Jump to content

LCD PHILIPS 32PFL5322 miinusi


Antons
 Share

Recommended Posts

laabvaakar

 

Bija steidziigi jaaizlemj, kadu LCD tv riit pirkt (ar 32 collam, HD HD ready izkirtspeeja, cenaa liidz 500 ls). luudzu nejautaajiet, kaadeelj taads pirkums jaaizdara sasteigti.

 

izveele krita uz Philips 32PFL5322 - 435 ls. galvenokaart taadeelj, ka riit attieciigajaa veikalaa pieejams.

 

Buutu ljoti prieciigs, ja cilveeki, kas lietojushi sho modeli, vareetu pastaastiit par taa miinusiem (blaavas kraasas, izpluushana un tml), no personiskaas pieredzes. Un ja nu gadiijumaa shii nav pilniigi un galiigi taa labaakaa izveele cenaa liidz 500 ls, tad luudzu iesakiet citu variantu.

 

Tv saakotneeji galvenokaart tiks lietots ar parasto antenu, taatad kanaaliem bez HD izkirtspeejas, bet iespeejams reizeem tiks sleegts pie pc.

 

ceru uz atsauciibu.

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

uzmanies ka nepiepi$, jo vairumnieka cena ir gandrīz tāda pati kā tavējā. par 5čuku, staipīties ar tv??? Kuršs krūmu i-veikals ar to nodarbojas ???

Labots - soks
Link to comment
Share on other sites

Ghopst az. es domaaju HD izkirstspeeju nevis Full HD. mulkiibas sarunaaju

 

 

Soks, neostore. taadam uzticeeties nevar?

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

Plazmas televizors 42PF 7521D 896LVL

Plazmas televizors (Ambilight) 42PF 9631D/10 1008LVL

LCD televizors 42PFL5322/10 791,84LVL

LCD TV 42PFL5522D/12 817,6LVL

LCD televizors 42PFL7682D/12 996,8LVL

LCD televizors 42PFL7762D/12 1008LVL

LCD televizors 42PFL7962D/12 1086,4LVL

LCD televizors (Ambilight) 42PFL9732D/10 1680LVL

 

 

Ghopst az. es domaaju HD izkirstspeeju nevis Full HD.

Soks, neostore. taadam uzticeeties nevar?

 

Ar prieku lasīšu tavus komentārus kā Tevi uzmeta.

 

 

Samsung 32m87 ir ar full HD

 

labāk iesaku tad ņemt 42" un uz augšu ar šādu izšķirtspēju.

 

Kad skatos blu-Ray filmas, man bļin pat aliņš vairs neinteresē, tāda detalizācija. Viens mīnuss gan ir melnajā fonā var redzēt trokšņus, kuri parādās jau filmēšanas brīdī izmantojot lentas ar augstu ISO jūtīgumu.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, vinīgajam , no 32 , pilnā (1080p) ir Sharp 32X20E (vai 32X20RU -krievijas tirgum) un VISS! Bet internetbodēs var izlasīt.... ( nu sakarīgos kantoros dod linku uz ražotāja lapu, bet sūnainos paši skribelē)

Link to comment
Share on other sites

hm te kaut kaads paarpratums vai kas.

 

Tam noskatiitajam modelim izkirtspeelja ir 1366x768 jeb HD. Full HD ar gandriiz 1900x.. man nav nepiecieshams. - sarunaaju mulkiibas.

 

Kaut vaj tas neostors mani uzmestu/neuzmestu, kaads ir viedoklis par attieciigo modeli.?

 

un vai tieshaam Neostore ir tik ljoti neuzticams iveikals? soks, esi piekraapts vai kaa?

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaaa atvainojos.

Pats sajaucu.

 

shis ir HD ready, nevis HD. Man galvaa bij iegaajis ka tie ar 768x ir HD a pashi lielaakie ir Full HD.

 

tizli sanaaca.

 

 

 

jeh jau staav maajaa uz galda. neviens neko nepiekraapa.

 

iesaku tv tiem, kas grib lietot lcd ar parasto antenu. no tuvuma (0 - 2m) protams nav nekas spiidosh, bet taa ap 3 - 4 izskataas pat ljoti labi. kraasas koshas, kontrasts kuuliigs. visi tie aarzemju kanaali - diskoveriji, mtv vispaar izskataas ljoti labi. bet tas ir tikai manupraat. kaads droshvien pie sevis pasmejas par sho.

 

sanaacis veiksmiigs pirkums.

jaaizmeegina tik veel pie pc piedabuut.

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...