Jump to content

Kuru no LCD TV?


KenY
 Share

Recommended Posts

To keny

 

 

ko grasies ar tv dariit, pie kaa sleegt?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Fido tu laikam joko...:+)

Es to pashu TV JAUNU varu pa 285 Ls nopirkt. Esi dzirdejis faktu, ka nopirktai preicei cena krīt 15%-25%? Un tu man pa 5 Ls letāk gribi atdot.

Nē, paldies!

 

Pārsvarā TV parastā antena, iespejams vēlāk VIASAT. Nu un kādu raliju no PC arī gribas paspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

19 collas???Eto ne serjozno!!!! Kaada jeega no taa teluka,tad jau labaak pa saadu naudu var nopirkt loti labu 19 collu monitoru(nu un veel+TVkarti ieksh PC) ar krietni jo krietni labaakiem parametriem

Link to comment
Share on other sites

Nevienu no minētajiem

 

Pa ~200 ls sanāk normāls 20'' monitors + ārējais tv tūners.

 

 

Būs gan tv, gan monitors priekš PC

 

Attiecīgi ja naudas vairāk - lielāks un labāks monis.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir, ka LCD monitoriem ir daudz augstāka kvalitāte par tāda paša izmēra TV. Ja vajag kvalitatīvu bildi, tad pērc veco labo CRT televizoru par smieklu naudu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir LCD + aareejais TV tuners ( analogais + digitaalais ). Ljoti eerti, tunera kastei PC sleedzas klaat, kaa arii banaani un s-video. Tiesa, tumbas jaapeerk atsevishkji, bet ir pieejamas arii pa 13Ls ar visu sub'u, ja girbas dikti pa leeto.

Labots - jsr
Link to comment
Share on other sites

Es tak tev arii piedavaju jaunu! pilniba iepakotu! Ar garantiju no datuma no kura pirks, un ar čeku ta paša datuma.

 

Pat varu pa 275 pardot! 35 ls ir verts delj tada izmera piemaksat!

Labots - fido
Link to comment
Share on other sites

Naudu par LCD TV ir veerts atdot tikai saakot ar 32".Es sen atpakal nopirku 37"LCD,no saakuma likaas,ka taas 37 collas buus pa lielu,bet pec tam nozeeloju,ka labaak buutu pielicis veel mazliet un nopircis vismaz 40"vai 42"

Vis,kas mazaaks par 32"ir tikai taa - vijeboni prieks virtuves,autobusa,vai auto.Prieks majaam tie mazizmeera LCD TV nav to naudu veerti.Tad jau tiesaam labaak CRT!!!Tas nav praata darbs investeet savus liidzeklus kaut kaadaa kraamaa tikai taapeec,ka tas teljuks luuk ir plakans.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...