot par kvalitatīvākiem video... Līdz ar to visiem DVD playeriem, kas šobrīd pārdošanā LV, caur USB var tikai JPG bildītes un mp3 muzičku laist no ārējiem datu nesējiem...

lapais tu kautko jauc!

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tu tik daudz no viņiem esi testējis, kā tur ir tām LG kinozālēm. Nav galīgi s..i?

 

Iespeejams, ka kljuudos, bet cenaa ap +/- 300 visas taas "kinozaales" ir meesli skanjas zinjaa.

Draugs nopirka kko liidziigu shim LG komplektam, centra skaljrunis sapliisis..

Klausoties stereo rezhiimaa kkaadus tur koncertus, skanja arii nerullee. Vopshem manas domas, ka taa ir veejaa izsviesta nauda. Ja vien zilonis nav uz ausiim uzkaapis, tad nozheelosi taadu pirkumu (nu un ja TIKAI filmaam, tad arii varbuut ir ok).

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Bet rekur tam LG aparātam tieši pierakstīts, ka ar USB Plus fīču tipa lasa Divx.

Bet vai tas ārējo HDD pazīst? Bija viens Samsung aparāts ar USB 2.0, bet tas HDD nepazina.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

to Lapais

Bet rekur tam LG aparātam tieši pierakstīts, ka ar USB Plus fīču tipa lasa Divx.

zini, kautkā neticas... Mani ir ārējais DVD draivs (caur USB) un piemaucot to pie kompja kuram nav USB2, tikai parastais USB, DivX (kā arī visus citus video) rāda ar baigo slaidšovu... DVD draivs teicamas kvalitātes, CD (DVD) matricas ar nav nojātas, kompis arī pietekošs priekš filmu skatīšanās (P4 1,7GHz, 768 RAM, 64M Video). Ierakstu to *.avi USB Flashā un tas pats...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

zini, kautkā neticas... Mani ir ārējais DVD draivs (caur USB) un piemaucot to pie kompja kuram nav USB2, tikai parastais USB, DivX (kā arī visus citus video) rāda ar baigo slaidšovu... DVD draivs teicamas kvalitātes, CD (DVD) matricas ar nav nojātas, kompis arī pietekošs priekš filmu skatīšanās (P4 1,7GHz, 768 RAM, 64M Video). Ierakstu to *.avi USB Flashā un tas pats...

lapais tu taksh nemaz neesi izmeegjinaajis vai iet caur usb uz dvd-bet jau apgalvo ka neiet-kur logjika?

p.s nupat tu pateici"kautkaa neticaas"-taatad neesi meegjinaajis-bet es esmu-man viss iet :)

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

USB version 1.1 provides a dual speed 1.5/12 Mbps connection.

USB version 2.0 adds 480 Mbps as a third speed to the previous speeds offered in version 1.1.

Link to comment
Share on other sites

ja DivX fails ir ~700MB un filma ir ~70min, tad jamam jāspēj izlaist 10MB/min. It kā jau vajadzētu spēt, bet kāpēc tad raustās?

Man iznāca parunāties ar pārdevēju sadzīves tehnikas nodaļā, kur tirgo DVD playerus diegan lielā klāstā, tad šis stāstīja ka tīri intereses pēc esot testējuši visus DVD ar USB ieejām uz spēju lasīt filmas no ārējā HDD. Un uz to brīdi (~ap ziemassvētkiem) nav atradies neviens aparāts, kurš to spētu.

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

nekas neraustaas-panjem usb flashku un atbrauc ciemos-pieraadiishu ka nekas neraustaas:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...