Jump to content

LCD vai plazmu?


loon
 Share

Recommended Posts

tātad.

esmu nonācis pie vēlmes iegādāt sev televizoru, tikai nevaru izvēlēties, kādu- izmantots tiks skatoties dvd, tv caur satelītu, slēgts klāt pie pc.

daudz dzirdēts par plazminieku sliktajām īpašībām pēc pāris gadiem, kāds varētu paskaidrot kas un kā tur ir un kāda starpība starp lcd un plazminiekiem, jo esmu dunduks šinī jomā.

enivej, būšu pateicīgs, ja kāds kko zinātu bilst un ieteikt par šādiem modeļiem

 

Samsung LE-46N87BDX

Samsung PS-50Q91HX

Samsung PS-50C91HX

 

vai arī ir kāds cits ieteikums apm cenā 1000-1200 ls (40'-50')??

 

pateicos iepriekš.

un tiem, kas rakstīs, lai palasos iepriekš, paldies, drīkstat nerakstīt, jo uzdodu konkrētus jautājumus, jo nevarēju atrast atbildi uz šiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

samsung ir sarkanaas kraasas paarsaatinaajums, analogais signaals buus nekvalitatiivs, sat arii nebuus pa kruto

SONY ;PHILIPS -tie ir normaali, it seviski philips 7 seerija

no plazmas PIONEER, bet plazmai tomeer ir probleemas

 

vislabaak apskaties visu pats elkor

Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildi! :)

vari ieteikt kādus modeļus? aizgāju uz elkoru, lai apskaidro, bet vai nu tur auni strādā vai vienkārši uz nepareizajiem trāpījos. visi jautājumi kā ar lauzni bija jālauž ārā, bet tāpat neko sakarīgu nesaņēmu..

Link to comment
Share on other sites

Ja nauda nav probleema, tad protams Pioneer.

Kaa arii nav veerts ticeet iipashi vieteejiem review, jo neviens neatziis, ka nopircis suudu :mrgreen:

Vislabaak pamekleet atsauksmes kaadaa avsforumaa or stmh.

Ko tu gribi zinaat? Bildi vari pats savaam aciim apskatiit, bet mulkjiibas sastaatiit ir viegli..

Link to comment
Share on other sites

skatos un brīnos-kontrasts philipsiem un sony par to cenu salīdzinot ar tiem pašiem samsungiem (lcd) kkā traki stipri atšķiras, piem ja samsungam ir 15000:1 tad sony 5000:1, philips 7000:1. ko tas izmaina?

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

skatos un brīnos-kontrasts philipsiem un sony par to cenu salīdzinot ar tiem pašiem samsungiem (lcd) kkā traki stipri atšķiras, piem ja samsungam ir 15000:1 tad sony 5000:1, philips 7000:1. ko tas izmaina?

 

 

samsung ir leetaaks, tehniskie ir labaaki bet tomeer tas naw labs pirkums. par kontrastu - visi melo, dazhi mazaak ..

 

Sony KDL-46W3000 - ja vajag kontrastu, bet tew acis kontrasta liimeni neuztver tik burtiski kaa taws praats P)

Labots - martin9
Link to comment
Share on other sites

sk..

un kas tur bija ar plazminiekiem? kādas īsti problēmas rodas pēc pāris gadiem?

 

padārgs tas sony, kko līdz 1200 gribētos +/-

un kontrasts 1800:1. tādā gadījumā neiebraucu jo zemāks jo labāks? ne tač.?

Labots - loon
Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

mans subjektiivais viedoklis - SONY LCD ap 1200ls bet leetaak - PhilipS es jau kaut ko no SONY pats nemshu ja buus nauda, ja mazaak tad PhilipS

 

par plazmu - nu visi labi zin ka tehnologijas atiistas un probleemu ar plazmu naw bet kaa jau tas dziivee notiek P) nu nopeerc pioneer plazmu un izstaasti kaa ir peec paaris gadiem, tas tieshaam interesees P) bet es neapgalvoju ka plazma garam - patiesiibaa kvalitaate ir un es neesmu plazmu lietojis 2vus gadus lai teiktu - tur naw probleemu pavisam droshi

 

 

tas kontrasta liimenis tieshaam ir taads kaads vinsh ir, patiesiibaa daudzi skataas uz ciparu, tehniskajiem un tad savelk galus uz samsung, protams tas kontrasts naw tik zems jo ir 1800 : 1 (16 000 : 1 - Dynamic) tam konkreetajam modeli. SONY var to atlauties un uzrakstiit reaalus ciparus a tie paareejie samsung raksta DYnamic kontraast

Labots - martin9
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Ja primārais ir bauda (dvd (hd?),kvalitatīvs sat), tad viennozīmīgi plazma.

Un nekāds Samsung un t.t.

 

Ja baidies par tiem `pārs gadiem` plazminiekam, tad parēķini izmaksas pats - Summa / 730 dienas = baudas cena/dienā

 

Ja gribi baudu, par to ir jāmaksā. Šis likums nav atcelts un diez vai tiks atcelts ;)

Link to comment
Share on other sites

par to kontrastu :) paardeveejs arii teica ka visi melo ;) citi vairaak citi mazaak :)

nezinu izveeleejos LCD filipu 9 seeriju ;) ir tiiri neko ;)

Link to comment
Share on other sites

ja izveelas Philips tad ar USB

ik pa briidim vinji izliek jaunu firmware ar siikiem remontiem

kuru var ielaadeet no USB vai no eetera

modeljiem kuriem naf USB lai ielaadeetu no eetera updati naaxies vest paneli uz DE vai UK kur eeteraa vinsh tieshaam tiek paarraidiic

 

pac gan esmu lietojis iepriexeejaas paaudzes 37PF9731

cena pret funkcionalitaati un bildes kvalitaati pagalam neapmierinaaja un es atgriezu paneli atpakalj,

jo nevareeju iedomaaties ka naakamaa paaudze buus bez LAN un video failu speeleeshanas(vecaa kontinenta iemiitniekiem kam taadas fiichas)

Link to comment
Share on other sites

Protams plazma.

Sat TV uz LCD būs pilnīgs sūds, bet uz plazmas tikai sūds. DVD protams uz plazmas pārāks.

Pats pietoju Pioner plazmu. DVD skatoties kaifs, HDTV no kompīša - liels kaifs. Prastā TV pa gabalu, ciešami.

Plazmai problēmas sen ir vēsturē.

Link to comment
Share on other sites

Nav

24p True Cinema to experience home cinema exactly as the director intended

10 Bit Panel

(Nemāku teikt, cik tas viss svarīgi)

Motionflow +100Hz to show fast-moving sequencies with total precision and smoothness, ideal for sports

 

varbūt skaties uz X3000 ? Ja jau esi nodomājis FullHD ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Gudrinieki :lol:

 

1) Draugam ir pirms 5 gadiem pirkta plazma, iet joprojām ka prieks. Turklāt viņš strādā ar bilžu krāsošanu dažādām izdevniecībām un no krāsām šo to saprot.

 

2) Pasaulē ir tikai kādi 3 LCD ekrānu ražotāji, viens no tiem ir Samsung. Sony televizoros ir Samsung ekrāni. Principā teļļuki / monitori vispār ir vienīgā lieta, ko ir vērts ņemt no šā Korejiešu ražotāja.

 

Par pārējiem 2 varu kļūdīties, bet vai viens nebija Philips un otrs... vot aizmirsu :( Sharps laikam.

 

Visi pārējie pērk viņu ekrānus, saķūningo un uzdod par saviem ;)

 

Philips ir ok, ja tā ir 9000 sērija. Pārējais ir širpotrebs ;)

 

 

Skaties pēc izmēra, kādu vajag! Optimāli no ekrāna līdz acij ir jābūt 3 diagonālēm. Lielas plazmas ir lētākas kā lieli LCD

 

Uz plazmas labāk izskatās draņķīgs signāls.

 

Mani šī izvēle mocīja pirms gada, beigās paņēmu no Vdeplus.lv 32" Samsungu par labu cenu. Lai gan tagad saprotu, ka vajadzēja ņemt 37"

 

Bet starpība ar veco 51cm teļļuku vienalga ir graujoša ;)

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nevis Sony izmanto Samsung ekrānus, bet gan Sony un Samsung ir kopīga LCD ekrānu ražotne, tā pat kā Philps un LG.

Link to comment
Share on other sites

Paldies saf, ieviesi man beidzot skaidrību šajā jautājumā ;)

 

Nez Philips 9000 sērijai ir kāds LG analogs?

 

Cik zinu, tad 9000 philips CRT trubas savos aparātos nekautrējoties liek Loewe. Kā ir ar LCD - nezinu, bet pieļauju, ka līdzīgi.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Kas vainas šim eksemplāram?

 

kas vainas? mazs kontrasts, maza izšķirtspēja un pat nav kustību izlīdzināšanas funkcija, kas ir visos 7. un 9. sērijas philips aparātos. tā jau korpuss ir smuks :)

Link to comment
Share on other sites

1. Plazma

2. Izšķirtspēja kā visiem HD redy.

3. Parastajai TV nekādi izlīdzinājumu nepalīdzēs, sūds i sūds, bet plazma defultā to sūdu rāda labāk.

4. DVD lūrot nekadas papildus fīčas nevajag, un plazma ir labāka kinim nekā LCD (vispārzināms un atzīs fakts)

 

Protams šis ir vecs modelis, bet tomēr Pioneer.

Link to comment
Share on other sites

"Parastajai TV nekādi izlīdzinājumu nepalīdzēs"

 

Paskaidro konkrēti, ko Tu ar to domā. Izskatās, ka Tu neesi iebraucis, kam domāta kustību izlīdzināšanas funkcija. To var saprast, jo tā ir reti sastopama lieta. Šobrīd kustību izlīdzināšanu sāk apgūt arī Samsung, Panasonic un Sony (kādus 7 gadus pēc tam kad Philips to jau sekmīgi ieviesis). Pioneer, diemžēl, līdz tam vēl nav nonācis. Bet, kas nav redzējis, tas acīmredzot var iztikt, tikai tad nav jēgas izteikt spriedumu par to, ko nezin.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis pietiekami LCD TV, lai secinātu ka šai tehnoloģijai nav domāta TV funkcija. Kustību izlīdzināšana neko neglābj. LCD der kā max 32" rādāmais virtuvē, vai citā palīgtelpā fonēšanai, ne attēla baudīšanai.

Man pilnīgi vienalga kas sarakstīts specifikācija, un cik gudri nosaukti dažādi algoritmi, ja es skatos uz LCD un redzu nebaudāmu plastmasas bildi, tad to arī šeit rakstu.

Es kādu pus gadu pētiju LCD/Plazmas gan dzīvē, gad lasiju dažādus reviewus netā, pirms izšķīros par pirkumu, un NEVIENĀ vietā LCD netika atzīts labāks par plazmu (salīdzinošajās cenu kategorijās protams). Protams runa ir par 40"un lielākiem TV.

Link to comment
Share on other sites

Nu beidz, kurā gadsimtā tu dzīvo?

 

Pioneer 50" plazma PDP-5080XD - 363W

Philips 52" LCD 52PFL9632D/10 - 328W

 

Ahūna atšķirība... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Auzaas brauc tie, kas paljaujas uz plikiem ciparinjiem, nevis uz to, kas pasham labaak patiik.

Liidziigi kaa dalja laikam tieshaam tic, ka kenwood resiiverim pa 200 tieshaam ir 100w x 7 :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Saf, kurai plazmai Tu esi rdzējis kustības izlīdzināšanas funkciju? Es esmu redzējis, bet priekšā neteikšu. Pasaki pats. Līdz šim izskatās, ka Tu vēl joprojām turpini nolikt funkciju, par kuru Tev nav ne jausmas.

Atādinājumam par tēmu: Kustību izlīdzināšanu ap 2000. gadu viena laba firma ieviesa savos biezā gala modeļos, vispirms uz CRT, tad uz plazmas un pēc tam arī LCD. Tas, ka LCD pastāv citi mīnusi, nenozīmē, ka kustību izlīdzināšana nav vajadzīga. Diemžēl tāds Pioneer, ar visu savu dārgo cenu, vēl nav izaudzis, lai to saprastu. Tā arī turpina ražot skaistus raustekļus. Ar samērā labu kontrastu un dizainu, bet raustekļus. Statisku bilžu skatīšanai kustību izlīdzināšana nav vajadzīga, bet tad tas nav kino.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

optimuss labi vaardi par kenwoodu :D :D :D :D :D

 

uldiss man liekas ka tu runa ir par philips produkciju

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl tāds Pioneer, ar visu savu dārgo cenu, vēl nav izaudzis, lai to saprastu. Tā arī turpina ražot skaistus raustekļus.
Tu laikam ar savu fēnu ražotāju esi saspiedies...

Pēc tevis sacītā sanāk ka visi tie "fīli", testētāji, žurnālisti piever acis uz raustīšanos, un tik dala balvas un liela plazmas? :mrgreen: Nu beidz.

Nezinu, es kaut kā skatoties DVD nekādu raustīšanos nesaskatu. Raustās vienīgi kaut kādi divx ripi, vai tml. saspiesta draza.

Link to comment
Share on other sites

Lai gan es esmu zvērināts Pioneer fans, viņu 42" TV izšķirtspēja lika man aizdomāties - 1024x768

4:3 nevis 16:9

Neiebraucu... vajdzētu jau būt 1280x720 pēc teorijas.

uldiss - iesaku palasīties hdtvtest.co.uk

Tie džeki ir kvalitātes maniaki, spiež tikai uz to, ignorējot cenu.

Un 50" FullHD Pionieri konstanti viņu apskatos savāc labākās atsauksmes.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...