Jump to content

Lcd teļukam PIP funkc.


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

LCD TV.

a šamam ir pip funkcija, tip ekrāns ekrānā, kad nepārslēdzot kanālus, mazā lodziņā var paskatīties ko rāda citos.

Nekādi tik nevaru saprast kā jamā darbojas (lasi - to pip ekrāniņu man rāda melnu) , vai pie vainas varētu būt tas, ka izmantoju visparāstāko anteni kopš padomju laikiem kas ir uz jumta? :/

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

man ir pip - picture in picture.

 

nu.. vismaz tam pipam var vairākus inputus norādīd.. pc-analog, HDMI un component.

zinu ka paziņai tas pip's darbojas.. bet herr zin.. šai laikam kabeļTV.

Link to comment
Share on other sites

Tak tev jau teica - tā fīča strādā tikai tad ja ir vēl kāds signāla avots - DVD, SAT etc. Nebūa tā ka varēsi skatīties LTV1 un mazajā lodziņā blenzt TV3, ja abas programmas nāk no parastās anteneas.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais pielietojums tam varētu būt, skatoties DVD / lietojot TV kā datora monitoru nenokavēt savu sen gaidīto seriālu..

 

Vispār jā, kā jau te izteicās, pilnīgi bezjēdzīga lieta :)

Link to comment
Share on other sites

Tak tev jau teica - tā fīča strādā tikai tad ja ir vēl kāds signāla avots - DVD, SAT etc. Nebūa tā ka varēsi skatīties LTV1 un mazajā lodziņā blenzt TV3, ja abas programmas nāk no parastās anteneas.

Atļaušos nepiekrist. Ja teļukam ir 2 tuneri, var skatīties arī 2 kanālus reizē no TV antenas.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. kas tur bezjēdzīgs?

Saku.. pie tā paziņa mājās, kamēr pa vienu kanālu iet reklāmas, pārslēdz citu, tekošo kanālu atstājot mazajā PIP'ā, lai var piefiksēt kad beidzas reklāmas un pārslēgt atpakaļ. Man tāda lieta ļoti patiktos. vienkārši interesē kas tur ko un kā. Nākamnedēļ ņemu VIASAT, tad tas varētu darboties?

Link to comment
Share on other sites

Juutpaudi - no Viasata ies, tjuneris jau slēdzas pie TV caur video.

Nezināju ka esi tāds Roosta fans, ka gribi sponsorēt TV šovos tusējošo čirkaini :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

nezinu kam esmu un neesmu fans. :>

bet šajā miestā kabeļtelevīzijas nav... bet ar LTV1, LTV7, TV3, LNT un TV5 kauč kā biku par īsu liekas.. nekādas saprašanas tajā lietā nav, uz viasata esmu uzķēries reklāmu iespaidā :> ja ir kas labāks padomā - iesakiet! ;)

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Ja miestā nav neta - tad laikam neko labāku ieteikt nevarēs.

Ja esi draugos ar DE, ENG u.c. valodām - ņem FTA komplektu ar 3 galvām un skaties brīvos kanālus.

Ja miestā ir nets - ir varianti, kā caur sateli skatīties ko labāku, piem. HTB+

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nets..nu te ir triatels.. un tad radiolinks.. kur par 512kb/s 12Ls/mēn... citu variantu nav.

hm...FTA.. et čo? Tjip samaksāju vienreiz par visu aparatūru i sjo, nekādu līgumu, abonēšanas maksu, etc? Latvijas kanālus ķers? (tv3, lnt`n`shit?)

cik un kādi aptuveni ir saķerami tie brīvie kanāli?

Link to comment
Share on other sites

FTA- free to air, bezmaksas kanāli, ķeras uz jebkura digitālā tunera.

No Latvijas kanāliem FTA ir tikai TV5 uz Sirius.

Link to comment
Share on other sites

Juutpaudi - cik es sapratu, tu LV kanālus tu arī bez sateļa labi redzi.

Un jā - FTA ir tie kanāli kurus dabon pa brīvu...

Maksāt 28Ls Triatelim par netu priekš sat šāres būs par traku...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

LV kanālus ar parasto antenu man tik tā.. ar dievu uz pusēm rāda.. un bilde uz LCD ar tāda diezgan pabriesmīga izskatās, kā kustīgu krāsojamo grāmatu skatītos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...